Luźne dysputy

marudniko-pochwalnik

O wszystkim i o niczym podyskutujmy tu..

Re: marudniko-pochwalnik

Postprzez LoboBlanco » 2 sie 2018, o 16:45

Kopę lat, a ściślej miesięcy!
Nie było mnie dłuższy czas, niestety, gdyż w ferworze odhaczania z listy pt.: "co jeszcze muszę zrobić przed porodem" było całkiem sporo rzeczy, ale... udało się osiągnąć wszystko, czyli napisałam i obroniłam pracę magisterską z satysfakcjonującym wynikiem, skończyłam pierwszy moduł i treningi na STU bez zaległości, dojechałam do końca wolo z furtką na "od kiedy będziesz mogła" i remont też skończony. No i wszystko przy utrzymywaniu dobrych wyników zdrowotnych i planowaniu, kupowaniu niezbędnej wyprawki dla dzieciny. Yeah! Także tym się chwalę. ; D
Jedyne na co mogę ponarzekać, to pogoda - 34 stopnie i bezruch powietrza mnie wykańcza, a nogi mam tak spuchnięte, że spokojnie przypominają jeden ze starożytnych 7 cudów świata (tak, mowa o Kolosie...) :<
+ aaa, no i z plusików, to przeforsowałam z mężem imię dla córki - będzie Celka (Celina)! ; D (Angua, niestety nawet dla mnie była zbyt wyjątkowa. ; p)

PS Trzymam kciuki za wszystkich, przed którymi jeszcze pisanie/poprawianie/obrona prac w najbliższym czasie!! ; )
Przestrzeń fantazji jest niezrównanym azylem dla Outsiderów rzeczywistości...
LoboBlanco żeńska
Student Magii

Reputacja: 285

Reklama

Postprzez Cudo_Tyłeczek » 2 sie 2018, o 20:39

Cudownie! Trzymam kciukasy i ślę manę :clap:
Mogget napisał(a):Sonderkommando cudo juz zrobila, co swoje?
Cudo_Tyłeczek żeńska
Matka Ojca

Reputacja: 5112

Postprzez Uuu! » 4 sie 2018, o 21:10

Celinka? Śliczne imię. Daj znać przed porodem, to zorganizujemy jakieś grupowe trzymanie kciuków. ;)

Ten lipiec był absolutnie szalony. Przepracowałem 299 godzin. Prawie wszystkie w szołbiznesie, czyli przy budowie dekoracji i tym podobnych. Te "tym podobne" to np pawilon Papaya Film na festiwalu co się już nie nazywa Przystanek Woodstock. A z tych typowych to np dekoracja do reklamy Netflixa - Orange Is the New Black. Nasza dekoracja to ta, która towarzyszy Magdzie Gessler.
https://www.youtube.com/watch?v=RXgAW1B ... 0s&index=9

Od poniedziałku idę do Zachęty, to choć kilka dni odpocznę sobie od tego szołbiznesu. :P

Musiałby pracować kilka tysięcy lat, by osiągnąć jakiś efekt, ale to przecież nie powód, by rezygnować.
Uuu! męska
Ups!
Ups!

Reputacja: 4869

Postprzez agadu » 9 sie 2018, o 07:58

Drodzy forumowicze, żyję! Tak sobie pochlebiam, że komuś to sen z powiek spędza :) I ja to bywa - jak trwoga, to do forum! Czy ktoś ma ochotę pomieszkać w Warszawie blisko metra przez ostatnie dwa tygodnie sierpnia, być może z niewielkim kieszonkowym? Haczyk: trzeba się w tym czasie zająć jednym psem i dwoma kotami: spacery, karmienie, mizianie itp. Jak ktoś byłby chętny, to udzielę wszelkich informacji. Z wiadomych powodów, preferuję osoby, które znam :)
agadu żeńska
Mag III stopnia

Reputacja: 1136

Postprzez Cudo_Tyłeczek » 11 sie 2018, o 07:22

Agadu, z nieba mi spadłaś!
Cudo_Tyłeczek żeńska
Matka Ojca

Postprzez 4jola » 13 sie 2018, o 19:04

agadu napisał(a):Tak sobie pochlebiam, że komuś to sen z powiek spędza

Spędza !
Tylko,że dawno temu zarzuciliśmy zwyczaj "nawracania" na Forum.
Nie służyło to,jak widać...
Ale cudnie,ze nie zapomniałaś o nas.
Rozumiem,że Cudo już się tym zajęła? ;)

LoboBlanco napisał(a):Kopę lat, a ściślej miesięcy!

