Luźne dysputy

marudniko-pochwalnik

O wszystkim i o niczym podyskutujmy tu..

Re: marudniko-pochwalnik

Postprzez Tigi » 22 sty 2018, o 21:03

Hashi, pooooookaż owcę!:-)
"One can't believe impossible things."
"I dare say you haven't had much practice. When I was your age, I always did it for half an hour a day. Why, sometimes I've believed as many as six impossible things before breakfast.”
Tigi żeńska
Mag IV stopnia

Reputacja: 1201

Reklama

Postprzez Cudo_Tyłeczek » 22 sty 2018, o 21:47

Tego, ale nie przy dzieciach...;)
Tigi, zdrówka i powodzenia:)
Mogget napisał(a):Sonderkommando cudo juz zrobila, co swoje?
Cudo_Tyłeczek żeńska
Matka Ojca

Reputacja: 5112

Postprzez Hashi » 23 sty 2018, o 19:23

Niestety, nie mam aparatu, żeby zrobić zdjęcia. Wrzucę, jak ktoś mi cyknie fotkę ^^
"co jest największą tragedią tego świata? Ludzie, którzy nie odkryli, co naprawdę chcą robić i do czego mają zdolności(...)Ludzie obdarzeni talentem, którego nigdy nie poznają. A może nawet nie rodzą się w czasie, w którym mogliby go odkryć"
Hashi męska
Krufka
Krufka

Reputacja: 1415

Postprzez hary0685 » 23 sty 2018, o 20:56

Hashi, jakie planszówki?
Tak, pytam, bo jestem uzależniony :)
I zapomniałeś się pochwalić że wygrałeś super amatorski turniej JungleSpeeda

:)
- Vie pan, że innym określeniem ikonografa byłby "fotograf"? Od latacjańskiego słova "photus", które oznacza..
- "Skakać dookoła jak wariat i rozstawiać wszystkich po kątach, jakbyś był właścicielem"? - spytał William.
hary0685 męska
Wampirzy Fotograf

Reputacja: 4024

Postprzez Hashi » 23 sty 2018, o 21:28

BimBamm i dodatek do Potworów w Tokio :) taki z pandą :D

Pssst, wygrałem w Jungle'a raz na... kilka godzin grania. Trochę fartem, bo graliśmy w ekipie: dwoje dobrych graczy, ja, koleś, który był tak zmęczony, że już prawie nie miał źrenic oraz koleś, który kompletnie nie odróżniał tych kształtów i tych dwoje dobrych się raz zagapiło, a potem ten zmęczony się dwa razy pomylił ~~ Ale sukces jest? Jest! :D <tańczę>
"co jest największą tragedią tego świata? Ludzie, którzy nie odkryli, co naprawdę chcą robić i do czego mają zdolności(...)Ludzie obdarzeni talentem, którego nigdy nie poznają. A może nawet nie rodzą się w czasie, w którym mogliby go odkryć"
Hashi męska
Krufka
Krufka

Reputacja: 1415

Postprzez Uuu! » 24 sty 2018, o 06:19

Hashi napisał(a):Trochę fartem

Jakie "fartem"?!? Miałeś źrenice na swoim miejscu i nie zagapiłeś się w kluczowym momencie.

O farcie to ja mogę mówić jak kiedyś wygrałem w Munchkina zasypiając przy stole. Budzili mnie jak była moja kolejka.
Musiałby pracować kilka tysięcy lat, by osiągnąć jakiś efekt, ale to przecież nie powód, by rezygnować.
Uuu! męska
Ups!
Ups!

Reputacja: 4869

Postprzez Cudo_Tyłeczek » 24 sty 2018, o 08:24

A ja chciałam się pochwalić, że mam Splendora i Jungle Speeda. Tzn. nie ja, a Młody;) Ale to prawie tak jak bym to ja miała...;)
Cudo_Tyłeczek żeńska
Matka Ojca

Postprzez Aiyanna » 25 sty 2018, o 16:00

Tigi napisał(a):Aiyanna - jak się doleczymy na dłużej niż trzy dni, to chętnie byśmy Cię zobaczyli (o ile przez nasz krakowski smog będzie coś widać;-))

Ja też, wieki Was nie widziałam! Dajcie znać, jak się doleczycie :D

Uuu! napisał(a):Mam tam być 24/25 marca, to może uda nam się spotkać.

Od razu zapiszę w kalendarzu, żeby nie zapomnieć. Wiem, gdzie mają dobre jedzenie 8-)

Powoli zaczynam się orientować w krakowskiej komunikacji. Ale na razie moja egzystencja to uczenie się ustaw, sprzątanie, gotowanie i jak czas pozwoli, to granie/oglądanie. I dużo kotów. Bo koty są miłe.
Matka Joanna od zwierząt
Aiyanna żeńska
Perfekte Wunderbar Waffe 2/2

Reputacja: 3127

Postprzez Tigi » 25 sty 2018, o 19:55

Aiyanna, czemu uczysz się ustaw? Co do krakowskiej komunikacji, serdecznie polecam Ci jakdojadę.pl :-) My już prawie zdrowi, ale jutro raniuśko wylatujemy do Izraela na tydzień i nie wiadomo, czy wrócimy zdrowi;-) Więc czekam jeszcze z umówieniami:-)
"One can't believe impossible things."
"I dare say you haven't had much practice. When I was your age, I always did it for half an hour a day. Why, sometimes I've believed as many as six impossible things before breakfast.”
Tigi żeńska
Mag IV stopnia

Reputacja: 1201

Postprzez Cudo_Tyłeczek » 26 sty 2018, o 16:27

Tigi, najedz się za mnie szakszuki i hummusu;) i koniecznie spróbuj białego wina.
Cudo_Tyłeczek żeńska
Matka Ojca

