Luźne dysputy

marudniko-pochwalnik

O wszystkim i o niczym podyskutujmy tu..

Re: marudniko-pochwalnik

Postprzez LoboBlanco » 2 sie 2018, o 16:45

Kopę lat, a ściślej miesięcy!
Nie było mnie dłuższy czas, niestety, gdyż w ferworze odhaczania z listy pt.: "co jeszcze muszę zrobić przed porodem" było całkiem sporo rzeczy, ale... udało się osiągnąć wszystko, czyli napisałam i obroniłam pracę magisterską z satysfakcjonującym wynikiem, skończyłam pierwszy moduł i treningi na STU bez zaległości, dojechałam do końca wolo z furtką na "od kiedy będziesz mogła" i remont też skończony. No i wszystko przy utrzymywaniu dobrych wyników zdrowotnych i planowaniu, kupowaniu niezbędnej wyprawki dla dzieciny. Yeah! Także tym się chwalę. ; D
Jedyne na co mogę ponarzekać, to pogoda - 34 stopnie i bezruch powietrza mnie wykańcza, a nogi mam tak spuchnięte, że spokojnie przypominają jeden ze starożytnych 7 cudów świata (tak, mowa o Kolosie...) :<
+ aaa, no i z plusików, to przeforsowałam z mężem imię dla córki - będzie Celka (Celina)! ; D (Angua, niestety nawet dla mnie była zbyt wyjątkowa. ; p)

PS Trzymam kciuki za wszystkich, przed którymi jeszcze pisanie/poprawianie/obrona prac w najbliższym czasie!! ; )
Przestrzeń fantazji jest niezrównanym azylem dla Outsiderów rzeczywistości...
LoboBlanco żeńska
Student Magii

Reputacja: 285

Reklama

Postprzez Cudo_Tyłeczek » 2 sie 2018, o 20:39

Cudownie! Trzymam kciukasy i ślę manę :clap:
Mogget napisał(a):Sonderkommando cudo juz zrobila, co swoje?
Cudo_Tyłeczek żeńska
Matka Ojca

Reputacja: 5112

Postprzez Uuu! » 4 sie 2018, o 21:10

Celinka? Śliczne imię. Daj znać przed porodem, to zorganizujemy jakieś grupowe trzymanie kciuków. ;)

Ten lipiec był absolutnie szalony. Przepracowałem 299 godzin. Prawie wszystkie w szołbiznesie, czyli przy budowie dekoracji i tym podobnych. Te "tym podobne" to np pawilon Papaya Film na festiwalu co się już nie nazywa Przystanek Woodstock. A z tych typowych to np dekoracja do reklamy Netflixa - Orange Is the New Black. Nasza dekoracja to ta, która towarzyszy Magdzie Gessler.
https://www.youtube.com/watch?v=RXgAW1B ... 0s&index=9

Od poniedziałku idę do Zachęty, to choć kilka dni odpocznę sobie od tego szołbiznesu. :P

Musiałby pracować kilka tysięcy lat, by osiągnąć jakiś efekt, ale to przecież nie powód, by rezygnować.
Uuu! męska
Ups!
Ups!

Reputacja: 4869

Postprzez agadu » 9 sie 2018, o 07:58

Drodzy forumowicze, żyję! Tak sobie pochlebiam, że komuś to sen z powiek spędza :) I ja to bywa - jak trwoga, to do forum! Czy ktoś ma ochotę pomieszkać w Warszawie blisko metra przez ostatnie dwa tygodnie sierpnia, być może z niewielkim kieszonkowym? Haczyk: trzeba się w tym czasie zająć jednym psem i dwoma kotami: spacery, karmienie, mizianie itp. Jak ktoś byłby chętny, to udzielę wszelkich informacji. Z wiadomych powodów, preferuję osoby, które znam :)
agadu żeńska
Mag III stopnia

