Luźne dysputy

Night Shift

O wszystkim i o niczym podyskutujmy tu..

Night Shift

Postprzez qfas » 23 wrz 2012, o 23:53

Co robisz tutaj tak późno? Czemuż to nie śpisz? Wszystkich Nocnych Marków zapraszam do dyskusji, po co to siedzieć po nocy i jaką ma to przewagę nad smażeniem się w okrutnych promieniach słonecznych. A, i pierwsza zasada Nocnej Zmiany: nie rozmawiamy o Nocnej Zmianie... Nie, to nie to. A: pisze się tylko nocą, przyjmijmy od północy do szóstej rano.
Donnie: Dlaczego nosisz to głupie ubranko królika?
Frank: Dlaczego nosisz to głupie ubranko człowieka?
qfas męska
Vault Dweller

Reputacja: 458

Reklama

Re: Night Shift

Postprzez Lipschen » 24 wrz 2012, o 00:07

Świetny pomysł! Ja jak zwykle nie mogę zasnąć, taka już przypadłość nocnych Marków. Pograłabym w lola ale jak zwykle krzykami pobudzę wszystkich domowników. Poczytam coś, bo noc za bardzo skłania do rozmyślania.
"Przeszłość była i trwa, tylko trzeba trochę wysiłku, żeby to zrozumieć."

I am a gamer. Not because I don't have a life but because I choose to have many...
Lipschen żeńska
Mag I stopnia

Reputacja: 219

Postprzez Anima Vilis » 24 wrz 2012, o 00:12

Czyli coś jakby nocny shoutbox? Obawiam się, że część wiadomości może być pisana mocno alkoholowym slangiem. Jestem tu bo nie uczę się łaciny a mój organizm nie pamięta jak to jest kłaść się przed 3. Tak więc popijam tatusiowe winko i myślę co dalej..Może odcinek Borgiów albo jakiś film?
Obrazek
- A kiedy zaczyna się sztuka współczesna?
- Od 2 promili
Anima Vilis żeńska
Jednoosobowy kabaret

Reputacja: 4857

Postprzez qfas » 24 wrz 2012, o 00:15

Dobra lektura to powód, żeby nockę zarwać:). Jeszcze troszkę posiedzę nad klawiaturą (kto wie? Może uda mi się coś kreatywnego spłodzić?). dokończę rozdział z książki, herbatka - i gdzieś koło trzeciej do łóżka. Bo w końcu trzeba na nogi wstać, gdzieś koło pierwszej, po to, żeby mieć do trzeciej czas na wymyślenie wymówki "gdzie teksty, k**wa mać", hehehe.

@Anima - a niech będzie pisane jakimkolwiek slangiem (niech będzie i łacina!), aby się kręciło:). Pamiętam zarwane nocki nad łaciną na pierwszym roku, więc rozumiem Twoje położenie:). Z czego wino? Domyślam się, że zeszłoroczne bądź starsze, wszak tegoroczne przetwory nie zdążyły jeszcze sfermentować porządnie. (Rzucam okiem w stronę kuchni, gdzie otulone kocykiem spoczywa dwadzieścia pięć litów wina winogronowego [masła maślanego], które wesoło bulgocząc, czeka na okres zimowy. Owoce zebrane "temi renkoma, panie".)
qfas męska
Vault Dweller

Postprzez Anima Vilis » 24 wrz 2012, o 01:30

A więc życzę dużo weny. Poczytała bym ale nie chcę zaczynać nowej książki do czasu uzyskania ostatniego autografu w indeksie..zresztą książki która ostatnio chodzi mi po głowie nie ma w księgarniach i antykwariatach.
Zdziwię Cię bo z tego co wiem winko tegoroczne. To chyba aronia, możliwe, że z czymś wymieszana.Mieszkam pod jednym dachem z wybitnym twórcą trunków- na ten rok mamy już zabutelkowane 70 litrów wina, a gąsiorki nadal chodzą..do tego dochodzi nalewka.. prawdziwy artysta. A i tak wszytko zejdzie w długie zimowe wieczory.
Obrazek
- Od 2 promili
Anima Vilis żeńska
Jednoosobowy kabaret

Postprzez qfas » 26 wrz 2012, o 23:50

Ej, czyżby tylko ja, Lipschen i Anima po nocach ślęczymy?

Zarzuciłem klimatyczny klimacior, pociągam dym z fajki wodnej, użyczonej przez kuzyna, czytam Metro 2033, w tle uszy głaszcze chilloutowy set. Takie to rozluźnienie przed dniem jutrzejszym, gdzie trzeba będzie biegać, załatwiać i kląć. Ale póki co - nie przejmuję się. I tak nie wstanę o szóstej:).
qfas męska
Vault Dweller

Postprzez emerencja » 27 wrz 2012, o 15:52

qfas napisał(a):Ej, czyżby tylko ja, Lipschen i Anima po nocach ślęczymy?

