Załatany Bęben

X zlot 6 - 8 października

Konwenty, sabaty, spotkania piwne i wszelkie inne ustawki integracyjne na żywo

Re: X zlot 6 - 8 października

Postprzez Jadźka » 5 paź 2017, o 19:28

W nastroju przedzlotowym aż się zalogowałam na forum, może zlot mnie zmotywuje by znów się zacząc udzielać :) A póki co chciałam oznajmić, że będę, ino dopiero w sobotę, bo jestem przywalona Sprawami. Ale się cieszę, bo widzę, że parę dawno niewidzianych mordek ujrzę (Uuuu, Moggetu) :twisted:
Nie ma innego życia, tylko najbliższe pięć minut. Reszta to wyobraźnia.
S. Mrożek

Random Travel Stories by Jadwi
Jadźka żeńska
Kierownik studiów nieokreślonych

Reputacja: 3287

Reklama

Postprzez 4jola » 5 paź 2017, o 19:39

Anforczynetli...znowu... nie dotrę. Mam nadzieję,że będziecie się cudownie bawić,będziecie grzeczni i nie sprawicie kłopotu Mamie Anicie.
Duuużo zdjęć poprosimy i skejpowac można,jakby co. :D
"My,z matką twoją,rasizmowi mówimy twarde i zdecydowane: raczej nie !"

"-Zamknijcie się sierżancie.Jesteście wolnym trollem.To rozkaz."
4jola
Pani Palm

Reputacja: 5059

Postprzez Anima Vilis » 5 paź 2017, o 20:28

AA!!! I Jadźka będzie i Jash będzie.. boże jak mi smutno, że mnie nie będzie :(
Obrazek
- A kiedy zaczyna się sztuka współczesna?
- Od 2 promili
Anima Vilis żeńska
Jednoosobowy kabaret

Reputacja: 4857

Postprzez Jadźka » 6 paź 2017, o 09:12

Nooo Ciebie to ja chyba od dekad nie wiedziałam!
S. Mrożek

Jadźka żeńska

Postprzez Dicey Reilly » 8 paź 2017, o 08:58

Dziękuję wszystkim! Nawet nie wiecie jak cudne dla mnie było zobaczyć się znów (albo pierwszy raz na żywo*) z Wami. Do następnego zlotu :D
I niech we mnie pieruny ogniste siarczyste strzelą za niepożegnanie się ze wszystkimi, zmęczenie wzięło górę. Mea culpa.

*C'nie, Mogget?

Obrazek
Czytaj "Dajsi" :P Bez "ś".
Skład: 75%Marchewy, 75%Bibliotekarza, 74%Niani Ogg, 64%Rincewinda, 63%Śmierci i 60%Vimesa.
Dicey Reilly żeńska
Kwestor

Reputacja: 2317

Postprzez Anima Vilis » 8 paź 2017, o 13:54

Widziałam Yagę, widzaaałam Yagę... Yaga... ty wiesz (na szczęście) bo mi brak słów - mimo, że widziałam Cię wczoraj to jeszcze dziś zbieram szczękę z podłogi. Jaram się jak Rozbity Bęben na początku wielkiego pożaru!!
Obrazek
- A kiedy zaczyna się sztuka współczesna?
- Od 2 promili
Anima Vilis żeńska
Jednoosobowy kabaret

Reputacja: 4857

Postprzez Motopompa » 8 paź 2017, o 17:09

PIIP!
Brzydota leży w oku patrzącego.
What is 'first' is not necessarily more original or more important – it could be just preliminary.
Motopompa męska
Anima jest mądra i śliczna!!

Reputacja: 5484

Postprzez Jadźka » 8 paź 2017, o 17:13

Yaga jak zawsze zniszczyła system :) Przy okazji dziękuję za cudny tatoo. A wszystkim za fantastyczny jak zwykle, choć w moim przypadku dość krótki spęd. Za totalny reset, oderwanie od rzeczywistości, momenty, które możliwe są tylko w takim gronie i tylko w tym miejscu na Ziemi :mrgreen:
S. Mrożek

Jadźka żeńska

Postprzez Hashi » 9 paź 2017, o 09:06

Było super :D To niesamowite, jak bardzo taki zlocik poprawia samopoczucie, jak doładowuje pozytywne emocje (których ostatnio coraz bardziej brak) i jak odmładza. Jesteście super. Dzięki wielkie za łupnia, jakiego dostałem w Łupsa, za inne gry, za Karty przeciwko Ludzkości na hmm... 10 (?) osób, tradycyjnie za jedzonko (komplementy dla kucharzy: jesteście piękni), wiedzówkę, w której nasza drużyna niespodziewanie wygrała i całą tą wspaniałą atmosferę!
Przepraszam, że nie pożegnałem się, ale jak wychodziłem, to większość jeszcze spała ^ ^''

Hashi, (znów) 14 lat.
"co jest największą tragedią tego świata? Ludzie, którzy nie odkryli, co naprawdę chcą robić i do czego mają zdolności(...)Ludzie obdarzeni talentem, którego nigdy nie poznają. A może nawet nie rodzą się w czasie, w którym mogliby go odkryć"
Hashi męska
Krufka
Krufka

Reputacja: 1375

Postprzez Mogget » 9 paź 2017, o 21:34

Łiii, ale fajnie było! Zobaczyć znów tyle znajomych twarzy: Anita, Sky, Patryk, Hashi, Oki, Jadźka, Emma, Kat :3 i niektórych po raz pierwszy: Dicey, Jashmin, Martetsu i oczywiście wiele, wiele innych!
Zrozumiałem tę oto zasadniczą lekcję. Żeby przetrwać, musisz się nauczyć żyć bez niczego. Pierwszy umiera optymizm, po nim miłość, na końcu nadzieja. Mimo to musisz trwać.
Mogget męska
Dziekan

Reputacja: 1821

Postprzez abigail » 10 paź 2017, o 16:39

Chochani, ciękuję! (chlip, chlip i smark.. - to wzruszenie, nie katar...).

