Luźne dysputy

Śniło ci się...

O wszystkim i o niczym podyskutujmy tu..

Re: Śniło ci się...

Postprzez reeven » 29 sie 2013, o 18:38

Zapomniała bym...śniliście mi się dziś...dokładnie nie pamiętam kto, przez cały dzień zdążyło się zatrzeć, jedyne co pamiętam, że był Harry i chyba Sky, ale wiem ,ze inni też. Nie ma się co cieszyć, bo sen był dziwny. Nie wiem co ja takiego przed snem widziałam ale śniło mi się, że się zamieniamy w zombi, jak w filmie 28 dni później...czyli zarażanie przez ugryzienie...to był straszny sen...tak, że się obudziłam...i jak próbowałam zasnąć bałam się, że mi się znów przyśni.

:mrgreen:
Z Reevenowych pomyłek:
"Biją ale nie wiesz ,w którym kościele "
reeven żeńska
Czarodziciel

Reputacja: 3374

Reklama

Postprzez abigail » 30 sie 2013, o 15:21

tak ciut z innej beczułki: Przyszło do mnie dziś rano MRZ z pytaniem: "mogę ci opowiedzieć, co mi się śniło?" - "Oczywiście!"
No i słucham, słucham... i /nadludzkim wysiłkiem woli/ pytam na głos "kto, Mieszko?" (to kuzyn MRZ, mój ukochany bratanek).
"Mamo jaki Mieszko?! :shock: Tata Łucji mi się śnił! Przecież Ci opowiadam!"

tiaaaa... Cóż, nie pamiętam co mi się śniło w trakcie słuchania, ale wychodzi na to, że niedokładnie to, co opowiadała MRZ... A tak się starałam słuchać uważnie i.. żeby widziała, że naprawdę jej słucham... :|
Egzemma.. można ją leczyć objawowo .. ale całkiem pozbyć się - niełatwo... Oj... niełatwo... :(
abigail żeńska
Elefant Terrrrrrrrrrrrible

Reputacja: 3367

Postprzez Marek_Sobczak » 31 sie 2013, o 16:19

Mi się po rozmowie z Białą śniło, że przeżywałem zombi apokalipsę i poharatałem jedną z jej znajomych (która nomen omen była zombiakiem) kawałkiem rozbitego okna. Za co ona odwdzięczyła mi się wyrwaniem bebechów.
Ot i sen optymistyczny :p

Za to mojej damie się śniło, że zaszły w ciążę razem z przyjaciółką. w sensie, że nie na zasadzie wymiany płynów ustrojowych tylko w tym samym czasie.
Może się spełni?
Obrazek
Marek_Sobczak męska
Dyżurny Klasowy

Postprzez sky » 2 wrz 2013, o 17:33

Ostatnio miewam dziwne sny, ten może nie przebił pozostałych, ale wprawił mnie w osłupienie na kilka dobrych chwil po obudzeniu.

Opiekowałem się dwójką dzieci, jakby to byli moi bratankowie to nic w tym dziwnego nie było, ale byli to chłopak i dziewczyna w wieku gimnazjalnym. Wpadli w nocy w tarapaty i musieli zapłacić po 20 zł kary czy czegoś tam. Z nocy robi się dzień i wchodzę do domu, gdzie ta dziewczyna ucieka przed bijącymi się Wolverinem i Markiem_Sobczakiem. To już mnie zdziwiło, Wolverine ok, ale co tu robi Marek, którego spotkałem raz w życiu i nawet nie rozmawialiśmy wtedy... Walczyli o dług tej dziewczyny. Rzuciłem go im, nie wiem czemu w drobniakach, któryś go zabrał i zanim się obejrzeliśmy oni pobiegli na stacje kolejową, bo na niej wysiadała ten chłopak, która była w wyjściu salonu, w którym się tłukli, a ja zamiast pobiec za nimi i ich powstrzymać to poleciałem do kuchni, bo na kuchence w WIELKIM garnku kipiał mi kapuśniak. I się obudziłem.
"Przeprowadzili bardzo dokładne badania, z których wynika jednoznacznie, że ludzkość stała się całkowicie bezużyteczna."
Dan Simmons "Hyperion"
„Wszechświat zbudowany jest z opowieści, nie z atomów.” Muriel Ruckeyser
sky męska
Skytrollik

Reputacja: 3588

Postprzez abigail » 2 wrz 2013, o 17:47

śniła mi się grace. Spałam z Idą*) w pokoju obok. Nagle (przez sen w śnie) czuję, że Idy obok - nie czuję. Nadludzkim wysiłkiem (często tak mam w snach, że chcę się obudzić, żeby krzyknąć, ale się nie da) charczę.. a potem wołam "Idaaa!". Ida się odzywa - z pokoju obok. Wpadam tam, mówię: "OK, chodź" - Ida wie, i nawet rozumie, ale .. wyciągam rękę do grace. Nic.
Zabieram Idę. Ida płacze. Przytulam ją. Kładziemy się z powrotem razem. Zasypiam. Budzę się - grace kuca przy nas, przytulając Idę. Ida patrzy na mnie ni to przepraszając, ni to prosząc. "Po co przyszłaś?" - rzucam wściekła do grace. Grace patrzy, Ida patrzy. "Przecież nie chciałaś ręki na zgodę". Nic nie mówią. Patrzą. Podaję znów rękę. Zostaje przyjęta.

I .. nikt mi nie uwierzy (sama bym sobie nie uwierzyła). Ale tak mi się śniło.

Sen - mara...

*) MRZ
Egzemma.. można ją leczyć objawowo .. ale całkiem pozbyć się - niełatwo... Oj... niełatwo... :(
abigail żeńska

Postprzez Marek_Sobczak » 2 wrz 2013, o 17:56

sky napisał(a):Ostatnio miewam dziwne sny, ten może nie przebił pozostałych, ale wprawił mnie w osłupienie na kilka dobrych chwil po obudzeniu.

