Luźne dysputy

marudniko-pochwalnik

O wszystkim i o niczym podyskutujmy tu..

Re: marudniko-pochwalnik

Postprzez Kinga » 1 lip 2012, o 20:15

BURZA! :) :) :) :) :) :) DESZCZ :) :) :) CHŁODNIEJ :) :) :) :)
Tylko musieliśmy pochować część kwiatków i przywiązać inne do barierek bo by leżały. Głowę chciało urwać i deszcz padał poziomo...

A wczorajsze LAN party było fajne, mimo, że zginęłam jakieś 500 razy...

Ale żeby nie było za kolorowo to musiałam drałować prawie kilometr w tym upale, bo mój przecudowny braciszek nie zauważył wielkiej metalowej żyrafy pod którą stałam i zaparkował auto duuuużo dalej...
Regulamin jest fajny. Ścieżka kasztana nie. FAQ ma sporo odpowiedzi, jak nie ma tam Twojego pytania, pisz PW.
Kinga żeńska
ciotka cierpienia

Reputacja: 3854

Reklama

Postprzez 4jola » 1 lip 2012, o 21:01

O matko! Jak Wam zazdroszczę!Tutaj burza to taka rzadkość,jak Feniks i Jednorożec.Albo nawet Feniks na Jednorożcu.

Wczoraj do późna wieczór w pracy.Bo BeBeCe przyjechało(z wieeelkim opóźnieniem)i kręcili program.Jakieś "Aprecie-cośtam",o robieniu biznesów i takie tam.No i my przerabialiśmy(bo to było o modzie)ciuchy zakupione w szperach,dla dwóch zespołów.Mają to sprzedać w sklepie i zarobić.
Zestroiłam się w NASZĄ koszulkę i jeśli mnie całkiem nie wytną,to może mnie zobaczycie!!!Co prawda dopiero we wrześniu...ale nic to.

Animka-kongratulejszynz z okazji piony!Dajesz dalej,nie bój nic!
"My,z matką twoją,rasizmowi mówimy twarde i zdecydowane: raczej nie !"

"-Zamknijcie się sierżancie.Jesteście wolnym trollem.To rozkaz."
4jola
Pani Palm

Reputacja: 4865

Postprzez Brethil » 2 lip 2012, o 06:46

O matko i córko... osiedlowe kończenie Euro niestety nie wpływa pozytywnie na stan mojej wiedzy, ani wyspania. Czarno to widzę...
Fairy tales do not tell children that dragons exist. Children already know that dragons exist. Fairy tales tell children that dragons can be killed.
[Chesterton]

"Wszystkie Małe Mi na świecie są praktycznie niezniszczalne"
Brethil żeńska
Pandorka

Reputacja: 3102

Postprzez nanny_ogg » 2 lip 2012, o 08:45

4jola napisał(a):to może mnie zobaczycie!!!Co prawda dopiero we wrześniu...ale nic to.

- A na ktorym BBC bedzie to emitowane? Choc jesli we wrzesniu to na poczatku bede akurat w Polsce... Ale brawo za koszulke Jolu :clap:

Brethil napisał(a):osiedlowe kończenie Euro niestety nie wpływa pozytywnie na stan mojej wiedzy, ani wyspania.
- ja tez ledwie sie obudzilam i chyba jeszcze sie poloze, czuje sie szczesliwa oczywiscie ale nie wiedzialam, ze kibicowanie cala soba a potem cieszenie sie z wyniku tak potrafi wymeczyc :P
Everything in life I share, except of course my teddy bear.
Obrazek
nanny_ogg żeńska
Plantopecha

Reputacja: 2887

Postprzez Brethil » 2 lip 2012, o 10:51

TAK! Od dziś oficjalnie jestem nauczycielką! Egzamin na 5, na dyplomie będzie 4, bo wpływ na to ma średnia z praktyk i z przedmiotów.

I tak jestem z siebie dumna :)

A teraz jakieś śniadanie, jeszcze jeden odcinek Castle i do domu. Uczyć się na licencjacki.
Fairy tales do not tell children that dragons exist. Children already know that dragons exist. Fairy tales tell children that dragons can be killed.
[Chesterton]

Brethil żeńska
Pandorka

Postprzez Kinga » 2 lip 2012, o 11:41

Brethil, gratulacje :D

Jolka, przypomnij we wrześniu o tym BBC, może się uda jakoś obejrzeć :D
Regulamin jest fajny. Ścieżka kasztana nie. FAQ ma sporo odpowiedzi, jak nie ma tam Twojego pytania, pisz PW.
Kinga żeńska
ciotka cierpienia

Reputacja: 3854

Postprzez Dżon » 2 lip 2012, o 12:07

Udało mi się zamontować starą windę na komputerze i zrobić porządek z dyskami. Ale prądu dalej nie chce ciągnąć (na rozruch muszę wyłączać dysk systemowy :P) więc prawdopodobnie 50 zł pójdzie na silnik. :(

Kota się zgubiła podobno wczoraj :(
Obrazek
Dżon męska
aka Nie znacie tego?

Reputacja: 3798

Postprzez Rosette » 2 lip 2012, o 12:30

Dżon napisał(a):Kota się zgubiła podobno wczoraj :(

Co?! :( Jak to, gdzie to?!
Rosette żeńska
Mag III stopnia

Reputacja: 592

Postprzez Dżon » 2 lip 2012, o 12:35

Ja w gda siedzę to szczegółów nie znam. A Grace z Gliwic wraca dzisiaj. Pono gdzieś przez okno wyskoczyła.
Obrazek
Dżon męska
aka Nie znacie tego?

Reputacja: 3798

Postprzez ratharienn » 2 lip 2012, o 19:03

4jola napisał(a):O matko! Jak Wam zazdroszczę!Tutaj burza to taka rzadkość,jak Feniks i Jednorożec.Albo nawet Feniks na Jednorożcu.

Jak byłam dzieckiem, to strasznie bardzo mocno chciałam mieć Feniksa. (Wiem, że praktycznie nie na temat, ale mi się przypomniało).
Gratuluję, Brethil - a tak nie wierzyłaś w swoje powodzenie na wszystkich egzaminach... ;)
Dżon albo Grace - dajcie znać, czy się You znalazła (bo to o nią chodzi, prawda?)
U nas też była burza wczoraj w nocy, ale jakaś słaba i wcale klimatu nie poprawiła. Czuję się, jakbym zamieszkiwała środek dżungli. Lubię, kiedy jest ciepło, no ale bez przesady.
Pisałam na FB, ale co tam, w końcu to radosna wieść (dla mnie i mego otoczenia, może wreszcie zacznę sprzątać) - skończyłam pisać pracę. :mrgreen: :mrgreen:
"Co to za sztuka i kogo w niej gram?"
ratharienn żeńska
Dziekan

Reputacja: 1862

Postprzez Usagi » 2 lip 2012, o 19:40

Skończyła mi się sesja, dziś napisałam ostatni egzamin (nie licząc tych które mam przełożone na wrzesień albo i niezdane... ale o tym drugim gatunku jeszcze nic nie wiem ; P ) opuszczam na jakiś czas Kraków za którym pakując się już szczerzę tęsknię, no dobrze witaj łódzkie... ;P

P.S. Lech Shandy jest ohydny!
Usagi
Student Magii

Reputacja: 54

Postprzez Anima Vilis » 2 lip 2012, o 19:44

Łódzkie też Cie wita. To może jakiś zlocik? po mojej sesji

Boże kłócę się z Dżonem na temat wegetarianizmu zamiast pisać pracę.. :|
Obrazek
- A kiedy zaczyna się sztuka współczesna?
- Od 2 promili
Anima Vilis żeńska
Jednoosobowy kabaret

Reputacja: 4766

Postprzez Usagi » 2 lip 2012, o 21:21

Kiedy sesję kończysz? Rzeczywiście można by spotkać się z paroma forumowiczami z Łodzi/jej okolic, o ile ktoś jeszcze się znajdzie (ot, ciekawska ze mnie bestyja)
Usagi
Student Magii

Reputacja: 54

Postprzez 4jola » 2 lip 2012, o 21:37

Ja wiedziałam,że tak będzie...
Gratulacje dla Pani nauczycielki.Podziwiam,życzę dużo sił i cierpliwości.

Rath-WRESZCIE!Ulżyło?Kiedy bronisz?

Dam znać na pewno!Może chociaż smoka będzie widać?!
A w Łodzi prosze wypić piwko za mnie!

Ostatnie wiadomości z frontu Jędza-ja.Przyleciała siostra Jędzy z Armenii,która(no kto by sie spodziewał?)podobno jest "projektantką i krawcową,co to szyje dla świata artystycznego" i okazało się,że moja sukienka jest do wyrzucenia.WSZYSTKO jest źle,każdy szew i generalnie powinnam sobie w łeb palnąć.Wiedziałam,że ludzie nie lubią płacić,ale żeby aż tak się staczać?W dodatku pomyliłam się totralnie co do jej kultury(pani ambasadorowa wszak).Mówienie przy kimś w języku,którego nie rozumie jest potwornym grubiaństwem!
Człowiak uczy się caaałe życie.I głupi umiera.
"My,z matką twoją,rasizmowi mówimy twarde i zdecydowane: raczej nie !"

"-Zamknijcie się sierżancie.Jesteście wolnym trollem.To rozkaz."
4jola
Pani Palm

Reputacja: 4865

Postprzez Brethil » 2 lip 2012, o 21:40

ratharienn napisał(a):Gratuluję, Brethil - a tak nie wierzyłaś w swoje powodzenie na wszystkich egzaminach... ;)

Taka już jestem, że zasadniczo w siebie nie wierzę ;P Ale tym razem mieliście rację trzymając kciuki ;)
[Chesterton]

Brethil żeńska
Pandorka

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Luźne dysputy

"Pomocy, ukradli mi wszystkie pieniądze i ubranie, i zostawili mnie w rynsztoku!" Z Okrzyków ulicznych dawnego Ankh-Morpork

Terminarz Niewidocznego Uniwersytetu Świata Dysku 2000, dodał(a) dagmarab