Mamo! Ty nawet nie wiesz jak mnóstwo bardzo - dzięki! [Wczoraj MZC do mnie: "bo Mama..." - się pytam - "zaraz, która Mama?" :shock: - a MZC: "no NASZA MAMA!!" - :) :)

Chciałam wielce podziękować jury, że się dało przekupić.. mnie - zdesperowanej... :)

Dzięki również za eliksiry.. choć chyba, mnie nieco rywalizacja poniosła.. ;)

Harry - dzięki za focha! Twój jest najcudniejszy jaki znam (a parę...set ich tygodniowo doznaję... w domu swym i... nie mają one startu do próby zarysu wobec fochu Twego!)

Zobaczyć Moggeta - bezcenne! (tak prześlicznego uśmiechu jak Moggetowy, to .. nie pamiętam, czy kiedykolwiek widziałam :) - nawet ze świecą ;)

W zasadzie to powinnam szczególnie podziękować MZC - za to, że mnie po raz kolejny zmusiła... bo moja depresyjna niemoc... bez jej młodzieńczego i absolutnie niedyskutowalnego dictum... pozbawiłaby mnie przecudnego (przepraszam za natrętny rym ;) )- ale wiecie czego :)

albowiem:
https://www.youtube.com/watch?v=EcipyROBOeI

Jedno co warto - to: NA KONWENT WARTO!

PS. Przepraszam moją ekipę z tajniaków, że hasła " >>PANNA<< >>DRUT<< połączyłam arcygłupim "ZDESPEROWANA" - Arnold mnie oświecił, że przecie powinno było być "LACHOCIĄG" ... :oops: i byśmy wygrali ... :)
Egzemma.. można ją leczyć objawowo .. ale całkiem pozbyć się - niełatwo... Oj... niełatwo... :(
abigail żeńska
Elefant Terrrrrrrrrrrrible

Reputacja: 3367

Postprzez ololo-518 » 10 paź 2017, o 22:11

To ja też się dołożę i podziękuję (po raz kolejny) za cudowny zlot (po raz kolejny). Bo takich ludzi jak tam (tu?) to ze świecą szukać. W szczególności dziękuję za dziary i za możliwość bezkarnego przytulania się. Jaram się, jaram, jaram. I głupie dialogi (których nie brakowało przy grach w stylu Tajniaków czy Cards Against Humanity). No było cudownie. I w ogóle
Krasnolud zwana Olgą
ololo-518
Student Magii

Reputacja: 290

Postprzez Jashmin » 11 paź 2017, o 11:32

Ja również dziękuję wszystkim za zlot! Był absolutnie fantastyczny!

Przede wszystkim Anicie, bycie naszą Mamą i za organizację i za wszystko, jesteś najlepsza!

Dziękuję za wspaniałą grę w Tajniaków - Oki, Karo, Moggetowi [no i wreszcie sie spotkaliśmy! Tyle lat!], Corvusowi, Kubie, Emmie, Monice, jeśli kogoś pominęłam to przepraszam!

Dziękuję za x-coma Jackowi, było super nie uratować świata, ale przynajmniej w tej grze poczułam się jak naukowiec, który odnosi sukcesy :D

Dziękuję za wspaniałą maskaradę, moje czarno-fioletowe serduszko absolutnie i totalnie skradła Yaga :) Dziękuję za PIIPa! Za tatuaż też oczywiście :D I za włóczkowanie :D Jak co zlot, natchnęłaś mnie, żeby się kopnąć i trochę więcej działać :D Bo zawsze patrzę na Ciebie, Yaguś, widzę ile można, i aż się chce :D [i bez bicia przyznaję się, że to ja podesłałam Animie Twoje zdjęcie, bo wiedziałam, że usycha samotnie w Szkocji]

Dziękuję wszystkim, wszystkim, wszystkim :) Nie z każdym miałam czas jakoś bardziej pogadać i pobawić się, bo byłam raptem jeden dzień, ale ten jeden dzień naładował mnie ogromnymi pokładami energii!
- Zapuść długie (włosy), zapleć warkocz, zapnij na końcu stalową klamrę i napierdalaj tym w ludzi z obrotu.
- Dobrze gada. Jeszcze do tego strój Xeny i ludzie bójcie się

Passion is good. Gets blood pumping.
Jashmin żeńska
Mag IV stopnia

Reputacja: 1456

Postprzez 4jola » 14 paź 2017, o 17:01

Dobra,tajmz ap. Spanie jest przereklamowane-WRZUCAĆ ZDJĘCIA! Pędziorem! :D
"My,z matką twoją,rasizmowi mówimy twarde i zdecydowane: raczej nie !"

"-Zamknijcie się sierżancie.Jesteście wolnym trollem.To rozkaz."
4jola
Pani Palm

Reputacja: 5059

Postprzez Cudo_Tyłeczek » 14 paź 2017, o 18:23

Też zauważyłaś, że Harry się obija?;)
Mogget napisał(a):Sonderkommando cudo juz zrobila, co swoje?
Cudo_Tyłeczek żeńska
Matka Ojca

Reputacja: 5033

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Załatany Bęben

- Wojna, Vimes, to kontynuacja dyplomacji innymi środkami.

Bogowie, honor, Ankh-Morpork, dodał(a) ratharienn