Postprzez Uuu! » 26 sty 2018, o 18:53

Tigi napisał(a):My już prawie zdrowi

Tigi napisał(a):wylatujemy do Izraela

Latajcie sobie i chorujcie do woli ( ;) ), ale 24-25 macie być zdrowi i w Krakowie, bo wtedy w Artetece będzie Festiwal Komiksu i ja tam przyjadę i przywiozę różne moje graty zbudowane z klocków, w tym wszystko ze Świata Dysku. I to jest wiadomość dla wszystkich Karkusów i Krakowianek, tych zasiedziałych i tych świeżych.
Musiałby pracować kilka tysięcy lat, by osiągnąć jakiś efekt, ale to przecież nie powód, by rezygnować.
Uuu! męska
Ups!
Ups!

Reputacja: 4869

Postprzez Motopompa » 26 sty 2018, o 21:31

Mogget napisał(a):Znacie jakieś sposoby nie tabletkowe na bezsenność?

– Zainstaluj F.Lux. Wyłączaj sztuczne oświetlenie jakieś 2 godziny przed pójściem spać i zamiast tego zainwestuj w świeczki. Niebieskie światło zatrzymuje wydzielanie melatoniny, która reguluje spanie.
– Chodź spać o tej samej porze, codziennie.
– Jak nie pozwalają ci zasnąć zapętlone myśli, to polecam zacząć regularną medytację. Po jakimś czasie mi pomogła.
– Detrytus dobrze gada – wysiłek fizyczny dobrze robi. Dużo ludzi biega. Jak masz tak jak ja, że nie lubisz biegać, ani za specjalnie wychodzić z domu, to możesz zacząć jakieś proste ćwiczenia oparte na pracy z ciężarem swojego ciała. Plus ewentualna skakanka (którą musze sobie w końcu kupić).

Melduję że żyję i mam się nieźle, chociaż każda praca meczy, a magisterska szczególnie. Nie żebym nad nią jakoś strasznie dużo pracował, ale ja chyba nie potrafię się nie martwić takimi rzeczami, więc siedzi w kącie, patrzy i męczy.
podobnie jak nieszczęśliwym
szczęśliwym można być
tylko
beznadziejnie
Motopompa męska
Anima jest mądra i śliczna!!

Reputacja: 5524

Postprzez 4jola » 26 sty 2018, o 21:44

Tigi napisał(a):ale jutro raniuśko wylatujemy do Izraela

Szalom,czy jakoś tak. Wspaniałego pobytu życzymy Wam i mnóstwo relacji,w tym foto,życzymy sobie!
Motopompa napisał(a): Chodź spać o tej samej porze, codziennie.

Z tego,co pamiętam,to Moggetu pracuje na zmiany... i dułpa.
Motopompa napisał(a):Melduję że żyję i mam się nieźle, chociaż każda praca meczy, a magisterska szczególnie.

Cieszymy się,,ze jesteś i wspieramy Cię,choć tylko duchowo.
Uuu! napisał(a): i ja tam przyjadę i przywiozę różne moje graty zbudowane z klocków, w tym wszystko ze Świata Dysku.

O jaaa cieee! Zdjęcia poproszę?
Hashi napisał(a):Ale sukces jest? Jest!

Brawo Hashi!
Dlaczego ja nie lubię planszówek?
"My,z matką twoją,rasizmowi mówimy twarde i zdecydowane: raczej nie !"

"-Zamknijcie się sierżancie.Jesteście wolnym trollem.To rozkaz."
4jola
Pani Palm

Reputacja: 5149

Postprzez Motopompa » 27 sty 2018, o 09:30

4jola napisał(a):Dlaczego ja nie lubię planszówek?

A dlaczego ludzie, którzy planszówki lubią, lubią planszówki? Jaką funkcję to dla nich spełnia? Czy masz inny sposób na zrobienie tego?
Może też być tak, że jest w planszówkach coś co daje ludziom serotoninowodopaminowego kopa, ale tobie nie. Jeśli tak, to co to moze być?
Jest jeszcze opcja, że masz inne potrzeby, ale to mało prawdopodobne, after all wszscy jesteśmy małpami w butach.
podobnie jak nieszczęśliwym
szczęśliwym można być
tylko
beznadziejnie
Motopompa męska
Anima jest mądra i śliczna!!

Reputacja: 5524

Postprzez 4jola » 28 sty 2018, o 19:11

Tak sobie czytam i myślę...ze ja się chyba po prostu odzwyczaiłam. Ostatnią planszówką,w jaką grałam, był Chińczyk,kiedy był bardzo popularny ;) .Czyli dawno.
Mam jeszcze nadzieję,że wnuczęta tchną nowe życie we mnie w tej materii.

Mam pytanie i nie wiem,gdzie je umieścić...
Ile lat ,pi razy drzwi ,miała Babcia,kiedy ją poznajemy? Czyli w "Równoumagicznieniu",które właśnie skończyłam. I mnie męczy.
"My,z matką twoją,rasizmowi mówimy twarde i zdecydowane: raczej nie !"

"-Zamknijcie się sierżancie.Jesteście wolnym trollem.To rozkaz."
4jola
Pani Palm

Reputacja: 5149

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Luźne dysputy

-Nazywam się Casanunda - powiedział - Znany jako największy kochanek na świecie. Co ty na to?
Niania zmierzyła go wzrokiem, co w tym wypadku trwało całkiem krótko.
-Jesteś krasnoludem - zauważyła.
-Wielkość się nie liczy.

Wyprawa czarownic, dodał(a) Nobby Nobs