Załatany Bęben

XI zlot 13-15 kwietnia 2018

Konwenty, sabaty, spotkania piwne i wszelkie inne ustawki integracyjne na żywo

XI zlot 13-15 kwietnia 2018

Postprzez Aiyanna » 26 mar 2018, o 21:54

Mili moi, z radochą wielką ogłaszam, że rejestracja na wiosenny konwent jest otwarta :D Trwa do 4 kwietnia, więc w przerwie między pieczeniem babek, ozdabianiem mazurków, jedzeniem żurku i wylewaniem wiader wody na bliźnich usiądźcie na chwilę do komputerów ;)

http://konwent-pratchett.pl/register/
Matka Joanna od zwierząt
Aiyanna żeńska
Perfekte Wunderbar Waffe 2/2

Reputacja: 3127

Reklama

Re: XI zlot 13-15 kwietnia 2018

Postprzez yaga » 8 kwi 2018, o 18:27

ha-haaaa! właśnie wymyśliłam kostium, jutro udam się w kierunku odpowiednim w celu zdobycia składników, i będę tworzyć!

...to tak w ramach "co to, demoniszcza, jest, żeby wątek konwentowy nie miał ani jednej odpowiedzi".
GPI: Sew universe back together.

No one has to know you are a book reading freak.
yaga żeńska
Profesor NU

Reputacja: 3591

Postprzez Uuu! » 10 kwi 2018, o 09:00

yaga napisał(a):...to tak w ramach "co to, demoniszcza, jest, żeby wątek konwentowy nie miał ani jednej odpowiedzi".

Cóżżżżżż.... Proporcjonalnie do ilości wszystkich innych postów. :?

Ja tylko po raz kolejny mogę napisać, że znów mnie nie będzie. Ale szykuję się na jesień (tak, poprzednio szykowałem się na wiosnę).
Musiałby pracować kilka tysięcy lat, by osiągnąć jakiś efekt, ale to przecież nie powód, by rezygnować.
Uuu! męska
Ups!
Ups!

Reputacja: 4861

Postprzez Mogget » 12 kwi 2018, o 16:23

Uuu! napisał(a):Ja tylko po raz kolejny mogę napisać, że znów mnie nie będzie.

Uuuuuu :C
Zrozumiałem tę oto zasadniczą lekcję. Żeby przetrwać, musisz się nauczyć żyć bez niczego. Pierwszy umiera optymizm, po nim miłość, na końcu nadzieja. Mimo to musisz trwać.
Mogget męska
Dziekan

Reputacja: 1841

Postprzez Dicey Reilly » 13 kwi 2018, o 22:53

Jak zwykle udanego zlotu! Sercem jestem z Wami :*

Obrazek
Czytaj "Dajsi" :P Bez "ś".
Skład: 75%Marchewy, 75%Bibliotekarza, 74%Niani Ogg, 64%Rincewinda, 63%Śmierci i 60%Vimesa.
Dicey Reilly żeńska
Kwestor

Reputacja: 2326

Postprzez ololo-518 » 14 kwi 2018, o 06:25

Choć pewnie już można się było zorientować, nie będzie mnie :( utonęłam w pomocy jednym znajomym w ten weekend i ślubem koleżanki. Smutek i smutek.
Krasnolud zwana Olgą
ololo-518
Student Magii

Reputacja: 308

Postprzez Detrytus » 17 kwi 2018, o 12:20

Chyba był straszny niewypał skoro forum zdechło?
Nigdy nie dyskutuj z głupcem – ludzie mogą nie zauważyć różnicy!
Stanisław Jerzy Lec
Detrytus męska
Profesor NU

Reputacja: 2402

Postprzez Mogget » 17 kwi 2018, o 13:31

Zlot był udany, po prostu spora część obecnych się już nie udziela na forum ;)
Zrozumiałem tę oto zasadniczą lekcję. Żeby przetrwać, musisz się nauczyć żyć bez niczego. Pierwszy umiera optymizm, po nim miłość, na końcu nadzieja. Mimo to musisz trwać.
Mogget męska
Dziekan

Reputacja: 1841

Postprzez 4jola » 17 kwi 2018, o 17:56

Mogget napisał(a):Zlot był udany, po prostu spora część obecnych się już nie udziela na forum ;)

No właśnie...szkoda wielka.
Moggetku kochany,napisz coś więcej,plis!
I,jakby ktoś miał jakieś pikczers,to proszę się nie krępować. :D
"My,z matką twoją,rasizmowi mówimy twarde i zdecydowane: raczej nie !"

