Luźne dysputy

marudniko-pochwalnik

O wszystkim i o niczym podyskutujmy tu..

Re: marudniko-pochwalnik

Postprzez Cudo_Tyłeczek » 1 maja 2017, o 07:49

"Dałeś mi, Panie, zbroję, dawny kuł płatnerz ją, w wielu pogięta bojach, w wielu znaczona krwią.
W wykutej dla giganta, potykam się co krok..."
Morte. Nie jesteś sam. Nie bój się.
Mogget napisał(a):Sonderkommando cudo juz zrobila, co swoje?
Cudo_Tyłeczek żeńska
Matka Ojca

Reputacja: 5015

Reklama

Postprzez Motopompa » 1 maja 2017, o 08:57

Siedzę i czekam na koordynatora Erasmusa żeby ogarnąć wszystkie formalności, bo za kilka godzin muszę wyjechać, a tu learning agreement niepodpisany i o stypendium jeszcze trzeba zdążyć zaaplikować... Załatwiam to od lutego a nadal jestem w lesie. To tak kosmiczny absurd, że zajmuję się papierologią zamiast spędzać ostatnie minuty z Animką :<
Brzydota leży w oku patrzącego.
What is 'first' is not necessarily more original or more important – it could be just preliminary.
Motopompa męska
Anima jest mądra i śliczna!!

Reputacja: 5443

Postprzez 4jola » 1 maja 2017, o 12:04

Morte,matko jedyna,macki mi opadły wzdłuż ciała...
Jakbym mogła,to przytuliłabym Cię z całej siły.W kosmosie może nie ma możliwości przesyłania dźwięku,ale na pewno jest zdolność przesyłania energii.Ślę całą masę.Cały,największy na świecie, kontenerowiec.

Motopompa napisał(a):To tak kosmiczny absurd, że zajmuję się papierologią zamiast spędzać ostatnie minuty z Animką :<

Czy to znaczy,że jedziesz do Maxa ?!
"My,z matką twoją,rasizmowi mówimy twarde i zdecydowane: raczej nie !"

"-Zamknijcie się sierżancie.Jesteście wolnym trollem.To rozkaz."
4jola
Pani Palm

Reputacja: 4975

Postprzez Morte » 2 maja 2017, o 03:15

Dręczy mnie jeszcze jedna myśl. Powiedziano mi ostatnio, że mam wnętrze, które jest piękne. Ale myśląc o sobie czuję, że nie mam żadnej wartości, którą mógłbym przekazać drugiej osobie. Nigdy bym nie chciał
żeby ktoś brał ze mnie przykład bo zapewne pociągnęłoby tą osobę w dół. Jestem bardziej zdolny do tego żeby dołożyć kolejną złą cegiełkę w budowie świata niż jakąkolwiek dobrą. Mimo to usłyszałem to co usłyszałem i zachodzę w głowę z jakiego powodu?
Cóż może zmienić naturę człowieka?
Morte męska
Mag I stopnia

Reputacja: 413

Postprzez Motopompa » 4 maja 2017, o 14:53

4jola napisał(a):Czy to znaczy,że jedziesz do Maxa ?!

Pozdrowienia ze Stuttgartu :P
Może jutro uda mi się zrobić kilka zdjęć z laboratoriów to wrzucę w weekend.

@Morte,
Nie łam się, życie i tak nie ma sensu, tak jak dzielenie cegiełek na te dobre i złe.
Brzydota leży w oku patrzącego.
What is 'first' is not necessarily more original or more important – it could be just preliminary.
Motopompa męska
Anima jest mądra i śliczna!!

Reputacja: 5443

Postprzez Cudo_Tyłeczek » 4 maja 2017, o 16:06

Morte, podobno w człowieku liczy się piękne wnętrze... pewnie dlatego ostatnio wycięli mi z jakieś 2kg ww.;)
Mogget napisał(a):Sonderkommando cudo juz zrobila, co swoje?
Cudo_Tyłeczek żeńska
Matka Ojca

Reputacja: 5015

Postprzez 4jola » 4 maja 2017, o 19:44

Motopompa napisał(a):Pozdrowienia ze Stuttgartu

Jeeej! W, za przeproszeniem, Deseczkę. :D Czekamy na zdjęcia. Biedna Animka.Siama została.
Animuś,wbijaj do nas na wakacje!