Kochana,jak fajnie,że się odezwałaś!
Koniecznie daj znać,jak Wam poszło,dziewczyny!
Trzymam kciuki i gratuluję imienia. Cudne!

Uuu! napisał(a):. Nasza dekoracja to ta, która towarzyszy Magdzie Gessler.

Uuu! Zwykle używam do wyrażenia takich emocji właśnie....Uuuu! Pacz Pan,jak pasuje. :D
Gratulacje i odpoczynku!
Z wnusią.
"My,z matką twoją,rasizmowi mówimy twarde i zdecydowane: raczej nie !"

"-Zamknijcie się sierżancie.Jesteście wolnym trollem.To rozkaz."
4jola
Pani Palm

Reputacja: 5169

Postprzez Cudo_Tyłeczek » 13 sie 2018, o 20:05

No niestety, 2 osoby, które "męczyły" mnie o miejscówkę w Wawie, nagle z różnych przyczyn nie ten tego. Także akcja od początku...
Cudo_Tyłeczek żeńska
Matka Ojca

Postprzez LoboBlanco » 14 sie 2018, o 09:46

Miałam napisać wcześniej, ale miałam pewne problemy z dodaniem posta tutaj... No i już po porodzie, jesteśmy także w domu. Cela dzisiaj kończy tydzień. ;) Generalnie jest dzieckiem bardzo współpracującym i wspierającym swoją nieogarnietą matkę ;D Śpi nawet 4h, budzi się na wszamkę i zmianę pampersa i dalej kima na 4h, także spokój. I wczoraj była pierwszy raz na spacerze, ale nie wyglądała na rozemocjonowaną jak mama pchająca wózek wokół domu. ;D

Uuu!, jeśli mogę zapytać, na czym dokładnie polega Twoja praca? Obejrzałam filmik, reklama dosyć przewidywalna dla widzów Kuchennych Rewolucji, ale nie do końca wiem o jaką dekorację chodzi... ;/ (W razie czego, to pragnę donieść, iż jestem blondynką...)

Cudo, z ciekawości zapytam, jaka akcja e Wa-wie?
Przestrzeń fantazji jest niezrównanym azylem dla Outsiderów rzeczywistości...
LoboBlanco żeńska
Student Magii

Reputacja: 285

Postprzez Cudo_Tyłeczek » 14 sie 2018, o 15:45

Lobo a o co pytasz?
Cudo_Tyłeczek żeńska
Matka Ojca

Postprzez 4jola » 14 sie 2018, o 16:23

LoboBlanco napisał(a):No i już po porodzie, jesteśmy także w domu.

GRATULACJE!!! :clap:
Mamy kolejnego Forumowego Bobasa. Niech się zdrowo chowa i rośnie.
Zdjęciami nie pogardzimy.

Lobo,chodzi o post Agadu.
"My,z matką twoją,rasizmowi mówimy twarde i zdecydowane: raczej nie !"

"-Zamknijcie się sierżancie.Jesteście wolnym trollem.To rozkaz."
4jola
Pani Palm

Reputacja: 5169

Postprzez Uuu! » 14 sie 2018, o 20:56

LoboBlanco napisał(a):Generalnie jest dzieckiem bardzo współpracującym i wspierającym swoją nieogarnietą matkę ;D Śpi nawet 4h, budzi się na wszamkę i zmianę pampersa i dalej kima na 4h, także spokój.

