Luźne dysputy

marudniko-pochwalnik

O wszystkim i o niczym podyskutujmy tu..

Re: marudniko-pochwalnik

Postprzez Cudo_Tyłeczek » 19 lis 2017, o 23:07

Koniecznie zagraj w totka!;)
Mogget napisał(a):Sonderkommando cudo juz zrobila, co swoje?
Cudo_Tyłeczek żeńska
Matka Ojca

Reputacja: 5033

Reklama

Postprzez 4jola » 22 lis 2017, o 21:59

Corvus26 napisał(a):był to taki ptak jak ten z mojego avatara

Wyczuł swojego? ;)
Leć do tego totka.Do stracenia nie masz nic.

Martetsu
,nic więcej mądrego niż Tigi,nie napiszę.Więc,naśladując mojego byłego szefa,który zawsze wysyłał żonę pierwszą z wiązanką -"to ja się dołanczam".

Marudnik- REMONT! W TOKU! Niczego nie mogę znaleźć.Kowal zdjął panele z podłogi i tak ...iździ przez deski,ze okno może być zamknięte.
Ale zmierza to w stronę pochwalniko-szczęśnika - już niedługo będzie łanie! I dokładnie,no bo to Kowal.Wiadomka,nie? :D
"My,z matką twoją,rasizmowi mówimy twarde i zdecydowane: raczej nie !"

"-Zamknijcie się sierżancie.Jesteście wolnym trollem.To rozkaz."
4jola
Pani Palm

Reputacja: 5059

Postprzez Jashmin » 23 lis 2017, o 14:57

Martetsu napisał(a):Patrzę na zdjęcia koleżanek na fejsbuku i one w moim wieku (prawie 22 lata, dla jasności) mają już męża, dzieci... A ja dopiero półtora miesiąca mieszkam ze swoim chłopakiem, w głowie mam studia i zabawę... No dobra, bądźmy szczerzy, w odwrotnej kolejności :P I zastanawiam się, czy to ze mną jest coś nie tak, czy ze światem?

Tetsu, kochana, rozwaliłaś mi system! Ja mam lat 28 i dopiero zaczynam się zastanawiać czego chcę od życia i dlaczego nie mam jeszcze psa.. Wpędzasz mnie w depresję! Ja w wieku 22 lat to chyba nie rozważałam w ogóle życia po 25. roku życia na poważnie, następny tydzień był odległym wydarzeniem, a co dopiero mieszkanie czy jakaś... rodzina? Obecnie trochę się przyznam, że też zupełnie nie wiem co z tym wszystkim robić, ani czego ja chcę. Masz czas! I skoro już teraz się zastanawiasz nad tym wszystkim, to myślę, że w wieku 28 lat już będziesz wiedziała o co w tym wszystkim biega :)

Udało mi się w końcu jednostronnie zawinąć nogi w kwiat lotosu [w drugą stronę coś mi się nogi nie chcą wyginać] i powoli opanowuję stanie na głowie.

W niedzielę byli u nas Pomponima i pojechaliśmy na małą wycieczkę, a potem wróciliśmy do domu i jedliśmy wege-hamburgery, a z Pompą dopracowaliśmy recepturę jak przyprawić zwykłe czerwone wino, żeby otrzymać grzańca wybitnie podobnego, do galicyjskiego :D

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Upuściłam swojego laptopa na kant ekranu, który już był lekko zepsuty i umarł zupełnie. Musiałam zamówić nowego. Studenckimi zniżkami udało mi się obniżyć cenę o dobrych £150!<duma> Zamówiłam go dwa tygodnie temu i miał przybyć dzisiaj. Ale utknął gdzieś w Korei. Czekam.