Cudo-jak się czujesz?

Właśnie obsłużyłam norweskie bóstwo. Ken ju byliwyt? :D
Nie miał młota,niestety.I trochę narzekał,że dużo tego ostatnio słyszy.
Obrazek

4jola
Pani Palm

Postprzez abigail » 4 maja 2017, o 20:58

Morte napisał(a):Dręczy mnie jeszcze jedna myśl.

Znaczy - będziesz żył :)

Jako dyplomowany depresjonista z manią samobójczą - orzekam:

Morte: Straszysz, kokietujesz, męczysz się i trzepoczesz
- niepotrzebnie. Po prostu strzelasz nie tam, gdzie pączki leżą... Ale jeśli poprawisz o dwie rumby w prawo... Znajdziesz i siebie i święty spokój.

Morte napisał(a): mam wnętrze, które jest piękne

Masz. Zresztą nie tylko wnętrze. Zewnętrze też masz piękne! [Nie wierzysz?! To sobie wygoogluj 60-cio latków, co by też chcieli użyć [życia]. Acha - zamiast "zachodzić w głowę" - po prostu "zagadaj", znaczy porozmawiaj. Spirala hermeneutyczna *) zawsze pomaga!

*) w wielkim uproszczeniu spirala ta oznacza rozmowę, w której obie strony są otwarte na to, co powie przeciwna. Dasz radę! :)

A tera mój pochwalnik:

Po raz drugi robiłam /znaczy za fizycznego/ - tort grelażowo migdałowy. Tym razem wzięłam przepis *) Rety, jakie to dobre.....

*) za pierwszym razem nie wzięłam, bo uznałam, że żadna siła mnie nie zmusi tak się męczyć 6 godzin, by coś dobrego zjeść....
Egzemma.. można ją leczyć objawowo .. ale całkiem pozbyć się - niełatwo... Oj... niełatwo... :(
abigail żeńska
Elefant Terrrrrrrrrrrrible

Reputacja: 3307

Postprzez Aiyanna » 8 maja 2017, o 20:41

Potrzebuję słońca. Bo mi szare komórki i baterie życiowe umierają - siedzę tu jakieś 15 minut i zastanawiam się co napisać, żeby było dokładnie a nikogo nie zanudziło. I nic nie wymyśliłam. Bo mi mózg zapadł w hibernację.

To na razie melduję, że nadal istnieję. Chodzę trochę na zajęcia (trochę w istocie oddaje dokładnie cały ten semestr - jest trochę zajęć, trochę się powtarzają, a w ogóle jak tak usiadłam i przeczytałam, to dodatkowo trochę strasznie dziwnie brzmi), promotor broni swój doktorat, więc w końcu moja magisterka ruszy do przodu, zmiany w życiu nadciągają...

Jedyna stała rzecz we wszechświecie, to wielkość mojego pająka. Znowu urządził strajk głodowy, ale przecież zmuszać go do jedzenia nie będę.
Matka Joanna od zwierząt
Aiyanna żeńska
Perfekte Wunderbar Waffe 2/2

Reputacja: 3091

Postprzez Morte » 9 maja 2017, o 15:18

Aiyanna napisał(a):Jedyna stała rzecz we wszechświecie, to wielkość mojego pająka. Znowu urządził strajk głodowy, ale przecież zmuszać go do jedzenia nie będę.

Zobaczenie takiego pająka pewnie zapewniłoby mi zawał na samym początku, ale gdybym zobaczył jak pałaszuje swój obiad/kolacje to umarłbym z przerażenia!
Aiyanna napisał(a):To na razie melduję, że nadal istnieję. Chodzę trochę na zajęcia (trochę w istocie oddaje dokładnie cały ten semestr - jest trochę zajęć, trochę się powtarzają, a w ogóle jak tak usiadłam i przeczytałam, to dodatkowo trochę strasznie dziwnie brzmi), promotor broni swój doktorat, więc w końcu moja magisterka ruszy do przodu, zmiany w życiu nadciągają...

