Wieża sztuk

Wasze rysunki na odstresowanie.

Twórczość własna naszych forumowiczów

Wasze rysunki na odstresowanie.

Postprzez Spangler » 29 paź 2010, o 15:32

Nie znalazłem takiego tematu (jeżeli taki watek już istnieje to przepraszam)a więc go dodałem.
Wklejajcie tu zdjęcia rysunków które rysujecie : w zeszytach , na różnych skrawkach papieru itd. kiedy się nudzicie bądź się stresujecie czy coś w tym guście (wiem, że niektóre osoby tak mają - ja mam prawie połowę zeszytów zapełnionych rysunkami :D ).

Jak dopadnę coś co robi zdjęcia to wrzucę swoje bazgroły (sterowniki od skanera coś działać nie chcą wiec :( ).
----------
Mam nadzieje że nie tylko ja rysuje jak się nudzę/stresuje
"...Wolność! Własność! Sprawiedliwość!..."
"...To tak, jakby Wielki Zderzacz Hadronów wykorzystać do zrobienia kanapki z masłem orzechowym..." - Reeven
Spangler męska
Mag III stopnia

Reputacja: 334

Reklama

Re: Wasze rysunki na odstresowanie.

Postprzez Eoren » 29 paź 2010, o 19:35

Oooczywiście, że tak. Jak pojadę na dłuższy czas do domu to muszę zabrac swoje zeszyty z liceum. To dopiero było coś...
THERE IS NO JUSTICE. THERE IS JUST ME.
"Outside of a dog, a book is man's best friend. Inside a dog, it's too dark to read."
Eoren żeńska
Bibliotekarz

Reputacja: 362

Postprzez Draco Nobilis » 29 paź 2010, o 20:12

Oczekujemy z niecierpliwością.
Nie ukrywam, że brak mi tego talentu.
Otóż kiedy byłam w szkole średniej mieliśmy na rysunkach malowanie farbami na płótnie, martwej natury. Były to owoce ułożone w koszu wiklinowym z pałąkiem, na którym fantazyjnie wisiała chusta zasłaniająca część owoców. Udało mi się zaliczyć ten obraz, po czym zaniosłam go do domu. Mój kolega (obecnie zresztą mąż) przyszedł, popatrzył i mówi: - Jaki ładny obraz. Niestety dodał następne zdanie: - Ale czemu ten pies siedzi w koszyku?
I tak skończyła się historia mojego malarstwa.
Dlatego nie dodam własnych rysunków (ponieważ ich nie posiadowywam), ale będę zachwycać się tymi, które zostaną pokazane.
Prawda jest nieosiągalna. Nie mówię jej, bo nie wierzę w jej istnienie.
Draco Nobilis żeńska
Mag III stopnia

Reputacja: 916

Postprzez Spangler » 31 paź 2010, o 15:05

Ostatnio edytowano 31 paź 2010, o 15:26 przez Spangler, łącznie edytowano 2 razy
"...To tak, jakby Wielki Zderzacz Hadronów wykorzystać do zrobienia kanapki z masłem orzechowym..." - Reeven
Spangler męska
Mag III stopnia

Postprzez qfas » 31 paź 2010, o 15:13

Hmm, albo u mnie coś nie tak, albo wywalili Ci foty z serwisu:). Umieść na ImageShacku, będzie większa pewność i łatwiej url skopiujesz.
Donnie: Dlaczego nosisz to głupie ubranko królika?
Frank: Dlaczego nosisz to głupie ubranko człowieka?
qfas męska
Vault Dweller

Reputacja: 458

Postprzez Spangler » 31 paź 2010, o 15:15

Już działa a na IS kasują...
Spangler męska
Mag III stopnia

Postprzez qfas » 31 paź 2010, o 15:17

Jakbym widział moje zeszyty:). Jakiś cel Ci przyświecał, czy po prostu rysowałeś to, co Ci tusz na papier przyniósł?
Donnie: Dlaczego nosisz to głupie ubranko królika?
Frank: Dlaczego nosisz to głupie ubranko człowieka?
qfas męska
Vault Dweller

Reputacja: 458

Postprzez Spangler » 31 paź 2010, o 15:27

W sumie rysuje zawsze jak są jakieś nudne lekcje :D
Spangler męska
Mag III stopnia

Postprzez Motopompa » 31 paź 2010, o 16:21

Mój kolega rysuje bardzo podobnie, ale upodobał sobie raczej ławki niż zeszyty, skutkiem czego jest dzieła po niedługim czasie są likwidowane przez System (sprzątaczki). Fajne rysunki, gdybym potrafił, też bym rysował ^^. Ale że talentu mi brak, zbieram tylko co ciekawsze cytaty z nauczycieli.
Brzydota leży w oku patrzącego.
What is 'first' is not necessarily more original or more important – it could be just preliminary.
Motopompa męska
Anima jest mądra i śliczna!!