Odkryliśmy z K, że Audible lekko oszukuje. Normalnie, taki zwykły abonament wynosi £8/m-c. No i ok. Nagrania są naprawdę profesjonalne i przyjemnie się ich słucha, bez porównania z dotychczasowymi, które zasysałam z chomika. K wziął sobie 30-day free trial, zapomniał anulować i został mu na kolejny miesiąc. Po czym chciał anulować, w ankiecie dlaczemu tak podał, że za drogo i.. Audible mu powiedział, że skoro tak, to może dalej anulować, ALE przecież może też dostać 1 kredyt [1 audiobook] za darmo w następnym miesiącu ALBO dostać 50% zniżki na następne 3 m-ce. Oszukaństwo! Od razu anulowałam tak samo, żeby dostać te 50% zniżki i powiedziałam o tym wszystkim dokoła!
- Zapuść długie (włosy), zapleć warkocz, zapnij na końcu stalową klamrę i napierdalaj tym w ludzi z obrotu.
- Dobrze gada. Jeszcze do tego strój Xeny i ludzie bójcie się

Passion is good. Gets blood pumping.
Jashmin żeńska
Mag IV stopnia

Reputacja: 1472

Postprzez Motopompa » 23 lis 2017, o 16:41

Gdzie tam oszukaństwo :P Skoro juz postawili cały system, to 1 user więcej nic ich nie kosztuje, a skoro może taki zapłacić £4, to to zawsze £4 w kieszeni.
Brzydota leży w oku patrzącego.
What is 'first' is not necessarily more original or more important – it could be just preliminary.
Motopompa męska
Anima jest mądra i śliczna!!

Reputacja: 5484

Postprzez 4jola » 23 lis 2017, o 22:52

O,jak fajnie! Animka,gdzie zostawiłaś swoją owieczkę? ;)

"I ja tam byłam...miodu nie dawali,a wina nie piłam".Nie nie u Jash.Aj łisz. Byłam na spotkaniu z Paulem i Robem
Obrazek
Obrazek
Byłam pierwsza w kolejce po autograf! Nie wiem,jak to się stało. :D
A teraz łeb mnie boli.O.

4jola
Pani Palm

Postprzez Cudo_Tyłeczek » 23 lis 2017, o 22:57

Jeżukolczasty! Zazdrość!:)
Mogget napisał(a):Sonderkommando cudo juz zrobila, co swoje?
Cudo_Tyłeczek żeńska
Matka Ojca

Reputacja: 5033

Postprzez 4jola » 24 lis 2017, o 21:26

Cudo_Tyłeczek napisał(a): Zazdrość!:)

Nie należy. Urodzie szkodzi. Natomiast należy przybyć na jakikolwiek następny iwent. Zapraszam nieustannie. ;)

4jola
Pani Palm

Postprzez Aiyanna » 30 lis 2017, o 20:56

Udało się. Mimo listopada na antybiotyku i całkowitej niechęci do jakiegokolwiek pisania, wczoraj złożyłam pracę magisterską do dziekanatu. Przed świętami będzie mgr inż. Mogę chwilę odetchnąć. Tak na weekend. I zabrać się za szukanie pracy w zawodzie.
Matka Joanna od zwierząt
Aiyanna żeńska
Perfekte Wunderbar Waffe 2/2

Reputacja: 3127

Postprzez Martetsu » 30 lis 2017, o 21:53

Aiyanna napisał(a):Udało się. Mimo listopada na antybiotyku i całkowitej niechęci do jakiegokolwiek pisania, wczoraj złożyłam pracę magisterską do dziekanatu. Przed świętami będzie mgr inż. Mogę chwilę odetchnąć. Tak na weekend. I zabrać się za szukanie pracy w zawodzie.

Łooo, gratulacje! Jestem z Ciebie dumna! :D
Starzenie się jest obowiązkowe. Dorastanie - opcjonalne
Martetsu żeńska
Mag II stopnia

Reputacja: 896

Postprzez Motopompa » 2 gru 2017, o 12:37

Aiyanna napisał(a):Udało się. Mimo listopada na antybiotyku i całkowitej niechęci do jakiegokolwiek pisania, wczoraj złożyłam pracę magisterską do dziekanatu. Przed świętami będzie mgr inż. Mogę chwilę odetchnąć. Tak na weekend. I zabrać się za szukanie pracy w zawodzie.

