Wieża sztuk

Wasze rysunki na odstresowanie.

Twórczość własna naszych forumowiczów

Re: Wasze rysunki na odstresowanie.

Postprzez Magic » 22 sty 2012, o 00:09

Wiem, że to nie rysunek ale http://t-shirt.pl/product-pol-115028598 ... SYNOM.html Koszulka z napisem "na pochybel sk****synom" wypisana runami krasnoludów :D Poprawia mi humor jak mało co ;)
"Do you spend time with your family? Good. Because a man who doesn't spend time with his family can never be a real man."
Magic męska
Student Magii

Reputacja: 20

Reklama

Postprzez Casseith » 6 lut 2012, o 22:53

Koszulka świetna! Gdyby tylko napis był bardziej wycentrowany, to już bym kombinowała, skąd wziąć na nią pieniądze. ;)

Co do tematu... Wrzucam swoje bazgroły zatytułowane "upojny wieczór z anatomią część pierwsza". Już luty, wypadałoby w końcu wziąć się za spełnianie postanowień noworocznych. :roll:

Klik! http://i44.tinypic.com/e96z28.png
Casseith żeńska
Student Magii

Reputacja: 212

Postprzez Rosette » 18 lut 2012, o 00:00

Awww, po raz pierwszy w swym marnym żywocie stworzyłam rysunek kredkami, na którego widok śniadanie/obiad/kolacja nie wracają z powrotem na światło dzienne Obrazek

Nowa OC, Której-Imienia-Jeszcze-Nie-Wymyśliłam-Chyba-Sharon-Jak-Mi-Się-Nie-Odwidzi-Za-Tydzień.

>> KLIK <<

Tylko jej skóra przez skaner wygląda, jakby jej krwi zabrakło w żyłach. W rzeczywistości ma żywsze odcienie ;)
Rosette żeńska
Mag III stopnia

Reputacja: 592

Postprzez Motopompa » 18 lut 2012, o 00:11

Sharon-Jak-Ci-Się-Nie-Odwidzi-Za-Tydzień była rysowana kredkami?
Zbieram szczękę z biurka.
Brzydota leży w oku patrzącego.
What is 'first' is not necessarily more original or more important – it could be just preliminary.
Motopompa męska
Anima jest mądra i śliczna!!

Reputacja: 5524

Postprzez Brethil » 18 lut 2012, o 00:18

<dołącza się do opadu szczęki. Podwójnego, bo zarówno Sharon-Nie-Chce-Mi-Się-Pisać-Dalej jak i anatomia Casseith są po prostu WOW>
Fairy tales do not tell children that dragons exist. Children already know that dragons exist. Fairy tales tell children that dragons can be killed.
[Chesterton]

"Wszystkie Małe Mi na świecie są praktycznie niezniszczalne"
Brethil żeńska
Pandorka

Reputacja: 3122

Postprzez Rosette » 18 lut 2012, o 00:29

Dziękuję wam bardzo-bardzo :) Ja naprawdę fatalnie operuję kredkami i jak nigdy jestem z siebie całkiem dumna. W przypływie nagłej twórczej weny kończę następny rysunek z Chyba-Sharon. Na nazwisko dam jej Perhaps :P
Rosette żeńska
Mag III stopnia

Postprzez Brethil » 18 lut 2012, o 00:32

Rosette, bo Cię normalnie strzelę. Rysunek jest kapitalny, czekamy na więcej. I jeśli to się nazywa "fatalne operowanie kredkami" to ja nie chcę wiedzieć jak się nazywa to co ja z nimi robię.
Fairy tales do not tell children that dragons exist. Children already know that dragons exist. Fairy tales tell children that dragons can be killed.
[Chesterton]

Brethil żeńska
Pandorka

Postprzez Brethil » 28 lut 2012, o 09:30

tak oglądając Wasze prace (i zapluwając się lekko z zazdrości i rozpaczy, że ja zupełnie nie umiem rysować/malować/wyklejać/wpisz dowolną inną aktywność manualną) pomyślałam, czy komuś tutaj nie chciałoby się narysować wg opisu którejś z moich postaci do RPG? W ramach materialnych wyrazów wdzięczności oferuję upieczenie ciasta dla takiej dobrej duszy.
[Chesterton]

Brethil żeńska
Pandorka

Postprzez Spangler » 3 mar 2012, o 10:17

Rosette - TAAAAKIE FAAATALNE operowanie kredkami to moje marzenie...:(
Wręcz nie można oderwać wzroku od tego rysunku - musiałaś się nieźle przy nim odstresować :D Ile go tworzyłaś ?

A teraz coś ode mnie z serii długopisem w zeszycie...

Sorry że tak namazałem w okół tego smoka ale tak jakoś wyszło...
Smok

A to taki mutant narysowany pod wpływem książki Metro 2033 :D
Szczurodźwiedź

Casseith - ja miałem się zabrać wreszcie za ogarnięcie perspektywy i jakoś mi się nie chce... Najwyżej dalej będę bazgrał po kartce tworząc leżące płoty, domy i ludzi hehe :P
Tak poza tym to fajne dłonie, stopy, nosy... Mi nawet dłonie nie wychodzą :( .
"...Wolność! Własność! Sprawiedliwość!..."
"...To tak, jakby Wielki Zderzacz Hadronów wykorzystać do zrobienia kanapki z masłem orzechowym..." - Reeven
Spangler męska
Mag III stopnia

Reputacja: 334

Postprzez Casseith » 3 mar 2012, o 15:54

Spangler, o perspektywie to już nawet mi nic nie mów. :cry: Grr, ile ja bym dała, żeby mieć jakieś jej wrodzone wyczucie - no ale niestety, trzeba nad tym pracować.