"-Zamknijcie się sierżancie.Jesteście wolnym trollem.To rozkaz."
4jola
Pani Palm

Reputacja: 5089

Postprzez Aiyanna » 17 kwi 2018, o 19:47

Detrytus napisał(a):Chyba był straszny niewypał skoro forum zdechło?

A czemu? Forum tworzą istoty (no bo nie ludzie), więc nie jest ważne, gdzie i na jakiej płaszczyźnie następuje interakcja, ważne, że następuje.

Było bardzo kameralnie, rodzinnie i śmiesznie :P Dzięki za Maskaradę, jak zwykle jestem pod wrażeniem umiejętności innych, bo ja improwizować mogę ale w ramach prezentacji studiowych - w życiu realnym mi tak nie wychodzi ;)

Za uki też dzięki, chyba odkryłam coś, co chętnie bym kontynuowała. Zabierzemy Jaremie uk na dziki i się umówimy na polowanie na króliczki bojowe, zgoda? :D

W Time's upa zagrałam raz, pamiętam, że było genialnie ale nie pamiętam tekstów. Dream team Sky&Aiyanna jak zwykle stanął na wysokości zadania, wygrywając rozgrywkę. Już będę pamiętać, jak się pokazuje Zajdla i Rejtana :P

Babci za Magica! W końcu ktoś, kto mnie nie denerwuje, tylko daje spokojnie grać i się uczyć i jeszcze ma z tego fun :D

I w ogóle wszystkim, wszystkim za bycie, kochanie, ściskanie, gotowanie i rozmawianie. I fokle!

Czekam na fotki, Dziadzia :P
Matka Joanna od zwierząt
Aiyanna żeńska
Perfekte Wunderbar Waffe 2/2

Reputacja: 3127

Postprzez abigail » 18 kwi 2018, o 17:54

Podpisuję się pod Moggetem obiema kończynami górnymi (jako istota) :clap: a nadto dolnymi takoż pod wezwaniem o fotki :P

Aczkolwiek żadna fotka nie odda tego co dała maskarada: Bombowa Upiorna niszcząca całe miasto, a szczególnie Corvus-Omen, którego wjazd na apokaliptycznym motorze przebił nawet moje dziecięce wspomnienie z przesławnej Balladyny Hanuszkiewicza :clap: :clap: :clap: - tego nie opowiedzą ni słowa ni obrazy :)

Dzięki Jackowi za agentów (MZC w roli Hitlera - miodzio!) oraz silnej grupie kłamczuchów za robale :clap: /do dziś mnie męczy skąd Chudy prawie zawsze wiedział gdzie nietoperz piszczy... :roll: /.

Największe Dzięki Matce Ghycie - Jedynej Takiej na Świycie! - Króluj nam! Cmmmmmmmmmmmmok
Egzemma.. można ją leczyć objawowo .. ale całkiem pozbyć się - niełatwo... Oj... niełatwo... :(
abigail żeńska
Elefant Terrrrrrrrrrrrible

Reputacja: 3367

Postprzez 4jola » 18 kwi 2018, o 19:22

Supcio!
Bardzo się cieszę,że spotkanie się udało.Wiem,że jesteście niesamowici. :D
Czekam na zdjęcia!
"My,z matką twoją,rasizmowi mówimy twarde i zdecydowane: raczej nie !"

"-Zamknijcie się sierżancie.Jesteście wolnym trollem.To rozkaz."
4jola
Pani Palm

Reputacja: 5089

Powrót do Załatany Bęben

Ośmiu najstarszych magów Uniwersytetu ustawiło się w szeregu. W ostatniej chwili przygładzali jeszcze brody i bez większego skutku starali się wyglądać godnie. Nie było to łatwe. Oderwano ich od warsztatów, od poobiedniej brandy przed kominkiem czy cichej kontemplacji w wygodnym fotelu, z twarzą nakrytą chustką. Wszyscy byli nieco zalęknieni i oszołomieni. Co chwila zerkali na pusty postument.
Tylko jedna istota zdołałaby przybrać taki wyraz twarzy jak oni: gołąb, który usłyszał, że lord Nelson zszedł ze swojej kolumny, i że widziano go, jak kupował strzelbę kaliber dwanaście i paczkę naboi.

Mort, dodał(a) Marw