Luźne dysputy

marudniko-pochwalnik

O wszystkim i o niczym podyskutujmy tu..

Re: marudniko-pochwalnik

Postprzez Cudo_Tyłeczek » 17 lut 2017, o 15:38

Jadźku, baaaardzom rada słysząc te wieści :)
Mogget napisał(a):Sonderkommando cudo juz zrobila, co swoje?
Cudo_Tyłeczek żeńska
Matka Ojca

Reputacja: 4900

Reklama

Postprzez Vessena » 17 lut 2017, o 18:00

;)
Morte napisał(a):Nikt nie musi czytać moich wypocin :twisted: Nie ma takiego obowiązku :P Właściwie to mogę to pisać jedynie dla własnej satysfakcji. Jeżeli administracja nie chce bym umieszczał takie posty to nie będę tego robił. Wspomniałem już że to eksperyment.

Czysto praktycznie przydałyby się akapity, bo na ten przykład mój mózg widząc ścianę tekstu dekoncentruje się już na samym początku.
Vessena żeńska
Student Magii

Reputacja: 280

Postprzez Morte » 17 lut 2017, o 18:36

Vessena napisał(a):Czysto praktycznie przydałyby się akapity, bo na ten przykład mój mózg widząc ścianę tekstu dekoncentruje się już na samym początku.

Ojojoj nie próbuj się nawet "dekoncentrować" bo się zmęczysz i zrobisz sobie krzywdę! Ja dekoncentruję się widząc coś takiego:
"[/color][/quote]"
Cóż może zmienić naturę człowieka?
Morte męska
Student Magii

Reputacja: 154

Postprzez Cudo_Tyłeczek » 17 lut 2017, o 19:30

Morte, luzuj.
Cudo_Tyłeczek żeńska
Matka Ojca

Postprzez Morte » 17 lut 2017, o 19:37

Cudo_Tyłeczek napisał(a):Morte, luzuj.

Jestem wyluzowany. Udzieliłem tylko dobrej rady i stwierdziłem, że takie zastosowanie tagów nie przypada mi do gustu, nic poza tym.
Morte męska
Student Magii

Postprzez Stanisław Ssakmorski » 17 lut 2017, o 20:25

Uuu! napisał(a):
Morte napisał(a):Postanowiłem, że napiszę coś o ”sobie”.

Są gdzieś w necie streszczenia tego?

;)

No przecież to jest streszczenie :D Morte tam zmieścił przekrój całego życia. A młody nie jest. Gdybym ja miał napisać, co robiłem dzisiaj do południa (w sumie nic nie robiłem), to krócej nie dałbym rady :? Post Mortego to właściwie jeden duży akapit, czyta się dobrze, nie trzeba rozbijać na mniejsze. Ponadto odpowiednia proporcja liczby emotikonów i odnośników do słów. Temat podróży zasługuje na osobny wątek - który zaraz otworzę, zgodnie z sugestią Cudo,
w dziale 'Wieża Sztuk'.
A potem lodowiec wycofał się, zostawiając po sobie moreny, jeziora i kamienie...
E. Niziurski
Stanisław Ssakmorski męska
Flażolet

Reputacja: 2895

Postprzez abigail » 17 lut 2017, o 20:43

Morte napisał(a):Nikt nie musi czytać moich wypocin :twisted: Nie ma takiego obowiązku

Święta racja - bądź asertywny - pisz ile wlezie i się nie przejmuj! Taż masz tu wszystkich po swojej stronie! :)

Marudnik: MZC widzi takie tam... ruszające się... nigdy wcześniej się nie przyznało, ale przyłapane się przyznało .... i... neurolog - prywatnie (bo na NFZ to za rok)- ale neurolog dobra człowieka, nie kazał już badań (rezonans, eeg) robić takoż prywatnie... to poszłam, odstałam swoje, dostałam termin na EEG / na czerwiec/ oraz skierowanie na rezonans .... Odstałam z tym skierowaniem na rezonans dziś w JPII godzinę by... się okazało, że... brak na nim pieczątki. No to mam wróć do przychodni /po pieczątkę/ i wrócić do kolejki - po termin badania.
Ja wiem, każdy się może pomylić (marudnik do sześcianu - sama się ostatnio pomyliłam w tłumaczeniu przysięgłym na j. włoski: adres napisałam "Chłaski" - bo całe życie odkąd znam literaturę tego Marka - mój mózg chciał go pisać przez "CH" - no i ch.. znaczy kontrolowałam mój mózg w tym temacie przez lat 30. Ale mnie dorwał tydzień temu. Adresu nie przepisałam z dokumentu tylko.. pisałam, bo wiem. - ALE - pomyliłam się: to nie tylko przeprosiłam, ale i pobiegłam z wydrukowaną korektą na miejsce!) Nie wątpię, iż szanowna Pani, co mnie naraziła na stratę pół dnia - nic takiego bynajmniej. Nadto będzie wielce urażona, gdy jej wygarnę - a wygarnę... dopiero w poniedziałek, bo dziś mieli zamknięte.]
Egzemma.. można ją leczyć objawowo .. ale całkiem pozbyć się - niełatwo... Oj... niełatwo... :(
abigail żeńska
Elefant Terrrrrrrrrrrrible

