Luźne dysputy

Wesołych itepe...

O wszystkim i o niczym podyskutujmy tu..

Re: Wesołych itepe...

Postprzez abigail » 25 gru 2016, o 23:01

Jako, że Święta jeszcze się nie skończyły [choć ja tradycyjnie spóźniona, zazwyczaj życzyłam tu "Wesołych Poświąt"] - życzę wszystkim resztki Świąt oraz Nowego Roku tak szczęśliwego jaką ja Wigilię miałam i Dzisiejszy Świąt Dzień Pierwszy (szczegóły w Marudniku* ;) )

*) dla leniwych, co nie zajrzą do Marudnika: tyle miłości, czułości i poczucia humoru oraz radości cośmy mieli - dla Was, na każdy dzień Nowego Roku!
Egzemma.. można ją leczyć objawowo .. ale całkiem pozbyć się - niełatwo... Oj... niełatwo... :(
abigail żeńska
Elefant Terrrrrrrrrrrrible

Reputacja: 3367

Reklama

Postprzez Motopompa » 26 gru 2016, o 00:41

Obrazek

Wyobrażacie sobie serię memów z Georgem Michaelem w której on rzeczwiście gives somebody his heart w last christmas, za rok? :D
Brzydota leży w oku patrzącego.
What is 'first' is not necessarily more original or more important – it could be just preliminary.
Motopompa męska
Anima jest mądra i śliczna!!

Reputacja: 5524

Postprzez Cudo_Tyłeczek » 26 gru 2016, o 01:10

Kurde. Śmieszy Cię to?
Mogget napisał(a):Sonderkommando cudo juz zrobila, co swoje?
Cudo_Tyłeczek żeńska
Matka Ojca

Reputacja: 5068

Postprzez abigail » 26 gru 2016, o 02:58

kurde Cudo - a czemu nie? - napisz 2 zdania ;)
edytka Cudo: zlepiam
kurde Cudo - a czemu nie?! Mnie i owszem.

I uczuć mych chrześcijańskich nie obraża . Przebrzmiałe gwiazdy mają prawo być memami. Same chciały. Weź się... "ogarnij" - jak radzą dzisiejsze jedenastolatki. ["a że gejem jest - to jego prywatna sprawa jest - jak dodał Arnold "]

Oczywiście Feliz Navidad... i Cicha Noc - Ci.

Chociaż ja najbardziej lubię kolędę:
TRYUMFY [jebudut akordami] KRÓLA NIEBIESKIEGO!
ZSTĄPIŁY - Z NIEBA WYSOKIEGO...

(i umiem to zagrać na pianinie! - a co!

p.s. chciałam skasować post powyżej - ale pozwalało skasować tylko tego poniżej, a jego mi było bardziej żal.

Z chęcią poniosę konsekwencje za dwa posty raz po raz... byle ten niższy został :)
Egzemma.. można ją leczyć objawowo .. ale całkiem pozbyć się - niełatwo... Oj... niełatwo... :(
abigail żeńska

Postprzez Cudo_Tyłeczek » 26 gru 2016, o 11:06

Nie śmieszy mnie to w dniu, w którym spadł Tu-154 i zginęli m.in. członkowie chóru Aleksandrowa i w dniu, w którym umarł G. Michael. Za dużo śmierci.
Cudo_Tyłeczek żeńska
Matka Ojca

Postprzez Uuu! » 26 gru 2016, o 14:41

Cudo_Tyłeczek napisał(a):Nie śmieszy mnie to w dniu, w którym spadł Tu-154 i zginęli m.in. członkowie chóru Aleksandrowa i w dniu, w którym umarł G. Michael. Za dużo śmierci.

Codziennie umiera na świecie mnóstwo ludzi, tylko, że są bardziej dla nas anonimowi. I dziś nie jest wcale więcej śmierci niż zazwyczaj.
Musiałby pracować kilka tysięcy lat, by osiągnąć jakiś efekt, ale to przecież nie powód, by rezygnować.
Uuu! męska
Ups!
Ups!

Reputacja: 4861

Postprzez Cudo_Tyłeczek » 26 gru 2016, o 15:08

Uuu! masz rację.edytkaco nie zmienia faktu, że mnie to nie śmieszy...nie w tej chwili.
Cudo_Tyłeczek żeńska
Matka Ojca

Postprzez abigail » 31 gru 2016, o 02:11

ma prawo Cię nie śmieszyć.

A my mamy prawo abstrahować... wobec tego, ile dzieci w wieku przedszkolnym zmarło dziś [a także jutro, pojutrze itd.] na całym świecie, a my nawet nie zapłakaliśmy, bo nikt nas o tym nie poinformował w multimedialnych statystykach. Ale wszak jesteśmy na tyle dojrzali intelektualnie, by wiedzieć o tym fakcie, bez... info na interii czy czymś innym....

