Mroki

Teściowa.....

Wchodzisz na własną odpowiedzialność. Za śmietnikiem, idź w lewo.

Teściowa.....

Postprzez abigail » 25 gru 2014, o 13:38

Olśniło mnię dzisiaj, że:

1) po pierwsze primo - tego [oddzielnie] chyba jeszcze nie było :roll: [chociaż mam pewne wątpliwości - ale jeśli się mylę - proszę mnie poprawić :) z tym, że może jednak wątku nie kasować ;) ]

2) po drugie primo - nie mogę przecież w Marudniku psuć Świąt innym (zapiskami na ten temat) - jako mnie Teściowa je psuje ...

Są z pewnością (sama znam co najmniej trzy) - teściowe cudowne czyli ... takie, "jakich świat nie widział" ..

Toteż tu jest miejsce dla nich wszystkich - i tych pasujących do stereotypów i tych, je obalających.. Dla tych "naszych własnych", ale też i tych cudzych (i nie chodzi mi tylko o teściową szwagra, który ją stale oczernia, a to przecież cudowna osoba jest!")

A takoż, dla tych, co swoje chcą pochwalić, albo się na nie ... wyżalić. A i o innych wiedzą wiele... i mogą to opowiedzieć :)

To zacznę tak:

Moja - pasuje. [Mojego Małża teściowa - nie :) ]

np. Dziś rano, Moja Teściowa ogłosiła MZC, że w Słupsku spadł śnieg. MZC - łzy w oczach (nie muszę Wam tłumaczyć - "tęsknię za nim cały rok, a jak przyjdzie jego czas - to go ni ma" - MZC) - na co Babunia [która co pięć minut mówi, jak to wnusię kocha...] : "No i czego ryczysz?!" - to się pytam teściowej: "Nie rozumiesz?" na co ona: "No pewnie, że rozumiem!" - no to nie zdzierżyłam i pytam: "To po co a) ją pytasz, b) opowiadasz jej o śniegu gdzie indziej?" - "No bo w Słupsku jest" - padła odpowiedź.
Egzemma.. można ją leczyć objawowo .. ale całkiem pozbyć się - niełatwo... Oj... niełatwo... :(
abigail żeńska
Elefant Terrrrrrrrrrrrible

Reputacja: 3367

Reklama

Powrót do Mroki

...w kwestii spaprania to trudno być, no wiesz, precyzyjnym. Wydaje ci się, że spaprasz coś tylko trochę, a potem to coś wybucha ci w twarz i okazuje się wielkim spapraniem.

Piąty elefant, dodał(a) dagmarab