Niekoniecznie o Terrym...

Co teraz czytacie?

... i niekoniecznie o fantasy...

Re: Co teraz czytacie?

Postprzez Tharna » 17 lut 2018, o 20:58

Otrzymałam od wydawnictwa Czarna owca ksiązkę do recenzji. Śpiew kukułki Frances Hardinge. Czytam i oderwać się nie mogę :mrgreen:
Podpis wziął i uciekł. Chciał wziąć urlop, ale mu nie dali.
Tharna żeńska
Student Magii

Reputacja: 206

Reklama

Re: Co teraz czytacie?

Postprzez Corvus26 » 19 mar 2018, o 13:31

Dawno tu nie pisałem więc możliwe że coś pominę.
Kroniki Ptaka Nakręcacza. Haruki Murakami - dziwne ale nie sięgałbym po tego autora gdybym takiego nie lubił ;)
Grim City. Wilk! Jakuba Ćwieka - lekki kryminał z ciekawym światem.
Ciemność płonie. znowu Jakub Ćwiek - tym razem Horror, widać autor próbuje różnych gatunków.
Cykl Księga Całości Feliksa W. Kresa - najbrutalniejsze i najbardziej krwawe fantasy jakie kiedykolwiek czytałem. Moralność bohaterów jest mocno dyskusyjna, pierwszy raz nie mogłem się doczekać aż autor uśmierci jedną z głównych postaci. Ciężko też określić wokół kogo kręci się historia więc rozstrzygnięcia konfliktów są całkowicie nieprzewidywalne, sam w jednym tomie miałem dylemat komu kibicować. Najlepsze że o sam cykl zakupiłem w pakiecie na bookrage bo stwierdziłem że 11 książek za jakieś 40zł (sam cykl to 6 tomów) to dobry interes i chyba przez rok kisiły się u mnie na kindlu zanim po nie sięgnąłem ;)
Teraz mam na celowniku Robota autorstwa Snerga, również już długo czeka na swoją kolej z wyprzedaży z tego samego serwisu ;)
Jeżeli zabałaganione biurko jest oznaką zabałaganionego umysłu, oznaką czego jest puste biurko?

— Albert Einstein
Corvus26 męska
Dziekan

Reputacja: 2599

Poprzednia strona

Powrót do Niekoniecznie o Terrym...

Gdzieś z daleka usłyszał krzyki. To cesarz znowu grał w szachy. Lubił korzystać z żywych figur.

Ciekawe czasy, dodał(a) grace