Luźne dysputy

marudniko-pochwalnik

O wszystkim i o niczym podyskutujmy tu..

Re: marudniko-pochwalnik

Postprzez Detrytus » 5 sie 2017, o 17:51

abigail napisał(a):
Detrytus napisał(a):Ja nie mam tak samo. Ja teraz siedzę na Wolinie i czytam jak inni się smażą w mieście:

Nie ma sprawiedliwości na tym świecie... ;) /też se byłam na Wolinie - tzn. w Wisełce - i mi się tam pogoda podobała - ale ... wróciłam. I Ty też wrócisz... Żadna frajda nie trwa tak długo, jakbyśmy chcieli ;)

No to mam dużo szczęścia, bo do Wisełki to jutro się wybieram. Wielcem rad, że Cię pod Kikutem nie spotkam:p
Nigdy nie dyskutuj z głupcem – ludzie mogą nie zauważyć różnicy!
Stanisław Jerzy Lec
Detrytus męska
Profesor NU

Reputacja: 2402

Reklama

Postprzez Corvus26 » 6 sie 2017, o 19:14

Cudo_Tyłeczek napisał(a):...właśnie umarłam na zawał, bo skoczył na mnie pasikonik. Na głowę, w mieszkaniu

Jakaś plaga bo mi też skoczył, co prawda nie na głowę i nawet nie na mnie ale też w mieszkaniu a okno miałem tylko uchylone :?
Jeżeli zabałaganione biurko jest oznaką zabałaganionego umysłu, oznaką czego jest puste biurko?

— Albert Einstein
Corvus26 męska
Dziekan

Reputacja: 2599

Postprzez Aiyanna » 7 sie 2017, o 00:30

Nadrobiłam!
Kocham Was bardzo niezmiennie :D
Matka Joanna od zwierząt
Aiyanna żeńska
Perfekte Wunderbar Waffe 2/2

Reputacja: 3091

Postprzez Cudo_Tyłeczek » 7 sie 2017, o 04:58

Corvus26 napisał(a):okno miałem tylko uchylone

Ja niestety balkon na całą szerokość;)

Aiyanna napisał(a):Nadrobiłam!
Kocham Was bardzo niezmiennie :D

Z wzajemnością:)
Mogget napisał(a):Sonderkommando cudo juz zrobila, co swoje?
Cudo_Tyłeczek żeńska
Matka Ojca

Reputacja: 5033

Postprzez Morte » 7 sie 2017, o 09:31

Drogi pamiętniczku... a nie, to nie to miejsce :D
Poprzedni tydzień był nawet niezły. Udało mi się zacząć regularnie biegać. Przebiegłem 5 km w całym poprzednim tygodniu. Wiem, że mało, ale od czegoś trzeba zacząć. Zmieniłem też rytm dobowy. Zdecydowanie szybciej udaje mi się zasnąć. Spotkałem się z paroma ludźmi w poprzednim tygodniu, w tym z jedną zupełnie nową. Mam mieszane uczucia jeżeli chodzi o nową znajomość, ale jednak udało mi się wybrać na pyszną kawę i posłuchać niekiedy ciekawych rzeczy. Dobrze jest się czasem przełamać, nawet jeżeli nie wszystko pójdzie po mojej myśli. Najgorzej poszło mi z projektami. W tym tygodniu nadejdzie niewiele zmian, ale najważniejsze to kontynuować to co się zaczęło. Kurs na który zacząłem uczęszczać od tego tygodnia zapowiada różne ciekawe atrakcje :D Szczegóły za około tydzień lub dwa ;-) Hasło tego tygodnia: "Nie poprzestawać na jednym kroku".
Cóż może zmienić naturę człowieka?
Morte męska
Mag I stopnia

Reputacja: 413

Postprzez yaga » 7 sie 2017, o 20:23

dzień dobry, normalny świecie. yaga właśnie wróciła z Chin. Pekin i jego zwiedzanie bardzo polecam, ale tylko jak się jedzie "samemu", żadnych zorganizowanych wycieczek. A na "oficjalne" imprezy typu festiwal, pod opieką władz itp., się nie jedzie. W ogóle ever nigdy. No, chyba że ktoś ma ochotę przeżyć tzw. złotą klatkę w podręcznikowym wydaniu...
GPI: Sew universe back together.

