Luźne dysputy

Śniło ci się...

O wszystkim i o niczym podyskutujmy tu..

Re: Śniło ci się...

Postprzez abigail » 15 wrz 2013, o 19:38

Uuu! Jeśli była piękna, miła i urocza to... oczywiście ja się pod nią podszyłam!
Egzemma.. można ją leczyć objawowo .. ale całkiem pozbyć się - niełatwo... Oj... niełatwo... :(
abigail żeńska
Elefant Terrrrrrrrrrrrible

Reputacja: 3367

Reklama

Postprzez Uuu! » 15 wrz 2013, o 19:50

Dzięki za wyjaśnienie, bo z całego snu zapamiętałem tylko tyle, że była piękna, miła i urocza.
Musiałby pracować kilka tysięcy lat, by osiągnąć jakiś efekt, ale to przecież nie powód, by rezygnować.
Uuu! męska
Ups!
Ups!

Reputacja: 4869

Postprzez Motopompa » 15 wrz 2013, o 19:54

Aiyanna napisał(a):Usnęłam nad kompem na 20 minut. W tym czasie zdążyła mi się przyśnić Anima w roli dyktatorki, która goni za picie piwa i zagania z kijem do roboty. Brrrr, nigdy więcej takich koszmarów

To nie koszmar to teatr absurdu. No bo kto zagoniłby Olę do zaganiania ludzi?
podobnie jak nieszczęśliwym
szczęśliwym można być
tylko
beznadziejnie
Motopompa męska
Anima jest mądra i śliczna!!

Reputacja: 5542

Postprzez Arvika » 16 wrz 2013, o 10:39

Wiecie jak to jest jeśli jesteś członkiem oddziału specjalnego zombich mającego doprowadzić do zomieapokalipsy i kiedy wdajesz się w namiętny pocałunek z zombie-szpiegiem, który wygląda właściwie jak Scarlett Johanson tylko lekko szarawa, okazuje się że masz między zębami resztki szyneczki, a zombie-szpieg nie do końca ma opanowane powstrzymywanie się kiedy jest głodna i muszą ją odrywać od Twojej twarzy dwa inne zombie? Po dzisiejszej nocy ja już wiem.
"Skoro się raz założy wodór z jego zadziwiającymi właściwościami i doda do tego prawa natury, dalszy przebieg wydaje się wręcz konieczny(...). Cud zawarty jest w warunkach wyjściowych."
Arvika żeńska
Królowa Ynci
Królowa Ynci

Reputacja: 1719

Postprzez hary0685 » 17 wrz 2013, o 10:41

Arvika napisał(a):Wiecie jak to jest jeśli jesteś członkiem oddziału specjalnego zombich mającego doprowadzić do zomieapokalipsy i kiedy wdajesz się w namiętny pocałunek z zombie-szpiegiem, który wygląda właściwie jak Scarlett Johanson tylko lekko szarawa, okazuje się że masz między zębami resztki szyneczki, a zombie-szpieg nie do końca ma opanowane powstrzymywanie się kiedy jest głodna i muszą ją odrywać od Twojej twarzy dwa inne zombie? Po dzisiejszej nocy ja już wiem.

Fajnie :D

Mi się ostatnio znowu śnił mój cyklicznie porąbany sen:
Stoję Sobie na szczycie wysokiej góry na której jest świątynia i po chwili zaczynam schodzić w dół po bardzo stromych schodach.Schodzę,schodzę i schodzę i w mniej więcej połowie wysokości potykam się i lecę w dół i ...budzę się.
- Vie pan, że innym określeniem ikonografa byłby "fotograf"? Od latacjańskiego słova "photus", które oznacza..
- "Skakać dookoła jak wariat i rozstawiać wszystkich po kątach, jakbyś był właścicielem"? - spytał William.
hary0685 męska
Wampirzy Fotograf

Reputacja: 4024

Postprzez Cudo_Tyłeczek » 17 wrz 2013, o 10:48

W zwiazku ze zgubionym pierscionkiem, moja kochana podswiadomosc postanowila mnie pocieszyc we snie i tlumaczyla mi dlugo, ze jestem szczesciara i ze nie musze sie martwic tak bardzo strata,bo sa gorsze straty...
Mogget napisał(a):Sonderkommando cudo juz zrobila, co swoje?
Cudo_Tyłeczek żeńska
Matka Ojca

Reputacja: 5105

Postprzez Draco Nobilis » 17 wrz 2013, o 19:23

Przepraszam, że pytam o szczegóły: czy podświadomość przybrała postać przystojnego bruneta z seksownym głosem?
Prawda jest nieosiągalna. Nie mówię jej, bo nie wierzę w jej istnienie.
Draco Nobilis żeńska
Mag III stopnia

