Luźne dysputy

Seriale

O wszystkim i o niczym podyskutujmy tu..

Re: Seriale

Postprzez 4jola » 3 lis 2017, o 22:39

Jak tu kurzu dużo...
"House of cards" chyba skończy się na tym sezonie.Szkoda.
Nie wiedziałam ,co zacząć,więc sprawdziłam o co tyle hałasu z "Will and Grace".Fajne to to! Zwłaszcza najnowszy,na czasi sezon. Uwielbiam Sean'a Hayes'a!
Z nowości "Superior donuts",z miłości do Katey Sagal.Wiem,"SoA" i w ogóle,ale do tego muszę jeszcze dojrzeć.
I,jeśli ktoś ma ochotę na zobaczenie idola z młodości w akcji,polecam "JCVJ",czyli Van Damme ,jako Van Damme vel Van Jonhson.
Zapowiada się świetnie. Albo za bardzo lubię JC.
"My,z matką twoją,rasizmowi mówimy twarde i zdecydowane: raczej nie !"

"-Zamknijcie się sierżancie.Jesteście wolnym trollem.To rozkaz."
4jola
Pani Palm

Reputacja: 5117

Reklama

Postprzez 4jola » 21 gru 2017, o 21:09

Grace and Frankie. Ktoś tu wspominał o tym serialu i rzeczywiście,wart obejrzenia.Już nie mogę doczekać się następnego sezonu.Fenomenalna Jane Fonda z fantastyczną partnerką Lily Tomlin.Polecam.

4jola
Pani Palm

Postprzez sky » 22 gru 2017, o 02:35

Właśnie skończyłem binge watchingowie 3 sezonu "Grace and Frankie". Przypadek? ;) Chyba ja ten serial polecałem, a teraz pozostaje mi tylko podpisać się pod tym, co Jola napisała. Rewelacyjny serial, wart obejrzenia choćby dla samych kreacji obu aktorek. Na szczęście 4 sezon wychodzi w połowie stycznia, więc czekać długo nie będziemy musieli. Chwała Netflixowi za wypuszczanie od razu wszystkich odcinków i przy seryjnym oglądaniu pomijania intra odcinków. ;)
"Przeprowadzili bardzo dokładne badania, z których wynika jednoznacznie, że ludzkość stała się całkowicie bezużyteczna."
Dan Simmons "Hyperion"
„Wszechświat zbudowany jest z opowieści, nie z atomów.” Muriel Ruckeyser
sky męska
Skytrollik

Reputacja: 3588

Postprzez Cudo_Tyłeczek » 20 kwi 2018, o 20:04

Oglądam już 5 sezon Big bang theory:) i, jeśli Młody przypomina Sheldona to ja... matkę Sheldona :lol: :lol: :lol:
Mogget napisał(a):Sonderkommando cudo juz zrobila, co swoje?
Cudo_Tyłeczek żeńska
Matka Ojca

Reputacja: 5076

Postprzez 4jola » 21 kwi 2018, o 15:07

Cudo_Tyłeczek napisał(a): to ja... matkę Sheldona

RYLI?! Nigdy bym nie pomyślała.Chyba,że chodzi Ci o jej całkiem niezłe poczucie humoru?

"Marvelous Mrs.Maisel".Dziewczyny! Te kiecki! Poza tym fajny serial.

4jola
Pani Palm

Postprzez Cudo_Tyłeczek » 21 kwi 2018, o 21:33

O czym to?:)
Mogget napisał(a):Sonderkommando cudo juz zrobila, co swoje?
Cudo_Tyłeczek żeńska
Matka Ojca

Reputacja: 5076

Postprzez 4jola » 22 kwi 2018, o 19:17

A o takiej dziewczynie z dobrej,żydowskiej rodziny.Nie wiem,co jeszcze napisać,zeby nie zepsuć.

4jola
Pani Palm

Postprzez 4jola » 25 kwi 2018, o 21:39

Bardzo się dobrze bawię przy serialu "Hot in Cleveland".
Betty White,jako Elka Ostrowski wymiata. Potato whisky.Czirs. :lol:

4jola
Pani Palm

Postprzez Uuu! » 26 kwi 2018, o 05:20

Ja w zeszłym tygodniu skończyłem pierwszy sezon Westworld. Akurat dzień przed rozpoczęciem sezonu drugiego. Tyle, że teraz muszę czekać AŻ tydzień na kolejny odcinek.
Musiałby pracować kilka tysięcy lat, by osiągnąć jakiś efekt, ale to przecież nie powód, by rezygnować.
Uuu! męska
Ups!
Ups!