Reputacja: 3247

Postprzez Cudo_Tyłeczek » 17 lut 2017, o 21:17

Abi, to co widzi MZC, to w oczkach paproszki? Takie polprzezroczyste jakby robaczki?
Cudo_Tyłeczek żeńska
Matka Ojca

Postprzez abigail » 17 lut 2017, o 21:24

Cudo:Nie! To, co ona widzi, to: staczające się miśki, kolorowe kuleczki, liski biegające - codziennie coś innego.

Bez obrazy, ale mroczki i powidoki - to ja znam. I zareagowałabym wcześniej. I wiedziałabym jak. To, co MZC widzi, to nowość nawet dla pani neurolog z 20-letnim stażem. Sama mi w oczy [onaż neurolog] powiedziała, że coś takiego słyszy po raz pierwszy w swojej praktyce.

Toteż obstawiam... powody psychosomatyczne... i niezbyt alarmujące... Ale sprawdzić i tak sprawdzę od wszystkich stron. Bo wiem, że MZC nie konfabuluje. Ale też uważam, że nie jest to nic wielce poważnego, skoro MZC zeznaje, że "ma tak od zawsze" - a żadnych innych objawów [kardiologicznych, neurologicznych, czy psychofizycznych] nigdy nie miała :)
Egzemma.. można ją leczyć objawowo .. ale całkiem pozbyć się - niełatwo... Oj... niełatwo... :(
abigail żeńska
Elefant Terrrrrrrrrrrrible

Reputacja: 3247

Postprzez Cudo_Tyłeczek » 17 lut 2017, o 22:37

O rany:) nie wiem czy podziwiac czy sie martwic. Wychodze jednak z zalozenia, ze nie ma co sie martwic na zapas. Dopoki Mroczkow nie ma przed oczami to chyba nie jest zle?;)
Cudo_Tyłeczek żeńska
Matka Ojca

Postprzez Motopompa » 17 lut 2017, o 22:57

abigail napisał(a): staczające się miśki, kolorowe kuleczki, liski biegające

O cię pierun. Ale to to jest neurologiczne?

Gdyby ktoś się zastanawiał jak się ma upiorne pompiszcze, to jest piątek 23:00, mam przed sobą tydzień wolnego od zajęć (z nieznanych mi bliżej, holenderskich powodów), a nadal trzyma się mnie nieodparte wrażenie, że powinienem coś zrobić i nie-mniej nieodparta potrzeba żeby skończyć i wysłać assignment, który mam na poniedziałek. Czy to już studioholizm?
Brzydota leży w oku patrzącego.
Powiedz NIE dualistycznej nomenkulturze!
Motopompa męska
Anima jest mądra i śliczna!!

Reputacja: 5306

Postprzez Cudo_Tyłeczek » 18 lut 2017, o 00:31

Tak;) ciężki przypadek;) należy go natychmiast zwalczyć;)...piwem?;)
poranna edytka
Młody wraca z obozu karate, nie mogę się doczekać :clap:
Cudo_Tyłeczek żeńska
Matka Ojca

Postprzez Vessena » 18 lut 2017, o 12:21

Morte, to nie było celowo. Ot forum czasem robi psikusy i źle wkleja cytaty.

Nie masz powodu się złościć, jeśli publikujesz coś publicznie to masz do tego prawo, ale ja mam prawo wyrazić opinię.

Abi: jeśli ma tak od zawsze to może ma po prostu bujną wyobraźnię, a ta lubi czasem dawać do myślenia.
Vessena żeńska
Student Magii

Reputacja: 280

Postprzez Cudo_Tyłeczek » 18 lut 2017, o 12:33

Abi, niech MZC pisze:) O! będzie co poczytać:)
Cudo_Tyłeczek żeńska
Matka Ojca

Postprzez Morte » 18 lut 2017, o 13:10

@Abigail, Stanisław Ssakmorski
To było czyste szaleństwo, dziękuję, że mi to uświadomiliście.
Vessena napisał(a):jeśli publikujesz coś publicznie to masz do tego prawo, ale ja mam prawo wyrazić opinię.

Tak, jest w tym trochę prawdy.
Morte męska
Student Magii

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Luźne dysputy

– Szybko! Musisz pójść ze mną – rzuciła. – Grozi ci wielkie niebezpieczeństwo!
– Dlaczego?
– Bo cię zabiję, jeśli nie pójdziesz.

Czarodzicielstwo, dodał(a) Marek_Sobczak