Reputacja: 1136

Postprzez Cudo_Tyłeczek » 11 sie 2018, o 07:22

Agadu, z nieba mi spadłaś!
Cudo_Tyłeczek żeńska
Matka Ojca

Postprzez 4jola » 13 sie 2018, o 19:04

agadu napisał(a):Tak sobie pochlebiam, że komuś to sen z powiek spędza

Spędza !
Tylko,że dawno temu zarzuciliśmy zwyczaj "nawracania" na Forum.
Nie służyło to,jak widać...
Ale cudnie,ze nie zapomniałaś o nas.
Rozumiem,że Cudo już się tym zajęła? ;)

LoboBlanco napisał(a):Kopę lat, a ściślej miesięcy!

Kochana,jak fajnie,że się odezwałaś!
Koniecznie daj znać,jak Wam poszło,dziewczyny!
Trzymam kciuki i gratuluję imienia. Cudne!

Uuu! napisał(a):. Nasza dekoracja to ta, która towarzyszy Magdzie Gessler.

Uuu! Zwykle używam do wyrażenia takich emocji właśnie....Uuuu! Pacz Pan,jak pasuje. :D
Gratulacje i odpoczynku!
Z wnusią.
"My,z matką twoją,rasizmowi mówimy twarde i zdecydowane: raczej nie !"

"-Zamknijcie się sierżancie.Jesteście wolnym trollem.To rozkaz."
4jola
Pani Palm

Reputacja: 5169

Postprzez Cudo_Tyłeczek » 13 sie 2018, o 20:05

No niestety, 2 osoby, które "męczyły" mnie o miejscówkę w Wawie, nagle z różnych przyczyn nie ten tego. Także akcja od początku...
Cudo_Tyłeczek żeńska
Matka Ojca

Postprzez LoboBlanco » 14 sie 2018, o 09:46

Miałam napisać wcześniej, ale miałam pewne problemy z dodaniem posta tutaj... No i już po porodzie, jesteśmy także w domu. Cela dzisiaj kończy tydzień. ;) Generalnie jest dzieckiem bardzo współpracującym i wspierającym swoją nieogarnietą matkę ;D Śpi nawet 4h, budzi się na wszamkę i zmianę pampersa i dalej kima na 4h, także spokój. I wczoraj była pierwszy raz na spacerze, ale nie wyglądała na rozemocjonowaną jak mama pchająca wózek wokół domu. ;D

Uuu!, jeśli mogę zapytać, na czym dokładnie polega Twoja praca? Obejrzałam filmik, reklama dosyć przewidywalna dla widzów Kuchennych Rewolucji, ale nie do końca wiem o jaką dekorację chodzi... ;/ (W razie czego, to pragnę donieść, iż jestem blondynką...)

Cudo, z ciekawości zapytam, jaka akcja e Wa-wie?
Przestrzeń fantazji jest niezrównanym azylem dla Outsiderów rzeczywistości...
LoboBlanco żeńska
Student Magii

Reputacja: 285

Postprzez Cudo_Tyłeczek » 14 sie 2018, o 15:45

Lobo a o co pytasz?
Cudo_Tyłeczek żeńska
Matka Ojca

Postprzez 4jola » 14 sie 2018, o 16:23

LoboBlanco napisał(a):No i już po porodzie, jesteśmy także w domu.

GRATULACJE!!! :clap:
Mamy kolejnego Forumowego Bobasa. Niech się zdrowo chowa i rośnie.
Zdjęciami nie pogardzimy.

Lobo,chodzi o post Agadu.
"My,z matką twoją,rasizmowi mówimy twarde i zdecydowane: raczej nie !"

"-Zamknijcie się sierżancie.Jesteście wolnym trollem.To rozkaz."
4jola
Pani Palm

Reputacja: 5169

Postprzez Uuu! » 14 sie 2018, o 20:56

LoboBlanco napisał(a):Generalnie jest dzieckiem bardzo współpracującym i wspierającym swoją nieogarnietą matkę ;D Śpi nawet 4h, budzi się na wszamkę i zmianę pampersa i dalej kima na 4h, także spokój.