Reputacja: 916

Postprzez Cudo_Tyłeczek » 17 wrz 2013, o 19:50

E, nie, mam kobiecą podświadomość ;)... czułabym się nieswojo, gdyby we mnie siedział w środku czy też pod spodem facet ;)
Cudo_Tyłeczek żeńska
Matka Ojca

Postprzez reeven » 17 wrz 2013, o 19:54

Ja miałam przyjemny sen...mimo, że się zaczął od jakiegoś poligamicznego związku...ale potem było już normalnie. No cóż al to był sen tylko....
Z Reevenowych pomyłek:
"Biją ale nie wiesz ,w którym kościele "
reeven żeńska
Czarodziciel

Reputacja: 3374

Postprzez reeven » 19 wrz 2013, o 17:42

nie można już edytować...
Śniło mi się, że poszłam na doktorat...dziwny sen zważywszy, że nie mam mgr a po za tym nie nadaję się do pracy naukowej. Może z innego kierunku? ;)
Z Reevenowych pomyłek:
"Biją ale nie wiesz ,w którym kościele "
reeven żeńska
Czarodziciel

Reputacja: 3374

Postprzez Aiyanna » 19 wrz 2013, o 20:45

Już Ci mówiliśmy, to był proroczy sen. Masz się słuchać mnie i Szymka i iść szybko na doktorat :D

Draco Nobilis napisał(a):Przepraszam, że pytam o szczegóły: czy podświadomość przybrała postać przystojnego bruneta z seksownym głosem?

A to się można tak zaprogramować jakoś? <cierpi na niedobór przystojnych mężczyzn z seksownym głosem>
Matka Joanna od zwierząt
Aiyanna żeńska
Perfekte Wunderbar Waffe 2/2

Reputacja: 3127

Postprzez Biała » 19 wrz 2013, o 20:49

Cudo_Tyłeczek napisał(a):czułabym się nieswojo, gdyby we mnie siedział w środku czy też pod spodem facet ;)

powaznie? nikt tego jeszcze nie wyłapał? toż to perełka jakich mało!;)
Idź w ciemność osnuta,
opita szkarłatem,
wojnę, szloch i pożogę
poroztaczać nad światem.
Biała żeńska
Księżniczka Chaosu

Reputacja: 1787

Postprzez Corvus26 » 20 wrz 2013, o 09:54

Niedawno miałem alternatywnohistoryczny sen. Pewnie spowodowany serią filmów dokumentalnych jakie zaserwowało późnym wieczorem TVP z okazji 17 września. W każdym razie byłem jakimś obserwatorem, nie jestem w stanie powiedzieć kim konkretnie, w sztabie wojsk II RP i omawiana była sytuacja strategiczna wojny z Niemcami, a konkretnie plan uderzenia po udanej ofensywie i zajęciu Prus Wschodnich. Pamiętam ze miałem powiedzieć że Związek Radziecki nas zaatakuje ale z jakiegoś powodu nie byłem w stanie tego zrobić.
Jeżeli zabałaganione biurko jest oznaką zabałaganionego umysłu, oznaką czego jest puste biurko?

— Albert Einstein
Corvus26 męska
Dziekan

Reputacja: 2599

Postprzez Cudo_Tyłeczek » 20 wrz 2013, o 17:54

Biała napisał(a):powaznie? nikt tego jeszcze nie wyłapał? toż to perełka jakich mało!;)

Najbielsza, bo tylko Ty masz najmroczniejsze myśli najbardziej dwuznaczne :twisted:
Cudo_Tyłeczek żeńska
Matka Ojca

Postprzez Uuu! » 20 wrz 2013, o 21:05

Biała napisał(a):powaznie? nikt tego jeszcze nie wyłapał? toż to perełka jakich mało!;)

Wyłapałem w lot, ale żeby tak zaraz chwalić się swoją lotnością...
Musiałby pracować kilka tysięcy lat, by osiągnąć jakiś efekt, ale to przecież nie powód, by rezygnować.
Uuu! męska
Ups!
Ups!

Reputacja: 4869

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Luźne dysputy

Czterysta dziewięćdziesiąty trzeci opat złożył pomarszczone dłonie i zwrócił się do Lu-Tze, jednego ze swych najstarszych mnichów. Czyste powietrze i spokojne życie w ukrytej dolinie sprawia, że wszyscy mnisi są starsi. Poza tym, kiedy się pracuje z Czasem, trochę go wciera się w człowieka.

Pomniejsze Bóstwa, dodał(a) Marw