No one has to know you are a book reading freak.
yaga żeńska
Profesor NU

Reputacja: 3559

Postprzez Motopompa » 8 sie 2017, o 07:45

Dzień dobry! W swoim czasie chcemy zobaczyć zdjęcia i przeczytać opowieści i wiesz, że nie odpuścimy, prawda? :)

Hej ho Aiyanno, gdzie byłaś jak cię nie było? Kojarzy mi sie coś w stronę kolejnego przyrodniczoznawczego wyjazdu, ale nic sobie nie dam uciąć, że tak było.
Brzydota leży w oku patrzącego.
What is 'first' is not necessarily more original or more important – it could be just preliminary.
Motopompa męska
Anima jest mądra i śliczna!!

Reputacja: 5481

Postprzez abigail » 8 sie 2017, o 23:17

Detrytus napisał(a):Wielcem rad, że Cię pod Kikutem nie spotkam:p

- Jur welkam, raczej lipiec jest od nas bezpieczny - skoro tak pojmujesz forumowe....... Nieważne.. Miło mi i nawzajem :)

Aiyanna - puść farbę (oczywiście nie w myśliwskim rozumieniu! - na pochybel im i Ministerstwu ... )

Yaga - witałam przyjaciółkę po powrocie z Chin/ była tam prawie trzy miesiące/ - ... to coś tam pojmuję...
No ale to było 25 lat temu... Daj coś wiecej!

Corvus - napisz co u Cię - więcej niż tylko ... insekty :) pliiiis :)

- od jutra mnie Arnold wyp... na beznecie - więc wybaczcie jeśli przez 4 dni nie odpowiem :)
Egzemma.. można ją leczyć objawowo .. ale całkiem pozbyć się - niełatwo... Oj... niełatwo... :(
abigail żeńska
Elefant Terrrrrrrrrrrrible

Reputacja: 3327

Postprzez Motopompa » 9 sie 2017, o 18:57

Od tygodnia próbuję wyjść wcześniej z pracy i od tygodnia mi ta sztuka nie wychodzi :< Siedze po 9-10 godzin w labie i mierzę. Wszędzie widzę wzór dyfrakcyjny grafenu*, nawet w moim avatarze x: Chyba wrobię mojego padawana w mierzenie za mnie, bo raz, że nie mam czasu, a dwa, że wywiozą mnie w kaftanie jak będę tam siedział dłużej. Mózg się lasuje od przebywania któryś dzień z rzędu w tym samym laboratorium cały czas – do tego stopnia, że zwyczajnie nie pamiętam co mierzyłem wczoraj O_o

*o taki: http://spot.colorado.edu/~mcelroyk/images/Graphene%20on%20SiC.jpg
What is 'first' is not necessarily more original or more important – it could be just preliminary.
Motopompa męska

Postprzez Morte » 9 sie 2017, o 19:06

Motopompa napisał(a):Od tygodnia próbuję wyjść wcześniej z pracy i od tygodnia mi ta sztuka nie wychodzi :< Siedze po 9-10 godzin w labie i mierzę. Wszędzie widzę wzór dyfrakcyjny grafenu*, nawet w moim avatarze x: Chyba wrobię mojego padawana w mierzenie za mnie, bo raz, że nie mam czasu, a dwa, że wywiozą mnie w kaftanie jak będę tam siedział dłużej. Mózg się lasuje od przebywania któryś dzień z rzędu w tym samym laboratorium cały czas – do tego stopnia, że zwyczajnie nie pamiętam co mierzyłem wczoraj O_o

*o taki: http://spot.colorado.edu/~mcelroyk/images/Graphene%20on%20SiC.jpg

Nie jestem pewien, ale patrząc na te kropki to pomyślałem, że gdyby je połączyć linią to pojawiłby się Hex. Chyba nigdy bym już nie zagrał w trzecie hirołsy :D

yaga napisał(a):dzień dobry, normalny świecie. yaga właśnie wróciła z Chin. Pekin i jego zwiedzanie bardzo polecam, ale tylko jak się jedzie "samemu", żadnych zorganizowanych wycieczek. A na "oficjalne" imprezy typu festiwal, pod opieką władz itp., się nie jedzie. W ogóle ever nigdy. No, chyba że ktoś ma ochotę przeżyć tzw. złotą klatkę w podręcznikowym wydaniu...

