Wieża sztuk

Dumb ways to die - wersja dyskowa

Twórczość własna naszych forumowiczów

Re: Dumb ways to die - wersja dyskowa

Postprzez Kinga » 23 kwi 2015, o 19:18

Bardzo intensywnie wspierałaś nas przez sen Agnes :D ja też się jednak bardziej na prowadeniu skupiałam niż wymyślaniu, więc nie wiem czemu jako autor jestem wymieniona pierwsza ;P
Regulamin jest fajny. Ścieżka kasztana nie. FAQ ma sporo odpowiedzi, jak nie ma tam Twojego pytania, pisz PW.
Kinga żeńska
ciotka cierpienia

Reputacja: 3854

Reklama

Postprzez agnes72 » 23 kwi 2015, o 19:24

Kinga-skoro przemieszczaliśmy się razem z Tobą, to po prostu byłaś "spiritus movens" całej operacji :lol:
Rudy to nie kolor. To charakter.
agnes72
Student Magii

Reputacja: 238

Postprzez hary0685 » 23 kwi 2015, o 21:19

Kinga napisał(a):Bardzo intensywnie wspierałaś nas przez sen Agnes :D ja też się jednak bardziej na prowadeniu skupiałam niż wymyślaniu, więc nie wiem czemu jako autor jestem wymieniona pierwsza ;P

Właśnie byłaś naszą przewodniczką w trasie i dlatego jesteś wymieniona jako pierwsza :) Prowadziłaś nasz orszak ku oświeceniu :)
- Vie pan, że innym określeniem ikonografa byłby "fotograf"? Od latacjańskiego słova "photus", które oznacza..
- "Skakać dookoła jak wariat i rozstawiać wszystkich po kątach, jakbyś był właścicielem"? - spytał William.
hary0685 męska
Wampirzy Fotograf

Reputacja: 4024

Postprzez jaqjacek » 29 kwi 2015, o 16:56

Starczy iż po zlocie niemogłem się tego przez kilka dni z głowy pozbyć !!!!!!
W obu wersjach z rymami bym jeszcze powalczył ale cel zacny.
Death strode away, stopped, and came back. He pointed a skeletal finger at The Duck Man.
WHY, he said, ARE YOU WALKING AROUND WITH THAT DUCK?
"What duck?"
AH. SORRY.
jaqjacek męska
Mag I stopnia

Reputacja: 439

Poprzednia strona

Powrót do Wieża sztuk

Nikt nie jest ostatecznie martwy, dopóki nie uspokoją się zmarszczki, jakie wzbudził na powierzchni rzeczywistości - dopóki zegar przez niego nakręcony nie stanie, dopóki wino przez nią nastawione nie dokończy fermentacji, dopóki plon, jaki zasiali, nie zostanie zebrany. Czas trwania czyjegoś życia, twierdzą tam, to tylko jądro rzeczywistego istnienia.

Kosiarz, dodał(a) Marek_Sobczak