Reputacja: 4869

Postprzez Dicey Reilly » 26 kwi 2018, o 19:48

Po latach wzbraniania się przed serialami (w imię teoryi, że filmy są mniej czasochłonne, kompaktowe i przyjemniejsze), sięgnęłam jednak w stronę wielogodzinnych opowieści - głównie przez książkę "Modyfikowany węgiel" i ogromną ciekawość zobaczenia jej interpretacji na ekranie. Jestem w stanie zrozumieć osoby, które przez serial nie przebrnęły, jednak po obejrzeniu całości wystawiam kciuka do góry. Pomimo różnic fabularnych węgielek w obu mediach wypada moim skromnym zdaniem bardziej niż dobrze*.
Najnowsi "Zagubieni w kosmosie" - przyjemne, łyknęłam sezon w jeden dzień.

Wincyj przyjemnego sci-fi, wincyj!

* zawsze uważałam się za książkowego purystę i trudno było mi tolerować odstępstwa od materiału źródłowego, Modyfikowany węgiel uelastycznił moje podejście...

Obrazek
Czytaj "Dajsi" :P Bez "ś".
Skład: 75%Marchewy, 75%Bibliotekarza, 74%Niani Ogg, 64%Rincewinda, 63%Śmierci i 60%Vimesa.
Dicey Reilly żeńska
Kwestor

Reputacja: 2326

Postprzez fugazi » 3 cze 2018, o 21:15

Dicey Reilly napisał(a):Po latach wzbraniania się przed serialami (w imię teoryi, że filmy są mniej czasochłonne, kompaktowe i przyjemniejsze), sięgnęłam jednak w stronę wielogodzinnych opowieści - głównie przez książkę "Modyfikowany węgiel" i ogromną ciekawość zobaczenia jej interpretacji na ekranie. Jestem w stanie zrozumieć osoby, które przez serial nie przebrnęły, jednak po obejrzeniu całości wystawiam kciuka do góry. Pomimo różnic fabularnych węgielek w obu mediach wypada moim skromnym zdaniem bardziej niż dobrze*.
Najnowsi "Zagubieni w kosmosie" - przyjemne, łyknęłam sezon w jeden dzień.

Wincyj przyjemnego sci-fi, wincyj!

* zawsze uważałam się za książkowego purystę i trudno było mi tolerować odstępstwa od materiału źródłowego, Modyfikowany węgiel uelastycznił moje podejście...

Altered Carbon to świetny serial, również bardzo go polecam! A z innej tematyki ale również zahaczającą o sci-fi polecam "Westworld" bardzo dobry serial!
Witam Was serdecznie, nazywam się Jarek i moim zainteresowaniem jest sprzęt barmański
fugazi
Gorzej niż Rincewind

Reputacja: 0

Postprzez Hashi » 9 lip 2018, o 12:40

Powoli dobijam do dziesięciu obejrzanych seriali (w sensie takich od pierwszego do ostatniego odcinka).
Z polecenia obejrzałem "Dark" - jakie to jest super! Pętelka czasu, przyczynek do dyskusji paradoksu dziadka i niezła schiza :D Na początku trochę kryminał, potem trochę dramat, potem tęgie sci-fi.
Następnie, z polecenia tej samej osoby wziąłem się za "Sense8" - jaram się jak rzadko! Japka się mi cieszy do tych bohaterów, kilka razy siedziałem z chusteczkami. Teraz zaczynam drugi sezon :D
No... widziałem też "Legion", ale jest strasznie nudny. Szkoda zmarnowanego potencjału :<
"co jest największą tragedią tego świata? Ludzie, którzy nie odkryli, co naprawdę chcą robić i do czego mają zdolności(...)Ludzie obdarzeni talentem, którego nigdy nie poznają. A może nawet nie rodzą się w czasie, w którym mogliby go odkryć"
Hashi męska
Krufka
Krufka

Reputacja: 1415

Postprzez damianolejj » 12 lip 2018, o 15:15

na seriale to trzeba mieć czas :clap:
;)
damianolejj
Gorzej niż Rincewind

Reputacja: 0

Poprzednia strona

Powrót do Luźne dysputy

W progu stał młody człowiek o boskich proporcjach ciała. W każdym razie proporcjach tych bogów lepszej klasy. Nie tych z mackami, naturalnie.

Łups!, dodał(a) Kinga