Luźne dysputy

marudniko-pochwalnik

O wszystkim i o niczym podyskutujmy tu..

Re: marudniko-pochwalnik

Postprzez Uuu! » 9 lut 2018, o 21:23

Tigi napisał(a):Co do książki - warto było? Dobra?
No właśnie nie za specjalna. Ciekawy temat, ale autor do... no, taki sobie. Dlatego byłem zły na siebie, że nie było warto. Ale konsekwencje przejechania stacji, to tylko o kilometr dłuższy spacer niż zazwyczaj.
Musiałby pracować kilka tysięcy lat, by osiągnąć jakiś efekt, ale to przecież nie powód, by rezygnować.
Uuu! męska
Ups!
Ups!

Reputacja: 4869

Reklama

Postprzez Uuu! » 10 lut 2018, o 21:01

Byłem dziś w szpitalu poznać swoją wnuczkę. Poznanie wyszło raczej jednostronnie, bo wnuczka na razie działa według jakiejś nieokreślonej strefy czasowej, prawdopodobnie z drugiej półkuli. Cały dzień przesypia, a aktywna jest dopiero w nocy.
Trochę się wzruszyłem, kiedy uświadomiłem sobie, że właśnie jestem świadkiem początku jakiejś historii. Że w bibliotece Śmierci ogromne tomiszcze jest pełne pustych kartek i ledwie na pierwszej stronie jest zapisanych kilkanaście linijek.
To pierwsze takie wzruszenie w moim życiu. Choć to oczywiście nie pierwszy w moim życiu noworodek - w końcu mam dwóch synów i nie zostali przysłani DHL-em. Tyle, że kiedy jest się rodzicem, to jest się w ogniu walki, na pierwszej linii frontu i nie ma czasu na patrzenie na sytuację z dystansu i na takie wzruszenia. A poza tym w ogóle inaczej patrzy się na świat, kiedy ma się dwadzieścia kilka lat.
Musiałby pracować kilka tysięcy lat, by osiągnąć jakiś efekt, ale to przecież nie powód, by rezygnować.
Uuu! męska
Ups!
Ups!

Postprzez 4jola » 14 lut 2018, o 20:34

Miłego Dnia Zakochanych.Wieczoru, właściwie już.

Uuu,Fajnie jest być dziadkiem,co?

Zimno,leje,rozwaliłam kolano na schodach,bo jakaś głupia ci**a za mną,musiała nieść walizeczkę przed sobą i zablokowała mi nogę między stopniami. Niech ją dunder świśnie.
"My,z matką twoją,rasizmowi mówimy twarde i zdecydowane: raczej nie !"

"-Zamknijcie się sierżancie.Jesteście wolnym trollem.To rozkaz."
4jola
Pani Palm

Reputacja: 5149

Postprzez LoboBlanco » 16 lut 2018, o 14:03

Uuu! napisał(a):Jeśli ktoś jeszcze nie wie, to informuję, że zostałem dziś dziadkiem. Jest to dziewczynka i ma na imię Marysia.

Gratulacje!! :) Młoda już pewnie w domu?
Nie przejmuj się - Marysia to prawie jak Magrat. :)

PS A ja nadal tworzę magisterkę - stuknęło już 80 stron, ale przede mną jeszcze badanie (wywiady) i ich opracowanie.
Przestrzeń fantazji jest niezrównanym azylem dla Outsiderów rzeczywistości...
LoboBlanco żeńska
Student Magii

Reputacja: 285

Postprzez Jashmin » 19 lut 2018, o 15:21

Trochę mnie tu nie było, trochę się zagoniłam ze wszystkim i w ogóle tak jakoś wyszło, że no.. Szczęśliwego Nowego Roku wszystkim :D

Niektórzy już wiedzą, niektórzy jeszcze nie, ale z końcem zeszłego roku zaręczyliśmy się z Mym Lubym. Coś kliknęło w naszych głowach no i tak. Był śnieg i świeczki i las i zaskoczenie i magia :) Czekam na psa :D
- Zapuść długie (włosy), zapleć warkocz, zapnij na końcu stalową klamrę i napierdalaj tym w ludzi z obrotu.
- Dobrze gada. Jeszcze do tego strój Xeny i ludzie bójcie się

Passion is good. Gets blood pumping.
Jashmin żeńska
Mag IV stopnia

Reputacja: 1512

Postprzez Aiyanna » 20 lut 2018, o 14:28

Jashmin napisał(a):Niektórzy już wiedzą, niektórzy jeszcze nie, ale z końcem zeszłego roku zaręczyliśmy się z Mym Lubym.

Gratulacje najserdeczniejsze :D :D :D

Widzę wysyp dobrych nowin, najpierw Silu, teraz Jash :D To w sumie i ja napiszę, że w październiku duet JxJ postanowił podjąć ważne życiowe decyzje, zaręczył się i na dobry początek wspólnego życia postanowił zrobić trzystulitrowy słodkowodny zbiorniczek z gurami marmurkowymi :3
Matka Joanna od zwierząt
Aiyanna żeńska
Perfekte Wunderbar Waffe 2/2

Reputacja: 3127

Postprzez Cudo_Tyłeczek » 20 lut 2018, o 16:52

Gratsy wszystkim parom!:) darz bóbr!:)
Mogget napisał(a):Sonderkommando cudo juz zrobila, co swoje?
Cudo_Tyłeczek żeńska
Matka Ojca

Reputacja: 5112

Postprzez Uuu! » 20 lut 2018, o 21:47

Cóż za radosne wieści! Ściski dla zakochanych.
Uuu! męska
Ups!
Ups!

