Luźne dysputy

Kto się nie dziara ten fujara, czyli o upiększaniu opinie.

O wszystkim i o niczym podyskutujmy tu..

Re: Kto się nie dziara ten fujara, czyli o upiększaniu opini

Postprzez 4jola » 6 paź 2017, o 13:47

No kurde,Silu! Gratki,niech sie szybko ...zagoi?Czekamy na zdjęcie!
"My,z matką twoją,rasizmowi mówimy twarde i zdecydowane: raczej nie !"

"-Zamknijcie się sierżancie.Jesteście wolnym trollem.To rozkaz."
4jola
Pani Palm

Reputacja: 5021

Reklama

Postprzez Vessena » 6 paź 2017, o 15:09

a ja nic nie mam, nawet dziur w uszach jak ktoś tu już pisał (chyba, że policzymy blizny, wtedy kilkadziesiąt albo i kilkaset mam).

Ale to nie-posiadanie jest zupełnie nieideologiczne, bo po prostu jakoś się nie złożyło, a nie miałam na tyle zapału by dążyć za wszelką cenę. Wiele z tego co ludzie noszą mi się podoba, ale zdarzają się nieudane albo takie, które się rozciągnęły bo się właścicielowi utyło. Czyli warto przemyśleć sprawę dobrze.
Vessena żeńska
Mag I stopnia

Reputacja: 454

Postprzez Anima Vilis » 7 paź 2017, o 02:13

Zdjęcie! Zdjęcie! :mrgreen:
Obrazek
- A kiedy zaczyna się sztuka współczesna?
- Od 2 promili
Anima Vilis żeńska
Jednoosobowy kabaret

Reputacja: 4857

Postprzez abigail » 10 paź 2017, o 17:32

Zachwycił mnie Corvus na Zlocie /oczywiście nie po raz pierwszy/. A to przypominając, iże w tym topicu.. pożarli się totalnie... jedynie "przeciwnicy dziarania" - a to ja i Ssaku :) Radosne!

By dać sobie prztyka napomknę, iże byłam blisko wykonania sobie "dziary maskującej" na łokieć. Niestety :( Dziara miała być kiedyś tam zmywalna... a chodzenie przez godzinę z łokciem wyciągniętem (dla wyschnięcia) - okazało się ponad me skromne możliwości :cry: :cry: :cry:
Egzemma.. można ją leczyć objawowo .. ale całkiem pozbyć się - niełatwo... Oj... niełatwo... :(
abigail żeńska
Elefant Terrrrrrrrrrrrible

Reputacja: 3327

Postprzez LoboBlanco » 11 paź 2017, o 09:29

To ja dla odmiany przyznam, że szybciej (dobre kilka lat temu) znalazłam wzór tego, co chciałabym mieć niż rzeczywiście się na tatuaż zdecydowałam. ;)
Aktualnie decyzja została podjęta - tatuaż będzie. Za to nie ma daty! ;) Postanowiłam, że dziarka będzie formą nagrody dla siebie samej (ze względu na koszt). Także jak już tyle lat poczekałam, to jeszcze z rok, półtora poczekam. ;D
Osobiście uważam, że tatuaże są sprawą indywidualną. Bardzo jestem przekonana do tych, które "coś znaczą", są uzewnętrznieniem osoby, itp. To, że mi się tatuaże podobają, nie przeszkadza mi nie popierać tatuaży nieprzemyślanych, robionych pod wpływem emocji i alkoholu, itp. Jednakże, jak już pisałam - nie mój biznes, każdy niech robi sobie ze swoim ciałem, co mu się podoba. ;)

PS - I też czekam na zdjęcie z opisem! ;D Uwielbiam oglądać tatuaże! ;D
Obrazek
Przestrzeń fantazji jest niezrównanym azylem dla Outsiderów rzeczywistości...
LoboBlanco żeńska
Student Magii

Reputacja: 195

Postprzez Jashmin » 11 paź 2017, o 11:21

Poka!
- Zapuść długie (włosy), zapleć warkocz, zapnij na końcu stalową klamrę i napierdalaj tym w ludzi z obrotu.
- Dobrze gada. Jeszcze do tego strój Xeny i ludzie bójcie się

Passion is good. Gets blood pumping.
Jashmin żeńska
Mag III stopnia

Reputacja: 1436

Poprzednia strona

Powrót do Luźne dysputy

W każdym razie przysłowie mówi, ze istnieje przysłowie, które mówi, ze wszystkie drogi prowadzą do Ankh-Morpork. To nieprawda. Wszystkie drogi prowadzą z Ankh-Morpork, ale czasami ludzie podążają nimi w niewłaściwym kierunku.

Ruchome obrazki, dodał(a) grace