Polecając Bogu, to co zabrał, bo tak chciał - życzę jednak pozostałym, by w Nowym Roku znaleźli i Radość i Szczęście i Radochę... nie zapominając oczywiście o wiszącym nad nami "Unde Malum" - ale odwieszając go na bezpieczną odlełość, by sobie choć na czas karnawału dać odsapnąć :)
abigail żeńska

Postprzez Cudo_Tyłeczek » 31 gru 2016, o 08:34

Szczęśliwego Nowego Roku. Oby był lepszy.
Cudo_Tyłeczek żeńska
Matka Ojca

Postprzez niebezpiecznyGroszek » 31 gru 2016, o 11:21

Abisienko, moze zamiast pisac takie glupoty zapytasz Cudo dlaczego tak reaguje. Wyslawiasz swoja empatie, a tu taka wtopa.. bo obok faux pas Twoja wypowiedz nawet nie lezala... mierzisz mnie
Z racji swojego wieku i wlasnych przezyc z marudnika nie stac Cie na prosty ludzki gest.
Zycze Ci, Abi, wiecej refleksji w Nowym Roku.

Zdrowia, szczescia, pomyslnosci i ksiazek! :D
Video lupum.
niebezpiecznyGroszek
Rebeliant

Reputacja: 3928

Postprzez Cudo_Tyłeczek » 31 gru 2016, o 15:17

Dajcie pokój...
Cudo_Tyłeczek żeńska
Matka Ojca

Postprzez 4jola » 31 gru 2016, o 18:55

Joł,ludziska. Kaman,czy co tam. Aż za dobrze widać,o co tu chodzi.I powinno przestać chodzić,jeśli o mnie chodzi.NATYCHMIAST.
Śmierć jest nieodłączną częścią życia,to fakt autentyczny i oczywisty.Są ludzie,którzy dotknęli naszego życia w jakiś sposób i ich odejście budzi ,czasem,większe emocje, niż odejście kogoś z rodziny.Tak,tak.Nie ma co zaprzeczać i się oburzać.
Ale jedno,co trzeba,to uszanować czyjeś uczucia.Smutek ma w tym wypadku lekkie fory.Przynajmniej przez krótki okres,przez przyzwoitość nakazany. Więc dyskusje na temat i "abstrahowanie",kiedy wiemy,że ktoś spośród nas jest nieszczęśliwy i smutny z Powodu ,są mało dojrzałe i równie mało eleganckie. I bezproduktywne.

W Nowym Roku życzę Wam wszystkim zdrowia.W każdej postaci i hurtowej ilości. Częstych spotkań,zlotów i zlocików,doceniania faktu,że dzięki Terry'emu znamy tyle wspaniałych osób,dystansu i cierpliwości.
I dużo sił do dźwigania rzeczywistości.
"My,z matką twoją,rasizmowi mówimy twarde i zdecydowane: raczej nie !"

"-Zamknijcie się sierżancie.Jesteście wolnym trollem.To rozkaz."
4jola
Pani Palm

Reputacja: 5109

Postprzez abigail » 4 sty 2017, o 02:32

Groszeńku - nie mogłam mieć pojęcia. Moja empatia nie obejmuje wróżbiarstwa, przepowiedni itd... jestem tylko człowiekiem. Bez danych.... nie mogę być empatyczna....

Dzięki Jolu. I Nawzajem barrrrrrdzo.

Cudo: Pocieszenia.
I Ukojenia.

Przepraszam, ale życzę. Szczerze i bardzo .
abigail żeńska

Postprzez Cudo_Tyłeczek » 14 kwi 2017, o 08:45

Kochani, Święta się zbliżają. Więc tradycyjnie już składam życzenia świąteczne. Obyśmy się przy kolejnym stole świątecznym spotkali... w powiększonym składzie:)
Cudo_Tyłeczek żeńska
Matka Ojca

Postprzez 4jola » 14 kwi 2017, o 16:35

Kochani Wszyscy. Spokojnych,zdrowych i miłych Świąt.Słyszałam,że pogoda nie dopisuje,cholercia. Mimo to,miejcie wspaniały czas.
Idę kroić,siekać i kolorować.
"My,z matką twoją,rasizmowi mówimy twarde i zdecydowane: raczej nie !"

"-Zamknijcie się sierżancie.Jesteście wolnym trollem.To rozkaz."
4jola
Pani Palm

Reputacja: 5109

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Luźne dysputy

Vimes pociągnął nosem. Z czasem człowiek uczy się wyczuwać zapach krwi. Pachnie jak metal. Niektórzy twierdzą, że metal nie ma zapachu, ale ma – pachnie jak krew.

Niuch, dodał(a) Marek_Sobczak