I nie drze ryja!?! Dziewczyno, wygrałaś los na loterii!
LoboBlanco napisał(a):na czym dokładnie polega Twoja praca?

W tym wypadku na budowie dekoracji i kilku rekwizytów.
LoboBlanco napisał(a):ale nie do końca wiem o jaką dekorację chodzi...

Reklama składa się ze zmontowanych ze sobą na przemian oryginalnych fragmentów serialu i dokręconych w Polsce scen z Magdą Gessler. I właśnie do tych fragmentów kręconych w Polsce my robiliśmy dekorację. Miała być taka jak w oryginale. Nie wszystko jest jak powinno, ale to widzę chyba tylko ja. Netflix był bardzo zadowolony. :P
Musiałby pracować kilka tysięcy lat, by osiągnąć jakiś efekt, ale to przecież nie powód, by rezygnować.
Uuu! męska
Ups!
Ups!

Postprzez Cudo_Tyłeczek » 14 sie 2018, o 21:26

Agadu szuka kogoś do opieki nad zwierzakami za mieszkanie. Miałam 2 osoby chętne, ale zrezygnowały.
Cudo_Tyłeczek żeńska
Matka Ojca

Postprzez agadu » 15 sie 2018, o 12:09

Sukces! Wczoraj wieczorem N. potwierdziła, że znajomy (jej lepiej znajomy, mi nieco mniej) jednak może zająć się zwierzętami - a już stała w obliczu kombinowania dla kotów opieki na co najmniej dwie zmiany (bo nikt nie mógł ciurkiem) i ciągnięcia psa 1000 km samochodem (bo psem to już w ogóle nikt nie mógł się zająć :( ), zatem, uff!... i dziękuję za pomoc przy poszukiwaniach.
Z innych nowin - bardzo chcemy: my, urocza i wielkiego serca Pani Sąsiadka, zaangażowana lecznica i nawet urząd miasta (partycypujący w kosztach) uratować pięknego i kochanego kota, który przyszedł do nas dwa tygodnie temu i został. Kot, zwany Maciupkiem, współpracuje dość fanaberyjnie, ale nie poddajemy się.
Lobo, super i gratulacje!
agadu żeńska
Mag III stopnia

Reputacja: 1136

Postprzez Morte » 15 sie 2018, o 16:54

Ostatnio zaczął się dla mnie jeden z cięższych okresów w moim życiu.
Bliska mi osoba z rodziny ma gorsze wyniki badań i w tym samym czasie skończył się mój związek, który trwał rok. Co do związku to
pojawiły się problemy z mojej strony, których ostatecznie nie mogliśmy przeskoczyć. Zacząłem ranić moją drugą połowę i to wszystko
ostatecznie zniszczyło. Nie chciałem jej ranić i nie robiłem tego z premedytacją. Próbuję wyjść z tego wszystkiego, ale
psycholog powiedział mi ostatnio że konsultacja z psychiatrą jest wskazana. Obecnie wszystkie wspomnienia związane z dziewczyną napływają do mnie i ciągle mnie ranią. Najgorsze jest to że dziewczyna nadal mówi że mnie kocha i martwi się o mnie, ale nie może już ze mną być.
Cóż może zmienić naturę człowieka?
Morte męska
Mag I stopnia

Reputacja: 453

Postprzez Uuu! » 15 sie 2018, o 21:29

Morte napisał(a):Najgorsze jest to że dziewczyna nadal mówi że mnie kocha i martwi się o mnie, ale nie może już ze mną być.

Daj mi telefon do tej dziewczyny - przekonam ją, że szkoda życia dla takiego świra.

;)
Uuu! męska
Ups!
Ups!

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Luźne dysputy

-Chciałem tylko... powiedzieć - rzekł powoli - żw napisał pan, że walnąłem kogoś stołem. Co o mnie ludzie pomyślą, kiedy usłyszą, że biegam po mieście i walę ludzi stołami? Jak to wpłynie na moją reputację?
-Rozumiem.
-Dźgnąłem go nożem. Stół to btoń dla maminsynków.

Prawda, dodał(a) Dżon