Bynajmniej :) Ale mam wszak silne postanowienie już nie wypisywać.. żeby nie obrywać ;) , ale śledzę Was.. :) nie jesteście sami :D
emerencja

Postprzez Lipschen » 27 wrz 2012, o 23:57

Bry. Nie śpię - znów. Podejście do Amerykańskich Bogów numer dwa - czas zacząć :).
"Przeszłość była i trwa, tylko trzeba trochę wysiłku, żeby to zrozumieć."

I am a gamer. Not because I don't have a life but because I choose to have many...
Lipschen żeńska
Mag I stopnia

Reputacja: 219

Postprzez Motopompa » 28 wrz 2012, o 00:07

qfas napisał(a):Ej, czyżby tylko ja, Lipschen i Anima po nocach ślęczymy?

Bynajmniej.
Bazgrzę sobie po kartkach i słucham Łony. A raczej słuchałem, dopóki mi się utwór nie skończył kilka minut temu, od tego momentu tylko bazgrzę. Dobranoc.
podobnie jak nieszczęśliwym
szczęśliwym można być
tylko
beznadziejnie
Motopompa męska
Anima jest mądra i śliczna!!

Reputacja: 5524

Postprzez reeven » 28 wrz 2012, o 00:13

od dłuższego czasu też chodzę późno spać :P ale mi się to odbija na wstawaniu.
Skaczę od strony do strony i patrzę na rysunki kota z Cheshire ...jak by tu tego paskudę zrobić ;)
Z Reevenowych pomyłek:
"Biją ale nie wiesz ,w którym kościele "
reeven żeńska
Czarodziciel

Reputacja: 3374

Postprzez Anima Vilis » 29 wrz 2012, o 00:55

Wow, reeven nie mogę się doczekać efektów pracy.
Lipschen uwielbiam Amerykańskich Bogów więc życzę powodzenia ;)
Ostatni piątek wakacji a ja siedzę w domu i bardzo się z tego ciesze. Czasem trzeba przystopować i np. poczytać pana Edgara Allan Poe. Wcześniej obejrzałam odcinek supernaturala..teraz już wystarczy się położyć i zgasić światło-moja wyobraźnia pewnie będzie pracować na horrorowych obrotach. Na szczęście jestem w trakcie montowania nowej półki- tzn udało mi się już pozbyć dotychczasowego łazienkowego paskudztwa ale brakuje chętnych do przywieszenia mi tej nowej w związku z czym dosłownie cała podłoga dookoła mojego łóżka zajęta jest przez książki, płyty,kajdanki, zdjęcia,kable, tablice z tramwajów i inne rzeczy normalnie znajdujące się na półce. Nawet duch nie da rady przejść. Jestem bezpieczna :mrgreen:
Obrazek
- Od 2 promili
Anima Vilis żeńska
Jednoosobowy kabaret

Postprzez Kinga » 29 wrz 2012, o 01:36

Ja właśnie skończyłam oglądać 3 sezon Supernaturala, ale akurat duchów się nie boję, jeżeli jakiś przyjdzie to naje się moim bratem :twisted:

Szkoda że 4 sezon się dopiero ściąga... :evil:
Regulamin jest fajny. Ścieżka kasztana nie. FAQ ma sporo odpowiedzi, jak nie ma tam Twojego pytania, pisz PW.
Kinga żeńska
ciotka cierpienia

Reputacja: 3854

Postprzez hary0685 » 30 wrz 2012, o 00:46

ludziska,śpicie?
bo mnie się jakoś tak nie chce
- Vie pan, że innym określeniem ikonografa byłby "fotograf"? Od latacjańskiego słova "photus", które oznacza..
- "Skakać dookoła jak wariat i rozstawiać wszystkich po kątach, jakbyś był właścicielem"? - spytał William.
hary0685 męska
Wampirzy Fotograf

Reputacja: 4024

Postprzez Arvika » 30 wrz 2012, o 00:49

No mnie też nie, ale jeśli powody są te same to jesteś bardzo niegrzeczną istotą ludzką. Wstydź się. Ja mam wstydu mniej więcej tyle co kot, więc nie muszę :D
"Skoro się raz założy wodór z jego zadziwiającymi właściwościami i doda do tego prawa natury, dalszy przebieg wydaje się wręcz konieczny(...). Cud zawarty jest w warunkach wyjściowych."
Arvika żeńska
Królowa Ynci
Królowa Ynci

Reputacja: 1719

Postprzez hary0685 » 30 wrz 2012, o 00:59

hmmm...ciekawe co to za powody? może jakaś podpowiedź?
ja tam właśnie wróciłem z imprezy na wyjeździe i "pożyczam" internet od sąsiada mojego kuzyna
- Vie pan, że innym określeniem ikonografa byłby "fotograf"? Od latacjańskiego słova "photus", które oznacza..
- "Skakać dookoła jak wariat i rozstawiać wszystkich po kątach, jakbyś był właścicielem"? - spytał William.
hary0685 męska
Wampirzy Fotograf

Reputacja: 4024

Następna strona

Powrót do Luźne dysputy

Chcę, żebyście potraktowali ten mecz według najlepszych tradycji sportowych Niewidocznego Uniwersytetu, to znaczy oszukując, kiedy tylko nikt na was nie patrzy.

Niewidoczni Akademicy, dodał(a) grace