...gdzie ta dziewczyna ucieka przed bijącymi się Wolverinem i Markiem_Sobczakiem. To już mnie zdziwiło, Wolverine ok, ale co tu robi Marek, którego spotkałem raz w życiu i nawet nie rozmawialiśmy wtedy... Walczyli o dług tej dziewczyny. Rzuciłem go im, nie wiem czemu w drobniakach, któryś go zabrał i zanim się obejrzeliśmy oni pobiegli na stacje kolejową, bo na niej wysiadała ten chłopak, która była w wyjściu salonu, w którym się tłukli, a ja zamiast pobiec za nimi i ich powstrzymać to poleciałem do kuchni, bo na kuchence w WIELKIM garnku kipiał mi kapuśniak. I się obudziłem.

EPICKI SEN! Mam nadzieję, że się pojawię w snach Twoich jeszcze nie raz :P I tym razem nie będziesz miał wątpliwości kto skopał dupsko Loganowi:)
Obrazek
Marek_Sobczak męska
Dyżurny Klasowy

Postprzez Uuu! » 4 wrz 2013, o 06:33

Śnił mi się śnieg.
I tyle.

Obudziłem się z gilem.
Musiałby pracować kilka tysięcy lat, by osiągnąć jakiś efekt, ale to przecież nie powód, by rezygnować.
Uuu! męska
Ups!
Ups!

Reputacja: 4869

Postprzez Cudo_Tyłeczek » 9 wrz 2013, o 10:12

Snil mi sie Ciechowski i... Snieg. Nie lubie jak snia mi sie zmarli. Z krainy lodu w dodatku... Obudzilam sie przewiana;-)
Mogget napisał(a):Sonderkommando cudo juz zrobila, co swoje?
Cudo_Tyłeczek żeńska
Matka Ojca

Reputacja: 5076

Postprzez Marek_Sobczak » 9 wrz 2013, o 10:18

Śnił mi się dziś Richard Hammond. Pokazywał mi nowy model silnika, który miał pomagać w szybszym osiąganiu prędkości maksymalnej samochodu. Coś czuję, że praca mi się zaczyna na psychikę rzucać :)
Obrazek
Marek_Sobczak męska
Dyżurny Klasowy

Postprzez abigail » 9 wrz 2013, o 14:08

Śnił mi się pogrzeb Mojej Mamy. Było mi strasznie smutno, a ona stała (lub szła) obok mnie i cały czas mnie pocieszała: "Nie przesadzaj, wcale nie jest tak źle... Myślałam, że będzie gorzej.. itd."
abigail żeńska

Postprzez Brethil » 13 wrz 2013, o 08:31

Śnił mi się Vimes, który był zły. Brał cywili na zakładników, z premedytacją posłał Marchewę pod grad strzał i żeby się ostatecznie wykupić oddał Magrat (nie pytajcie co tam robiła) łowcom czarownic.
I źle skończył, bo koniec końców zagryzła go Angua.

Jakiś dyskowy sennik, albo wróżbita może mi wyjaśnić wtf?
Fairy tales do not tell children that dragons exist. Children already know that dragons exist. Fairy tales tell children that dragons can be killed.
[Chesterton]

"Wszystkie Małe Mi na świecie są praktycznie niezniszczalne"
Brethil żeńska
Pandorka

Reputacja: 3122

Postprzez Cudo_Tyłeczek » 13 wrz 2013, o 15:54

Kup drabine;-)
Mogget napisał(a):Sonderkommando cudo juz zrobila, co swoje?
Cudo_Tyłeczek żeńska
Matka Ojca

Reputacja: 5076

Postprzez Uuu! » 15 wrz 2013, o 09:24

Śniła mi się Emma. I właśnie nie Abigail tylko Emma.
Nigdy Emmy nie widziałem, więc nie mam pewności, czy to naprawdę była ona, czy ktoś się pod nią podszywał.
Musiałby pracować kilka tysięcy lat, by osiągnąć jakiś efekt, ale to przecież nie powód, by rezygnować.
Uuu! męska
Ups!
Ups!

Reputacja: 4869

Postprzez Biała » 15 wrz 2013, o 10:01

a mi sie snil dzis Kim Dzon Un. ha. ze byl w PL i sie znecal w szkole nad jakimis dziecmi biednymi. i byly tam tez dzieci z korei czy innej japonii. jakis akademik czy cos takiego. a ja szłam do niego z flaszką;| no ale jak zobaczylam co robi i ze dzieciaki rzygaja z wysilku bo kazal im robic pompki w pidzamach to go zastrzaliłam.
ha
i najlepsze - pierwsze co pozniej pomyslalam /jeszcze we snie/ to to ze bede miala fajny sen do opisania na forum;p
Idź w ciemność osnuta,
opita szkarłatem,
wojnę, szloch i pożogę
poroztaczać nad światem.
Biała żeńska
Księżniczka Chaosu

Reputacja: 1787

Postprzez Aiyanna » 15 wrz 2013, o 11:09

Usnęłam nad kompem na 20 minut. W tym czasie zdążyła mi się przyśnić Anima w roli dyktatorki, która goni za picie piwa i zagania z kijem do roboty. Brrrr, nigdy więcej takich koszmarów :D
Matka Joanna od zwierząt
Aiyanna żeńska
Perfekte Wunderbar Waffe 2/2

Reputacja: 3127

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Luźne dysputy

Wszystkie próby redukcji ilości papierów prowadzą jedynie do jej zwiększenia.

Niuch, dodał(a) Marek_Sobczak