Luźne dysputy

marudniko-pochwalnik

O wszystkim i o niczym podyskutujmy tu..

Re: marudniko-pochwalnik

Postprzez Motopompa » 31 lip 2017, o 15:56

Powiedziałbym, że pozytywne myśli sprawiają że wydarzenia są odbierane jako bardziej pozytywne, ale to tylko ja :P
Brzydota leży w oku patrzącego.
What is 'first' is not necessarily more original or more important – it could be just preliminary.
Motopompa męska
Anima jest mądra i śliczna!!

Reputacja: 5481

Reklama

Postprzez Cudo_Tyłeczek » 31 lip 2017, o 18:03

A ja czekam na ciąg dalszy opowieści, Morte:)
P.S. lepiej być pozytywnie nastawionym:) w innym wypadku może się skończyć tak jak w tym kawale o pożyczaniu kosiarki przez Szkota;)
Mogget napisał(a):Sonderkommando cudo juz zrobila, co swoje?
Cudo_Tyłeczek żeńska
Matka Ojca

Reputacja: 5033

Postprzez abigail » 31 lip 2017, o 22:27

Sky - Kochanie Moje! Brawo!

Nie wiem czy zajdziesz, by to przeczytać... ale muszę zaznaczyć: masz moje wszystkie kciuki, brawa i... całą resztę :) [dopadnę Cie pozaforumowo jak tylko zrobię ze sobą porządek - :twisted: ]

Moto i Animo: dzięki - tak cudnie Was czytać (i wcale nie: "zwłaszcza jak się kłócicie" - chociaż jestem absolutnym fanem kłótni :) każdych... ;) )

reszta jutro ;) bo Arnold z kolegą tak głośno oglądają to co obok, że nie słyszę nawet mojego wewnętrznego "Ty" :)
Egzemma.. można ją leczyć objawowo .. ale całkiem pozbyć się - niełatwo... Oj... niełatwo... :(
abigail żeńska
Elefant Terrrrrrrrrrrrible

Reputacja: 3327

Postprzez Motopompa » 31 lip 2017, o 22:47

Ku*%$ :evil: Spędziłem ostatnie półtorej godziny pisząc drugą część z cyklu jak działają poważni naukowcy na poważnym instytucie. No i skończyłem. Mam taki nawyk, że zawsze kopiuję sobie do schowka cały tekst zanim kliknę "wyślij", bo a nuż internet padnie, strona się zwiesi, i stracę tekst. Tradycyjnie zaznaczyłem całość tylko później zamiast cmd+c czyli kopiuj klinkąłem cmd+q czyli zamknij program. No i zamknąłem przeglądarkę, a półtorej godziny pisania poszło w cholerę, nie da się odzyskać, nie zapisało się w cache, nigdzie. A włożyłem naprawdę sporo serca w pisanie. WRRRRRR! Chyba zacznę pisać takie rzeczy w komputerowym notatniku :cry:

Btw. Napisałem tam, że mieszkam teraz w pokoju z Japończykiem. A także napisałem jak spoko nam sie razem mieszka i w ogóle, jest OK. A teraz, kiedy szukałem jak odzyskać tekst, Suzuki zajął mi łazienkę.
Od samego rana to nie jest mój dzień, wiecie? Teraz to już tak po całości. Niech mi ktoś zrobi drinka i puści dobry koncert :<
What is 'first' is not necessarily more original or more important – it could be just preliminary.
Motopompa męska

Postprzez abigail » 31 lip 2017, o 23:48

Moto: łączę się w bólu... ale co powiesz na to:

- cały rok czekam na te dwa tygodnie na Wolinie /wolałabym na Helu, ale nic to, taż jestem mężata - mąż woli Wolin/ - i żeby fala, bo przecie to Bałtyk ... - i nic to,że pada do południa, albo po południu, a poza tym zimno (lubię zimną wodę - bo innej nie było ... odkąd pamiętam) - ale wracam do Krakowa i... 35 stopni... i tak ma być jeszcze dwa tygodnie! Nie mam gdzie uciec. Jedyne co mogę, to przypominać sobie jak marzłam jeszcze dwa dni temu na plaży i w wodzie....
Egzemma.. można ją leczyć objawowo .. ale całkiem pozbyć się - niełatwo... Oj... niełatwo... :(
abigail żeńska