I nie drze ryja!?! Dziewczyno, wygrałaś los na loterii!
LoboBlanco napisał(a):na czym dokładnie polega Twoja praca?

W tym wypadku na budowie dekoracji i kilku rekwizytów.
LoboBlanco napisał(a):ale nie do końca wiem o jaką dekorację chodzi...

Reklama składa się ze zmontowanych ze sobą na przemian oryginalnych fragmentów serialu i dokręconych w Polsce scen z Magdą Gessler. I właśnie do tych fragmentów kręconych w Polsce my robiliśmy dekorację. Miała być taka jak w oryginale. Nie wszystko jest jak powinno, ale to widzę chyba tylko ja. Netflix był bardzo zadowolony. :P
Musiałby pracować kilka tysięcy lat, by osiągnąć jakiś efekt, ale to przecież nie powód, by rezygnować.
Uuu! męska
Ups!
Ups!

Postprzez Cudo_Tyłeczek » 14 sie 2018, o 21:26

Agadu szuka kogoś do opieki nad zwierzakami za mieszkanie. Miałam 2 osoby chętne, ale zrezygnowały.
Cudo_Tyłeczek żeńska
Matka Ojca

Postprzez agadu » 15 sie 2018, o 12:09

Sukces! Wczoraj wieczorem N. potwierdziła, że znajomy (jej lepiej znajomy, mi nieco mniej) jednak może zająć się zwierzętami - a już stała w obliczu kombinowania dla kotów opieki na co najmniej dwie zmiany (bo nikt nie mógł ciurkiem) i ciągnięcia psa 1000 km samochodem (bo psem to już w ogóle nikt nie mógł się zająć :( ), zatem, uff!... i dziękuję za pomoc przy poszukiwaniach.
Z innych nowin - bardzo chcemy: my, urocza i wielkiego serca Pani Sąsiadka, zaangażowana lecznica i nawet urząd miasta (partycypujący w kosztach) uratować pięknego i kochanego kota, który przyszedł do nas dwa tygodnie temu i został. Kot, zwany Maciupkiem, współpracuje dość fanaberyjnie, ale nie poddajemy się.
Lobo, super i gratulacje!
agadu żeńska
Mag III stopnia

Reputacja: 1136

Postprzez Morte » 15 sie 2018, o 16:54

Ostatnio zaczął się dla mnie jeden z cięższych okresów w moim życiu.
Bliska mi osoba z rodziny ma gorsze wyniki badań i w tym samym czasie skończył się mój związek, który trwał rok. Co do związku to
pojawiły się problemy z mojej strony, których ostatecznie nie mogliśmy przeskoczyć. Zacząłem ranić moją drugą połowę i to wszystko
ostatecznie zniszczyło. Nie chciałem jej ranić i nie robiłem tego z premedytacją. Próbuję wyjść z tego wszystkiego, ale
psycholog powiedział mi ostatnio że konsultacja z psychiatrą jest wskazana. Obecnie wszystkie wspomnienia związane z dziewczyną napływają do mnie i ciągle mnie ranią. Najgorsze jest to że dziewczyna nadal mówi że mnie kocha i martwi się o mnie, ale nie może już ze mną być.
Cóż może zmienić naturę człowieka?
Morte męska
Mag I stopnia

Reputacja: 453

Postprzez Uuu! » 15 sie 2018, o 21:29

Morte napisał(a):Najgorsze jest to że dziewczyna nadal mówi że mnie kocha i martwi się o mnie, ale nie może już ze mną być.

Daj mi telefon do tej dziewczyny - przekonam ją, że szkoda życia dla takiego świra.

;)
Uuu! męska
Ups!
Ups!

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Luźne dysputy

Kilka drzew usiłowało nawiązać rozmowę, jednak Rincewind był prawie pewien, że to nie jest normalne zachowanie drzew. Dlatego je ignorował

Blask fantastyczny, dodał(a) Sushi