O stronie

Szukajka a starsze posty

Informacje, uwagi, błędy, pomysły..

Szukajka a starsze posty

Postprzez Motopompa » 30 lip 2017, o 18:32

Jest takie ustrojstwo "Wyszukaj na forum", które sobie bardzo cenię, bo czasem odkleja mi się coś z dalekiej przeszłości i można sobie to na forum wykopać. No właśnie – czy można? Wydaje mi się, że szukajka niedomaga kiedy idzie o znalalezienie starszych postów. Na przykład nie znajduje całego tematu "yerka...", a jak szukałem ostatnio "liryka" to też nic nie znalazło. Kiedy teraz szukam wątku "liryka" znajduje mi tylko mój ostatni post tamże. Także tego, Ojcze Założycielu Corvvinie, jak żyć, kiedy nieprawdą okazuje się być "szukajcie a znajdziecie"? Czy jest to prosty problem do rozwiązania, czy lepiej się przyzwyczaić?
Brzydota leży w oku patrzącego.
What is 'first' is not necessarily more original or more important – it could be just preliminary.
Motopompa męska
Anima jest mądra i śliczna!!

Reputacja: 5463

Reklama

Re: Szukajka a starsze posty

Postprzez Corvvin » 17 sie 2017, o 12:26

Puściłem przebudowę indeksu wyszukiwania. Pewnie problem był przy zmianie serwera.
Obrazek
Corvvin męska
Uczulony na szczęście

Reputacja: √-1

Re: Szukajka a starsze posty

Postprzez Corvvin » 18 sie 2017, o 07:59

Powinno być ok już. Jak jest problem to najlepiej pisac do mnie na fb. Rzadko zaglądam - widzę post po 3 tygodniach :P
Obrazek
Corvvin męska
Uczulony na szczęście

Reputacja: √-1

Powrót do O stronie

W całym domu nie było chodzącego zegara - z wyjątkiem tego specjalnego w korytarzu. Wszystkie inne wpadały w depresję i stawały, albo rozwijały swoje sprężyny w jednym szybkim impulsie.

Muzyka duszy, dodał(a) grace