Tak poza tym, to szczurołak całkiem klimatyczny, nie chciałabym go spotkać w ciemnym tunelu podmoskiewskiego metra...

Rosette, szczerze podziwiam za umiejętność pracowania z kredkami. :clap: Mi nigdy bestii nie udało się oswoić. I ten fiolet, no coś pięknego.

Żeby nie było, że wrzucam post bez rysunku: klik!
Jakość może nie powala, bo aparat, ale to co najważniejsze jako-tako widać.

Geneza powstania? Siedzę ze znajomym i przeglądamy sobie zdjęcia tatuaży (na dA chyba, ale nie jestem pewna) i nagle pada tekst "hm, na skórze to czegoś takiego bym nie chciał, ale na ścianę to z chęcią". No i ma. ;)
Casseith żeńska
Student Magii

Reputacja: 212

Postprzez Dżon » 3 mar 2012, o 15:57

Fajna czaszeczka :)
Obrazek
Dżon męska
aka Nie znacie tego?

Reputacja: 3798

Postprzez Spangler » 4 mar 2012, o 00:44

Casseith - heh mój mutant jest sympatyczny w porównaniu z tym co dostaje się w książce do metra pod mianem "turyści" czy też "czarni"... Choć one to też jeszcze luz... Tajemnicza, żyjąca ciecz ze stacji Kreml w Metrze-2... Brrr... To jest coś z czym nie chciałbym się spotkać...

Czaszka dobra... Mega... Zostałem zdemotywowany...
"...Wolność! Własność! Sprawiedliwość!..."
"...To tak, jakby Wielki Zderzacz Hadronów wykorzystać do zrobienia kanapki z masłem orzechowym..." - Reeven
Spangler męska
Mag III stopnia

Reputacja: 334

Postprzez Rosette » 13 mar 2012, o 01:13

Spangler napisał(a): musiałaś się nieźle przy nim odstresować :D Ile go tworzyłaś ?

Hm, jakieś dwie godziny chyba, ale nie jestem pewna. Raczej nie mierzę czasu przy rysowaniu, to tylko sposób na relaks :)

Casseith napisał(a):Rosette, szczerze podziwiam za umiejętność pracowania z kredkami. :clap: Mi nigdy bestii nie udało się oswoić. I ten fiolet, no coś pięknego.

Dziękuję bardzo < wzruszenie > Mi też niestety oswajanie niespecjalnie wychodzi, o czym dobitnie się przekonuję, ilokrotnie mam okazję zobaczyć inne kredkowe dzieła choćby na przeciętnym koncie DA. Wchodzenie na tę stronę to prawdziwy demotywator...

A tak z ostatnich chwil odstresowania przy kartkach:
Obrazek
Mała karykaturka klasycznego " Anglika ". Przynajmniej tego ze stereotypów :D No i dalsze próby nowego stylu.
Rosette żeńska
Mag III stopnia

Postprzez Dicey Reilly » 13 mar 2012, o 17:14

I Ty mówisz że wchodzenie na DA demotywuje... Ja musiałabym zrecygnować z tego forum żeby się nie demotywować ;)
Wspaniałe prace, Rosette! Zakochałam się w tym Angliku, jeśli to tylko próbka nowego stylu to nie wiem co będzie jak już będzie coś poważniejszego :mrgreen:
Ostatnio odstresowałam się na wykładzie dwoma maźgrołami:
1)jeż
2)szybkie zobrazowanie słów wykładowcy
Załączniki
P3130349.JPG
P3130349.JPG (31.63 KiB) Przeglądane 2668 razy
P3130352.JPG
P3130352.JPG (27.94 KiB) Przeglądane 2668 razy

Obrazek
Czytaj "Dajsi" :P Bez "ś".
Skład: 75%Marchewy, 75%Bibliotekarza, 74%Niani Ogg, 64%Rincewinda, 63%Śmierci i 60%Vimesa.
Dicey Reilly żeńska
Kwestor

Reputacja: 2317

Postprzez Rosette » 13 mar 2012, o 23:16

Dziękuję Dicey! Na razie to takie luźne bazgranie-próbowanie. Niestety większość szkiców jest beznadziejna i zawiera silne mangowe naleciałości, z którymi walczę jak mogę bo nie da się rozwijać pracując ciągle w jednym stylu. Poszły one już dawno w drobny mak potargane i pogryzmolone wielkimi czarnymi "X".
Tak apropo Earl Grey'a naszła mnie nagle ochota na spersonifikowanie wszystkich gatunków herbat. Weno, słodka weno, napływaj!

Jeżyk jest taaki słodki... Obrazek
Rosette żeńska
Mag III stopnia

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Wieża sztuk

– Och, przygotowuje im ślimaki – stwierdziła Sybil z wyraźną aprobatą. – Bardzo zapobiegliwa młoda osoba.
– Ślimaki? – zdumiał się zaszokowany Vimes.
– To tradycyjne w tych okolicach, o ile mi wiadomo – odparła Sybil. – Moj ojciec z kolegami często je przygotowywali po rożnych pijackich spotkaniach. Bardzo pożywne, zawierają wiele witamin i soli mineralnych, tak przynajmniej słyszałam. Podobno jeśli karmić je czosnkiem, mają smak czosnkowy.
Vimes wzruszył ramionami.
– Przypuszczam, że to lepsze niż ślimakowy.

Niuch, dodał(a) Marek_Sobczak