Ruchome Obrazki i Inna Rozrywka

Teatralny Świat Dysku

Filmy, animacje, sztuki teatralne, gry komputerowe, planszowe, RPG itp. w temacie Pratchetta.

Teatralny Świat Dysku

Postprzez Moist von Lipwig » 19 gru 2014, o 14:11

Jako członek grupy teatralnej "Katastrofa" (nazwa nawiązuje do naszych umiejętności aktorskich ;p) pomyślałem, że warto byłoby zaproponować wystawienie czegoś dyskowego. Znalazłem informacje o gotowych scenariuszach do przedstawień związanych z ŚD, jednak nie mogę ich znaleźć w wersji e-booka, czy chociażby fragmentów do przejrzenia. Mógłbym oczywiście kupić je, ale wydaje mi się, że większość spektakli byłaby niemożliwa do wystawienia przy naszych skromnych możliwościach. Stąd pytanie - czy ktokolwiek ma dostęp do tych scenariuszy i mógłby mi udostępnić fragmenty pozwalające zorientować się o wymaganych strojach, dekoracjach itp.

Szczególnie interesują mnie scenariusze "Morta", "świata finansjery" i "prawdy", ale jakikolwiek skrypt byłby pomocny. Sam zastanawiałem się nad przerobieniem na sztukę "muzyki duszy", ale nie jestem pewien czy temu podołam, więc chciałbym najpierw zdobyć coś na czym mógłbym się wzorować.

Z góry dziękuję za wszelką pomoc w tym przedsięwzięciu. ;D

edit:
W sumie "trzy wiedźmy" też wydają się ciekawą opcją...
Głęboko w ludzkiej podświadomości tkwi przemożna potrzeba logiczności wszechświata, jego sensowności. Jednak rzeczywisty świat zawsze o krok ustępuje logice.
Avatar użytkownika
Moist von Lipwig męska
Mag II stopnia
 
Posty: 271
Lokalizacja: Wrocław
Reputacja: 1025

Reklama

Powrót do Ruchome Obrazki i Inna Rozrywka

Panna Butts otworzyła usta i natychmiast je zamknęła. Susan zaś zdała sobie sprawę, że nauczycielka jest w rzeczywistości dość niska. Wysoko nosiła głowę, mówiła wysokim głosem, prezentowała najwyższej klasy maniery - była wysoka w każdym aspekcie prócz wzrostu. Zadziwiające, ale najwyraźniej potrafiła utrzymać to w sekrecie

Muzyka duszy, dodał(a) Brethil

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników