Luźne dysputy

marudniko-pochwalnik

O wszystkim i o niczym podyskutujmy tu..

Re: marudniko-pochwalnik

Postprzez LoboBlanco » 16 sie 2018, o 09:52

Uuu! napisał(a):I nie drze ryja!?! Dziewczyno, wygrałaś los na loterii!

Ano w sumie rzadko się jej zdarza. Z reguły wtedy kiedy ktoś z nią siedzi, a ja na przykład jestem w łazience. W nocy chyba tylko dwa razy tak naprawdę się rozwyła, także naprawdę nie jest źle. ;) Jedynie co to ma z dwa razy na dobę akcję, że pampersa zmieniam co jakieś 5 minut 3 razy.
(Teściowa stwierdziła, że wybraliśmy bardzo brzydkie imię. Cóż... Wcześniej urodził się jej wnuk, dostał na imię Konstanty i również jej się nie spodobało...)

Co do dekoracji - obejrzałam raz jeszcze i rzeczywiście nie widać różnic. ;)

4jola, co do zdjęcia, to przykro mi, ale raczej go nie wrzucę - obiecałam sobie, że moje dzieci same zdecydują co ma nie zginąć w internecie, jeśli chodzi o ich życie. ;) Ale jest bardzo podobna do mojego męża. Po mnie ma tylko długie palce i paznokcie. ;p
Agadu, dziękuję. :)
Przestrzeń fantazji jest niezrównanym azylem dla Outsiderów rzeczywistości...
LoboBlanco żeńska
Student Magii

Reputacja: 285

Reklama

Postprzez 4jola » 16 sie 2018, o 13:34

Uuu! napisał(a):Daj mi telefon do tej dziewczyny - przekonam ją, że szkoda życia dla takiego świra. ;)

Bardzo pratchettowe podejście. :lol:
Morte,skorzystaj z pomocy,skoro inny lekarz sugeruje.
Umysł,to też organ i czasem "się przeziębia" . Należy iść do lekarza. My możemy tylko kciuki trzymać.

LoboBlanco napisał(a):Teściowa stwierdziła, że wybraliśmy bardzo brzydkie imię

Jako teściowa,radzę Ci...nie słuchaj teściowej! To Wasz czas,Wasze życie i Wasza przyszłość.
Postaraj się tylko,żeby w którymś momencie, w jej życiu pojawił się Terry.Byłoby cudnie,gdyby został na zawsze. W razie czego pisz,przyjedziemy " z pomoco",zwiążemy dziewczę i poczekamy,aż zaskoczy. ;)
LoboBlanco napisał(a): obiecałam sobie, że moje dzieci same zdecydują co ma nie zginąć w internecie, jeśli chodzi o ich życie.

Rozumiem i szanuję. Ale teraz,to już MUSISZ wrzucić zdjęcie swoje (koniecznie z dłońmi) i męża! No bo jak mamy sobie wykombinować,choćby w przybliżeniu,jak Celinka wygląda? :lol:

Agadu-świetna wiadomość. Ta z koteuszem też! :D
"My,z matką twoją,rasizmowi mówimy twarde i zdecydowane: raczej nie !"

"-Zamknijcie się sierżancie.Jesteście wolnym trollem.To rozkaz."
4jola
Pani Palm

Reputacja: 5149

Postprzez Uuu! » 16 sie 2018, o 21:52

LoboBlanco napisał(a):Teściowa stwierdziła, że wybraliśmy bardzo brzydkie imię.

Niech się wypcha trocinami. Ja też nie jestem szczęśliwy, że moja wnuczka dostała na imię Marysia, ale w końcu to nie moja sprawa. Od tego są rodzice, żeby o tym decydowali, a istnieje też taka szkoła, że o imieniu powinna decydować tylko matka.
Musiałby pracować kilka tysięcy lat, by osiągnąć jakiś efekt, ale to przecież nie powód, by rezygnować.
Uuu! męska
Ups!
Ups!

Reputacja: 4869

Postprzez 4jola » 17 sie 2018, o 15:56

Uuu! napisał(a):Niech się wypcha trocinami.

O! To też jest dobra koncepcja. Możesz jej to od nas przekazać! :D
Nie łam się i nie daj się.
Ale,jako teściowa,muszę też Cię prosić-daj jej szansę!Jesteśmy w tej dziwnej pozycji,że cokolwiek nie powiemy,może być odebrane źle. Nie wiem,jak długo jesteście razem,ale daj jej czas. No chyba,że spieprzy to całkowicie.To wtedy odstrzel. ;)

4jola
Pani Palm

Postprzez agadu » 21 sie 2018, o 22:45

Trzymajcie kciuki za Tatę. TEN KTOŚ Go jeszcze nie potrzebuje. Serio.
agadu żeńska
Mag III stopnia

Reputacja: 1136

Postprzez 4jola » 22 sie 2018, o 18:10

TRZYMAMY! Będziemy grać w karty ,a w razie czego,złamiemy MU tę przeklętą rękę!

4jola
Pani Palm

Postprzez Motopompa » 22 sie 2018, o 21:14

Kciuki są trzymane, mana jest w już w przygotowywaniu do wysyłki. Nie daj się tato!

@Edit

Ej w ogóle to nie wspominałem, że sie obroniłem. No to obroniłem magistra. W sumie to jestem zadowolony z oceny końcowej, a gdyby te 2 lata studiów nie były po części marnowaniem czasu to byłbym usatysfakcjonowany całkoształtem. Takie tam marudniko-pochwalniki.

Po obronie zrobiłem sobie wolne. Najpierw pojechaliśmy z Animką i Skajem i znajomymi do jednego z piękniejszych miejsc na Ziemi, jakim musi być festiwal Boom w Portugalii. Było magicznie, poziom przygotowania imprezy a także stan umysłu organizatorów i uczestników po prostu mnie zamurował. Poza tym to tyle rzeczy się wydarzyło i dało na siebie natknąć w te 10 dni, że jeszcze kilka miesięcy zajmie mi ich przetrawienie. Skala przedsięwzięcia nie pozostawia wątplowości dlaczego festiwal nazywa się Boom. Bo on tak własnie robi. Przyjeżdżasz tam i... BOOM!

Potem byłem w Polszy. Zaszyłem się u rodziców i spędziłem 2 tygodnie na absolutnym chilloucie. Nie żebym unikał ludzi, ale też jakoś specjalnie nie próbowałem się z nikim widzieć. Oj, dobrze mi to zrobiło po nerwówce pisania pracy i iberyjskich wojażach. Nie robiłem nic konkretnego – dużo spania, dobrego jedzenia, spędzanie czasu z rodzicami, trochę prac domowych, trochę czytania książek, a wszystko w powolnym tempie.
Kiedy bezczynność i wrażenie, że czas przelewa się z przyszłości w przeszłość, jak melasa przez przewężenie teraźniejszości, zaczęły mnie uwierać, wróciłem do Enschede do Animki.

No i jestem. Boom festiwal o sobie przypomniał kiedy odwiedziła nas znajoma, która z nami pojechała, bo, uśmiejecie się, ale stęskniła się za Boomową ekipą* po niecałych 3 tygodniach rozłąki. Takim to sposobem 5 dni samo się zorganizowało (pomimo naszego ogólnego niezorganizowania) i dopiero dzisiaj czuję się jakbym naprawdę dotarł do domu i miał chwilę na spokojnie usiąść.

Zamknąłem zatem spory rozdział w swoim życiu – po siedmiu latach udało mi się skończyć studia. Po zdrowej dawce przygód wylądowałem i teraz jestem Tu. Przede mną – kolejna pusta karta, wśród wielu kart w księdze z moim imieniem na grzbiecie. Jak będzie nazywał się nowy rozdział?
Może dowiemy się dopiero gdy i on dobiegnie końca.
Tymczasem, w miejscu poza możliwą do pomyślenia przestrzenią i czasem, ciche skrobanie w niezmierzonej bibliotece odmierza kolejne sekundy i zaczyna nabierać charakterystyczny rytm, jakby delikatne bicie gongu, cicho wtapiając się w dźwiękowe tło.

*https://i.ytimg.com/vi/_MIZ5zo23y8/maxresdefault.jpg
podobnie jak nieszczęśliwym
szczęśliwym można być
tylko
beznadziejnie
Motopompa męska
Anima jest mądra i śliczna!!

Reputacja: 5542

Postprzez Cudo_Tyłeczek » 22 sie 2018, o 22:19

agadu napisał(a):Trzymajcie kciuki za Tatę. TEN KTOŚ Go jeszcze nie potrzebuje. Serio.

Kciuki z całych sił trzymane. Mana słana!
Mogget napisał(a):Sonderkommando cudo juz zrobila, co swoje?
Cudo_Tyłeczek żeńska
Matka Ojca

Reputacja: 5112

Postprzez Hashi » 23 sie 2018, o 14:13

Agadu - kciuki trzymane z całych sił!

Pompa - gratki :D
"co jest największą tragedią tego świata? Ludzie, którzy nie odkryli, co naprawdę chcą robić i do czego mają zdolności(...)Ludzie obdarzeni talentem, którego nigdy nie poznają. A może nawet nie rodzą się w czasie, w którym mogliby go odkryć"
Hashi męska
Krufka
Krufka

Reputacja: 1415

Postprzez 4jola » 25 sie 2018, o 20:39

Motopompa napisał(a):No to obroniłem magistra.

Ło Jeżu! A kto go atakował? :D
A teraz najszczersze gratulacje. Pękam z dumy,mimo,że nie jesteś mym dziecięciem. Ale nie szkodzi.Kto zabroni mi pękać?
Czy TU ,to jest teraz Wasze miejsce ,z którym wiążecie ?
I zdajecie sobie sprawę,że do Anglii blisko? ;)
Jeszcze raz Kongratulejszynz!

4jola
Pani Palm

Postprzez Tigi » 25 sie 2018, o 21:40

uśmiecham się do Was :*

życie mi trochę pomyka za szybko. ale i dobre bardzo rzeczy się dzieją. złe bardzo też się pewnie zadzieją, ale czekają na razie - i chwała im za to. niechże się nacieszę tymi dobrymi ;-)

pozdrawiam Was, kciuki trzymam i ogólnie dobrymi, ciepłymi myślami Was wszystkich otaczam :*
"One can't believe impossible things."
"I dare say you haven't had much practice. When I was your age, I always did it for half an hour a day. Why, sometimes I've believed as many as six impossible things before breakfast.”
Tigi żeńska
Mag IV stopnia

Reputacja: 1221

Postprzez LoboBlanco » 27 sie 2018, o 13:03

4jola napisał(a):Postaraj się tylko,żeby w którymś momencie, w jej życiu pojawił się Terry.Byłoby cudnie,gdyby został na zawsze. W razie czego pisz,przyjedziemy " z pomoco",zwiążemy dziewczę i poczekamy,aż zaskoczy. ;)
Mistrz już się pojawił. Celka czytaną miała ostatnio "Parę w ruch". Jestem pełna wiary, że dziecko, mające od najmłodszych lat (dni) do czynienia z dobrym fantasy przy tym gatunku pozostanie. ;D
4jola napisał(a):Rozumiem i szanuję. Ale teraz,to już MUSISZ wrzucić zdjęcie swoje (koniecznie z dłońmi) i męża! No bo jak mamy sobie wykombinować,choćby w przybliżeniu,jak Celinka wygląda?

Mhm, jeszcze zdjęcie moich palców, to nietrudne zadanie, gorzej ze zdjęciem męża ;p Generalnie Celka wygląda jak większość noworodków. W zasadzie poza długimi włosami, które sięgają jej już do połowy ucha, to nie ma żadnych znaków szczególnych... (włoski są ciemny blond, choć to zależy pod jakim kątem się na nie patrzy...)
4jola napisał(a):
Uuu! napisał(a):Niech się wypcha trocinami.

O! To też jest dobra koncepcja. Możesz jej to od nas przekazać! :D
Nie łam się i nie daj się.
Ale,jako teściowa,muszę też Cię prosić-daj jej szansę!Jesteśmy w tej dziwnej pozycji,że cokolwiek nie powiemy,może być odebrane źle. Nie wiem,jak długo jesteście razem,ale daj jej czas. No chyba,że spieprzy to całkowicie.To wtedy odstrzel. ;)

Z teściową na szczęście nie jestem w ogóle ;D z mężem od 5 lat (rocznica jutro, chlip, chlip). Powiem tak... Moja teściowa trochę krwi mi zdążyła napsuć i niestety, ale zażyłą miłością nigdy darzyć się nie będziemy. Powiedzmy, że lubi być w centrum uwagi, a wszyscy, którzy nie uważają tak jak ona (tu chciałabym zacytować jej ulubioną ripostę na cokolwiek, ale nie wiem czy mi moderator wygwiazdkowanie zaliczy) p******ą. Dyskusja jest bezcelowa i prowadzi do frustracji.

Moto
, gratulacje! Całkiem sporo osób kończy w tym roku swoją studencką karierę! ;)
Przestrzeń fantazji jest niezrównanym azylem dla Outsiderów rzeczywistości...
LoboBlanco żeńska
Student Magii

Reputacja: 285

Postprzez Cudo_Tyłeczek » 27 sie 2018, o 15:53

Zaległe gratki dla Pompy! :clap: :clap: :clap:
Mogget napisał(a):Sonderkommando cudo juz zrobila, co swoje?
Cudo_Tyłeczek żeńska
Matka Ojca

Reputacja: 5112

Postprzez 4jola » 27 sie 2018, o 18:12

Tigi napisał(a):uśmiecham się do Was :*

Od razu nam lepiej!Ja się szczerzę do Ciebie. :D

LoboBlanco napisał(a):Mistrz już się pojawił

No kurcze, brawo! Tak trzymać.
LoboBlanco napisał(a): Dyskusja jest bezcelowa i prowadzi do frustracji.

Ups...to tego rodzaju babsztyl. Przykro mi,ale nie trać na nią czasu.
I GRATULACJE z okazji rocznicy!

4jola
Pani Palm

Postprzez Vessena » 28 sie 2018, o 12:13

Gratuluję magistrów i potomstwa. Nie gratuluję teściowych, moja mieszka daleko i chyba to sprawia, że jesteśmy w niezłych relacjach.

Co do kamieni milowych, w tym roku to już drugi. W marcu wyszłam za mąż, a wczoraj skończyłam 40 lat. Pewnie wypadałoby spoważnieć, ale nie sądzę by mi się to udało za szybko. Nie jestem dobra w byciu Wielce Szanowną Matroną.
Vessena żeńska
Mag I stopnia

Reputacja: 474

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Luźne dysputy

Prawdziwa głupota za każdym razem pokona sztuczną inteligencję.

Wiedźmikołaj, dodał(a) grace