Postprzez wytagen » 21 lut 2018, o 22:25

Zacznę marudnikowo: Wy tu sobie gadu gadu w miłym towarzystwie, a ja błądzę po świecie w pełnej nieświadomości. Pochwalić : nie jest tak źle skoro taka pierwsza jak ja Was oddałem. A jeszcze jeden marudnik - łatwo mnie się nie pozbędziecie. Trzeba nadrobić zaległości: gratuluję zdania egzaminu i wszystkich nagrodzonych dzieci i wnuków. Współczuję zbitych kolan i innych nieszczęść. Więcej postów nie pamiętam itd....
edytka Cudo:
Sklejam

I jeszcze czasami korzystam z telefonu z p... słownikiem - mnie to wkurza a każdemu czytającego współczuję. Chociaż czasami jest to zabawne i pozwala na własną interpretację tekstu (może tak lepiej ;)
wytageN
wytagen męska
Gorzej niż Rincewind

Reputacja: 20

Postprzez 4jola » 21 lut 2018, o 22:50

Jash, Aiyanko- stopy wody pod skrzydłami i wiatru w kil! Niechże Wam się układa,jak w japońskich pudełkach-puzzlach. I nie podawajcie takich cudnych wiadomości tak pózno. Apdejty poproszę! Może zjawimy się na jakimś ślubie z dyskowymi życzeniami.

Brawo Lobo! Prawie,jak Magrat! Nie wpadłam na to. :clap:

4jola
Pani Palm

Postprzez Motopompa » 22 lut 2018, o 22:15

O ja cię. Do ludków pozaręczanych: Czy będzie forumowy stół na weselu? A może dodatkowe wesele forumkowe?
podobnie jak nieszczęśliwym
szczęśliwym można być
tylko
beznadziejnie
Motopompa męska
Anima jest mądra i śliczna!!

Reputacja: 5542

Postprzez Tigi » 23 lut 2018, o 10:01

Ze swojej strony serdecznie polecam ogniska poślubne;-) i przy okazji gratuluję pozaręczanym:-) Dajcie znać gdzie i kiedy będziecie brać ślub, jeśli będziemy mogli (a Wy nie macie nic przeciwko), to chętnie towarzyszylibyśmy Wam w takim dniu:-)
"One can't believe impossible things."
"I dare say you haven't had much practice. When I was your age, I always did it for half an hour a day. Why, sometimes I've believed as many as six impossible things before breakfast.”
Tigi żeńska
Mag IV stopnia

Reputacja: 1221

Postprzez 4jola » 23 lut 2018, o 22:39

Motopompa napisał(a):A może dodatkowe wesele forumkowe?

Tigi napisał(a):Ze swojej strony serdecznie polecam ogniska poślubne

Cudowny pomysł,czekamy na Wsze decyzje!
Tigi napisał(a):(a Wy nie macie nic...

Zanim mnie oczy me zielone przeniosły na kolejny wers,byłam przez sekundę przekonana że napiszesz: do gadania... :lol:

Lobo,jak się czujesz?

A tu się pochwalę kolekcjo,przy której pracowałam. :D

http://www.vogue.co.uk/shows/autumn-win ... ksanda-pre

4jola
Pani Palm

Postprzez Cudo_Tyłeczek » 24 lut 2018, o 10:05

Jolu: pękam z dumy:)
Mogget napisał(a):Sonderkommando cudo juz zrobila, co swoje?
Cudo_Tyłeczek żeńska
Matka Ojca

Reputacja: 5112

Postprzez 4jola » 24 lut 2018, o 18:45

4jola napisał(a):na Wsze

Dżizas...oczywiście na Wasze.Wszy mogą się iść pobujać.

Cudo_Tyłeczek napisał(a):Jolu: pękam z dumy:)

Dziękuję bardzo i nie martw się.Pozszywam Cię.Fachowo. :D
Tak pojedynczo,to nie wyglądało ciekawie.Ale jak to poskładali do,za przeproszeniem,kupy,to całkiem niewąsko wyszło.Lepiej ,niż Viki Beckham w tym roku.

4jola
Pani Palm

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Luźne dysputy

– Dlaczego właściwie, Robie Rozbóju, upierasz się przy kłamstwie, kiedy zostałeś przyłapany na gorącym uczynku?
– Ano, to łatwe, panienko – odparł Rob Rozbój, który był formalnie przywódcą Nac Mac Feeglów. – No bo wis, jaki jest sens kłamania, kiedy cłek nicego złego nie zrobił? A zrestą terozki jestem śmiertelnie poraniony do samych podrobów z powodu tego, ze moje dobre imie zostało ocernione.

W północ się odzieję, dodał(a) Marek_Sobczak