Postprzez Morte » 1 sie 2017, o 00:08

Mój przypadek był nieco inny bo korzystając z Opery napisałem cały post bezpośrednio na forum i miałem zamiar go wysłać. Nie skopiowałem go uprzednio do schowka. Naciskałem już przycisk wyślij, gdy nagle przeglądarka mi się wykrzaczyła. Nie był to pierwszy raz kiedy coś takiego mi się przytrafiło. Najczęściej dochodzi do takich sytuacji, gdy jestem pod Windą. Łączę się z Tobą w bólu, zwłaszcza, że wiem jak to potrafi wnerwić.
Cóż może zmienić naturę człowieka?
Morte męska
Mag I stopnia

Reputacja: 413

Postprzez Uuu! » 1 sie 2017, o 06:07

Motopompa napisał(a):Napisałem tam, że mieszkam teraz w pokoju z Japończykiem. A także napisałem jak spoko nam sie razem mieszka i w ogóle, jest OK.

Traktuję to jako zwiastun. Nie poddawaj się, napisz jeszcze raz. Wielbiciele tego "serialu" czekają.

W czwartek planuję się wyspać. Spanie przez tydzień po cztery godziny na dobę to już nie na moje lata. No i ta robota, w zasadzie dość łatwa, potrafi być czasami męcząca czysto fizycznie. Bo jak np budujemy fragment ulicy (żeby Lexus miał się po czym przejechać) to co prawda asfalt jest udawany przez papę termozgrzewalną, ale już chodniki są prawdziwe. A jedna waży 40 kg.
:?
Musiałby pracować kilka tysięcy lat, by osiągnąć jakiś efekt, ale to przecież nie powód, by rezygnować.
Uuu! męska
Ups!
Ups!

Reputacja: 4637

Postprzez Cudo_Tyłeczek » 1 sie 2017, o 16:03

Uuu! napisał(a):Wielbiciele tego "serialu" czekają.

I wielbicielki;)
Cudo_Tyłeczek żeńska
Matka Ojca

Postprzez Detrytus » 1 sie 2017, o 19:48

Moto, a może pisz w jakimś google docs: tam nic nie ginie:)
Nigdy nie dyskutuj z głupcem – ludzie mogą nie zauważyć różnicy!
Stanisław Jerzy Lec
Detrytus męska
Profesor NU

Reputacja: 2402

Postprzez Cudo_Tyłeczek » 2 sie 2017, o 06:14

Abi, mam tak samo jak Ty;)
Cudo_Tyłeczek żeńska
Matka Ojca

Postprzez Detrytus » 2 sie 2017, o 08:26

Cudo_Tyłeczek napisał(a):Abi, mam tak samo jak Ty;)

Ja nie mam tak samo. Ja teraz siedzę na Wolinie i czytam jak inni się smażą w mieście:p
Nigdy nie dyskutuj z głupcem – ludzie mogą nie zauważyć różnicy!
Stanisław Jerzy Lec
Detrytus męska
Profesor NU

Reputacja: 2402

Postprzez Cudo_Tyłeczek » 2 sie 2017, o 08:38

Iiiii... dobrze Ci tak!;)
Ktoś smażyć w mieście musi się tak, by na urlopie ktoś mógł leniuchować, jak napisał wieszcz;)
Cudo_Tyłeczek żeńska
Matka Ojca

Postprzez Motopompa » 4 sie 2017, o 19:29

Chciałem pojechac do Schwarzwaldu. Myślałem naiwnie, że przecież Schwarzwald, a ze Stuttgartu tak blisko, muszą być dobre dojazdy. Guzik. 3 godziny w pociągu minimum, ostatni powrót o 18. Bardziej wgłąb lasu można dojechać, owszem, ale tylko autem. Bu!
Motopompa męska

Postprzez abigail » 4 sie 2017, o 19:45

Detrytus napisał(a):Ja nie mam tak samo. Ja teraz siedzę na Wolinie i czytam jak inni się smażą w mieście:

Nie ma sprawiedliwości na tym świecie... ;) /też se byłam na Wolinie - tzn. w Wisełce - i mi się tam pogoda podobała - ale ... wróciłam. I Ty też wrócisz... Żadna frajda nie trwa tak długo, jakbyśmy chcieli ;)
abigail żeńska

Postprzez Cudo_Tyłeczek » 4 sie 2017, o 21:14

Moto, to ten Czarnolas od... tortu?;)
...właśnie umarłam na zawał, bo skoczył na mnie pasikonik. Na głowę, w mieszkaniu :shock:
Cudo_Tyłeczek żeńska
Matka Ojca

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Luźne dysputy

Magia jest taka trochę żywa, trochę podstępna. I kiedy już pan myśli, że trzyma ją za gardło, ona gryzie pana w tyłek.

Łups!, dodał(a) Marek_Sobczak