Czy widziałaś Wielki Mur Chiński z bliska? Czy byłaś tylko w Pekinie, czy odwiedziłaś też Kanton?
Cóż może zmienić naturę człowieka?
Morte męska
Mag I stopnia

Reputacja: 413

Postprzez Motopompa » 9 sie 2017, o 20:13

Morte napisał(a):Nie jestem pewien, ale patrząc na te kropki to pomyślałem, że gdyby je połączyć linią to pojawiłby się Hex

Bo powinien :P A nawet dwa heksy.
Motopompa męska

Postprzez hary0685 » 9 sie 2017, o 21:40

Morte napisał(a):Chyba nigdy bym już nie zagrał w trzecie hirołsy

To jest chyba jedyna gra, której nigdy nie usunę z komputera, chociaż znam ją na wylot :)

Pochwalnik:
Byłem na weekendzie we Lwowie i powiem że to jest piękne miasto. Urokliwe i pełne zabytków.

Marudnik:
Czemu tak jest że jak siedzę w domu to nikt się nie zgłasza z problemami z komputerem, a jak gdziekolwiek wyjadę to następuje lokalny armagieddon?

Pochwalnik 2:
Urosłem do miana lokalnego guru planszówkowego i komputerowego. Nie żebym marudził, ale z tego drugiego mam kasę na to pierwsze :) Ale też z tego drugiego mam mniej czasu do tego pierwszego.

Skończył mi się miesięczny książkowstręt i znowu mam chęć czytać :)

Marudnik 2:
W pracy coraz większy burdel, nowy Dyrektur szaleje i sieje zamęt :(
Do tej pory zakład trzymał się na zasadzie gumy i taśmy klejącej i to nawet dobrze działało, a teraz po nowych porządkach jest coraz gorzej, bo D. sobie wymyślił że wprowadzi "zakład do ekstraklasy firm w branży :(
- Vie pan, że innym określeniem ikonografa byłby "fotograf"? Od latacjańskiego słova "photus", które oznacza..
- "Skakać dookoła jak wariat i rozstawiać wszystkich po kątach, jakbyś był właścicielem"? - spytał William.
hary0685 męska
Wampirzy Fotograf

Reputacja: 3970

Postprzez Motopompa » 10 sie 2017, o 08:03

hary0685 napisał(a):D. sobie wymyślił że wprowadzi "zakład do ekstraklasy firm w branży

Brzmi groźnie, zwłaszcza jak się popatrzy na oryginalną ekstraklasę.

hary0685 napisał(a):Urosłem do miana lokalnego guru planszówkowego i komputerowego.

Hail!
Motopompa męska

Postprzez Corvus26 » 10 sie 2017, o 17:03

abigail napisał(a):Corvus - napisz co u Cię - więcej niż tylko ... insekty pliiiis

Ale insekty są całkiem ciekawe. Takie mrówki na przykład ;) .
A u mnie niewiele ciekawego, dzisiaj w pracy wysiadła klima ale mój wrodzony pech chyba jest na urlopie i to nie na mnie kapało więc nie musiałem się przesiadać ;)
Jeżeli zabałaganione biurko jest oznaką zabałaganionego umysłu, oznaką czego jest puste biurko?

— Albert Einstein
Corvus26 męska
Dziekan

Reputacja: 2599

Postprzez Cudo_Tyłeczek » 10 sie 2017, o 18:13

Ponad 3h ciapągiem do Uci, bo burza... pfff... ;(
Mogget napisał(a):Sonderkommando cudo juz zrobila, co swoje?
Cudo_Tyłeczek żeńska
Matka Ojca

Reputacja: 5033

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Luźne dysputy

- Pamiętam, ojciec udzielił mi kiedyś cennych rad na temat alkoholu - rzekł Ridcully. - Powiedział: "Synu, nigdy nie pij drinków z papierową parasolką w szklance, nigdy nie pij drinków z zabawnymi nazwami i nigdy nie pij drinków, które zmieniają kolor po dodaniu ostatniego składnika"

Wiedźmikołaj, dodał(a) grace