Woo ho, gratulacje. Gdybyś się zastanawiała co teraz zrobić ze swoim życiem , może ta strona doda inspiracji: http://www.wtfshouldidowithmylife.com
What is 'first' is not necessarily more original or more important – it could be just preliminary.
Motopompa męska

Postprzez Motopompa » 9 gru 2017, o 16:10

Widziałem Wściekłego Hamisha! Przejechał zaraz przed moim oknem. Padał taki gęsty śnieg z wieeeelkimi płatkami*, a on jechał na swoim wózku, w okularach przeciwsłonecznych, skórzanej czapce tzw. maciejówce i palił TAKIE WIELKIE CYGARO. Do tego był cały oblepiony śniegiem z przodu (za to prawie nie miał śniegu z boku). Srebrna Orda widać przyjechała na Ferie do Holandii.

*Animka widziała jakimi wielkimi. Duże były. 2 cm średnicy jak nic.
Motopompa męska

Postprzez 4jola » 9 gru 2017, o 22:31

Motopompa napisał(a):Widziałem Wściekłego Hamisha!

:lol:
Ja za to ,miałam wątpliwy zaszczyt wpadnięcia na Paskudnego,Starego Rona. I to kilkakrotnie,bo jakoś dziwnie wchodził do tych samych sklepów,co my.
A propos-my.Choroba,remont na wysokich obrotach,bo gość w progu no i gość.Przez 6 dni.
Jeszcze pył po szlifowaniach Kowala opada...Bo jak Kowal coś wyszlifuje,to klękajta narody.
Nie miałam chwili dla siebie,ani dla Foruma.Mam nadzieję odbić to sobie,kiedy moja piękniejsza połowa poleci do domu.
Aiyanna napisał(a):Udało się.

Aiyanko,gratuluję z całego serducha!
[b]
Motopompa napisał(a):*Animka widziała jakimi wielkimi. Duże były. 2 cm średnicy jak nic.

Teraz,to ja zazdraszczam.Straśnie.

4jola
Pani Palm

Postprzez 4jola » 10 gru 2017, o 17:41

4jola napisał(a):Teraz,to ja zazdraszczam.Straśnie.

Nie zdawałam sobie sprawozdania,że tak wielka jest moc sprawcza zazdrości... :D
Dzisiejszy poranek,lejdis end dżentelmen.
Obrazek

Nie mam pojęcia,co takiego jest w padającym śniegu,ale patrzeć mogę bez końca.

4jola
Pani Palm

Postprzez Motopompa » 10 gru 2017, o 17:52

Jeździłem po (nadal, nieprzerwanie padającym) śniegu na rowerze, chociaż może bardziej dokładnie byłoby powiedzieć, że przygotowywałem sceny do filmu Zmarznięty i mokry – Enschede Drift ;)
Motopompa męska

Postprzez Aiyanna » wczoraj, o 20:00

Martetsu napisał(a):Łooo, gratulacje! Jestem z Ciebie dumna!

Motopompa napisał(a):Woo ho, gratulacje. Gdybyś się zastanawiała co teraz zrobić ze swoim życiem , może ta strona doda inspiracji: http://www.wtfshouldidowithmylife.com

4jola napisał(a):Aiyanko,gratuluję z całego serducha!

Dziękuję :D Na razie (tfu tfu tfu) wiem, co chcę zrobić z życiem (przynajmniej tym najbliższym) i jak to osiągnąć.

Gdyby ktoś był ciekaw - tak po 2,5 roku w moim towarzystwie wygląda ptasznik olbrzymi. Martwi mnie jego kurduplasty wygląd ale je grzecznie, wilgotność ma w porządku... Robię zdjęcia poglądowe, bo niestety ale wychodzi na to, że jednak muszę mu znaleźć lepszego właściciela. Gdybyście znali kogoś, kto zna kogoś, kto chciałby mieć fajnego pająka, to polecam się. Dzieciak jest łagodny i nie sprawia kłopotów ;)
Załączniki
ptaszniczkę.jpg
ptaszniczkę.jpg (52.91 KiB) Przeglądane 36 razy
Matka Joanna od zwierząt
Aiyanna żeńska
Perfekte Wunderbar Waffe 2/2

Reputacja: 3127

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Luźne dysputy

To zwierzę. Zwierzęta nie mogą mordować. Tylko my, rasy wyższe, jesteśmy zdolni do mordu. To jedna z cech, które odróżniają nas od zwierząt.

Panowie i Damy, dodał(a) Marek_Sobczak