"trochę" jest raczej standardem na wielu kierunkach. Na moim kierunku również powtarzały się zajęcia, ale niekiedy punkt widzenia na dany temat różnił się wraz z zmieniającymi się prowadzącymi i w takiej sytuacji jest to bardzo na plus zajęć. Jaki jest temat owej pracy?
Cóż może zmienić naturę człowieka?
Morte męska
Mag I stopnia

Reputacja: 413

Postprzez 4jola » 9 maja 2017, o 19:52

Aiyanna napisał(a):żeby było dokładnie a nikogo nie zanudziło.

Możesz nawet o budowie stawonogów.Z Twojej ręki nic nie jest nudne. :D
Aiyanna napisał(a):ale przecież zmuszać go do jedzenia nie będę.

Oddałabym zaległą wypłatę,żeby zobaczyć,jak byś to zrobiła!Podejrzewam,że poszedłby za karę...do kąta? :lol:
A swoją drogą,nie ma to,jak mieć zwierzaczka. Imię ma? Cieszy się,jak Cię widzi? Jakieś zdjęcia,chętnie!
abigail napisał(a):Po raz drugi robiłam /znaczy za fizycznego/ - tort grelażowo migdałowy. Tym razem wzięłam przepis *) Rety, jakie to dobre.....

Gratulacje.Nie "retuj",kochana,tylko przepisa dawaj.

4jola
Pani Palm

Postprzez 4jola » 10 maja 2017, o 19:46

Pochwalnik!
Przyszło do nas dzisiaj takie dziewczątko,jak zmokła kura,żeby jej sukienkę skrócić.No jak nie,jak tak? Taka znajoma buźka,że powitałam ją jak starą klientkę.Tylko,że ta znajoma buźka nie mieściła mi się "w ramach".Od pierwszej chwili przypominała mi tą dziewczynę z "Gry o tron",ale...nieeee.Niemożliwe.
A JEDNAK!
Hannah Murray,lejdis end dżeltenmen.

4jola
Pani Palm

Postprzez Detrytus » 11 maja 2017, o 06:00

4jola napisał(a):Hannah Murray

Nie znałem, więc wyguglałem.
Słodki Zezu:)
Nigdy nie dyskutuj z głupcem – ludzie mogą nie zauważyć różnicy!
Stanisław Jerzy Lec
Detrytus męska
Profesor NU

Reputacja: 2385

Postprzez Uuu! » 11 maja 2017, o 06:09

Też musiałem wygooglać. I zdjęcia nie naprowadziły mnie na trop kogo grała w Grze o Tron. Pomogło dopiero głębsze googlowanie. Na swoje usprawiedliwienie mam to, że jest siódma rano i dopiero pół kawy wypite.
;)
Musiałby pracować kilka tysięcy lat, by osiągnąć jakiś efekt, ale to przecież nie powód, by rezygnować.
Uuu! męska
Ups!
Ups!

Reputacja: 4637

Postprzez abigail » 11 maja 2017, o 12:37

4jola napisał(a):Nie "retuj",kochana,tylko przepisa dawaj.

Tobie nie odmówię - ale... na PW. Nie mogę inaczej... Babcia Kilińska (ze Lwowa *) [to jej przepis] - nie dawała go nikomu. Takie miała zasady... [chyba sarmackie...? :roll: ]. A moja Małgorzata (jej wnuczka) - dała mi go... po - bagatela - ponad 40 leciech przyjaźni.... :roll: :D

Ale, żeby nie było, że jestem małoduszną snobką - wcale Cię nie poproszę w zamian o autograf Hannah Murray; awansem zresztą... 8-)
Egzemma.. można ją leczyć objawowo .. ale całkiem pozbyć się - niełatwo... Oj... niełatwo... :(
abigail żeńska
Elefant Terrrrrrrrrrrrible

Reputacja: 3307

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Luźne dysputy

Co takiego mówiło się o bogach? Nie istnieliby, gdyby nie ludzie, którzy w nich nie wierzą. To samo odnosi się do wszystkiego. Rzeczywistość jest tym, co istnieje w ludzkich umysłach.

Ruchome obrazki, dodał(a) grace