Reputacja: 5524

Postprzez Spangler » 31 paź 2010, o 17:48

Przesadzasz motopompa :D Ja też nie umiem rysować ale lubię to robić więc tym się nie przejmuje.
Tylko ja wrzuciłem ? Wrzucajcie jakieś swoje bazgroły z zeszytów/kartek a nie :P
Spangler męska
Mag III stopnia

Postprzez Eoren » 31 paź 2010, o 19:51

Motopompa napisał(a):Ale że talentu mi brak, zbieram tylko co ciekawsze cytaty z nauczycieli.

Też zbieram cytaty. I te zbiory są porażające...

Ja swoje rysunki wrzucę jak przyjadę do skanera gdzieś w czwartek.
Spangler, bardzo fajne to wszystko. No i Rasta :mrgreen:
"Outside of a dog, a book is man's best friend. Inside a dog, it's too dark to read."
Eoren żeńska
Bibliotekarz

Postprzez Spangler » 31 paź 2010, o 19:56

Eoren napisał(a):Ja swoje rysunki wrzucę jak przyjadę do skanera gdzieś w czwartek.

No to czeekam z niecierpliwością :P
Spangler męska
Mag III stopnia

Postprzez Sacharissa » 1 lis 2010, o 00:31

Ja jakoś nigdy nie robiłam rysunków jako takich w zeszytach, co bynajmniej nie znaczy, że moje notesy są w stanie nienaruszonym :). U mnie spotkać można raczej jakieś esy-floresy, zamalowane kratki, fragmenty piosenek, czasem próby "kodowania" czegoś tengwarem.
Well, I woke up this morning
And I got myself a beer.
The future's uncertain
And the end is always near.
Sacharissa żeńska
Mag II stopnia

Reputacja: 27

Postprzez grace » 1 lis 2010, o 20:00

Eoren, u mnie możesz skanować ;)

Że też już nic nie zostało z moich zeszytów i książek z liceum. Tam powstawały takie rysunki i historie, że do tej pory się nadziwić nie umiem, skąd takie pomysły mi się brały.
Jakoś na ostatnich studiach raczej bazgroliłam niż rysowałam, toteż nic szczególnie ciekawego nie mam do pokazania ;/

Za to mój brat swego czasu wymyśliła Adriana. To był historyczny komiks zeszytowy, w pewnym momencie rozniósł się na kilka szkół i uczelni i katastrofalne przygody Adriana przybierały niezwykle krwawy obrót. A chodziło o to, że "Adrian się buja".
Muszę zapytać brata, czy coś mu jeszcze zostało z tych rysunków.
kliknij Tu>ObrazekA tu znajdziesz->Obrazek
Rejestr postaci i Naszą Encyklopedię, którą możesz pomóc tworzyć.
grace żeńska
Kelda

Postprzez Eoren » 2 lis 2010, o 11:32

grace napisał(a):Eoren, u mnie możesz skanować ;)

Dziękuję ;) * U siebie też mogę tylko, że w KRK a zeszyty mam w domu. Ale już zrobiłam zdjęcia - bogowie, ile tego jest... Jak dzisiaj wieczorem wrócę do KRK to wrzucę (o ile będzie mi się chciało, a jak nie to jutro ;))
* A jeśli to miało byc zaproszenie to obiecuję, że pojawię się kiedyś... coś zeskanowac :D

Sacharissa napisał(a):U mnie spotkać można raczej jakieś esy-floresy, zamalowane kratki, fragmenty piosenek, czasem próby "kodowania" czegoś tengwarem.

O tak... Uwielbiam pisac tengwarem - a jak to denerwuje ludzi, którzy próbują czytac przez ramię. A co do esów-floresów to usłyszałam kiedyś, że powinnam się urodzic w średniowieczu i projektowac rozety do katedr gotyckich...
Eoren żeńska
Bibliotekarz

Następna strona

Powrót do Wieża sztuk

- O, potężny - zaczął, co było rozsądnym zagajeniem i religijnym odpowiednikiem zdania "Do wszystkich zainteresowanych".

Ostatni bohater, dodał(a) Kinga