Luźne dysputy

Eventy kulturalne i koncerty

O wszystkim i o niczym podyskutujmy tu..

Ostróda Reggae Festiwal

Postprzez madziairm » 13 sie 2008, o 19:07

Ktoś się wybiera?
Ja jutro z rana będę. Trochę bilety drogie, ale co mi tam. Jakby co to do zobaczenia :) A jak nie to opowiem jak było :p
Jacek Piekara napisał(a):Strzeżcie się ludzi, którzy nie mają nałogów, moi mili! Bo może się okazać, że ich tajemnice są dużo mroczniejsze, niż moglibyście przypuszczać.
madziairm żeńska
Mag II stopnia

Reputacja: 114

Reklama

Re: Ostróda Reggae Festiwal

Postprzez Anima Vilis » 15 sie 2008, o 10:02

czekam na relacje... 8-)
Obrazek
- A kiedy zaczyna się sztuka współczesna?
- Od 2 promili
Anima Vilis żeńska
Jednoosobowy kabaret

Reputacja: 4857

Postprzez madziairm » 15 sie 2008, o 11:20

No właśnie wbiliśmy się ekipą do kumpla na kąpanie się :p
Po pierwszym dniu stwierdzam, że jest super, tylko dziś pogoda deszczowa :/ Mam nadzieję, że poprawi się.
Jacek Piekara napisał(a):Strzeżcie się ludzi, którzy nie mają nałogów, moi mili! Bo może się okazać, że ich tajemnice są dużo mroczniejsze, niż moglibyście przypuszczać.
madziairm żeńska
Mag II stopnia

Postprzez Kasia M. » 15 sie 2008, o 21:34

trzymam kciuki! :D bawcie się.. dobrze<?> :]
ja mu mówię dopraw se na talerzu bo dzieci przecież jedzą on nie jest sam nie może wymagać żebym ja wszystkim ostro gotowała a na dwa garnki no luuudzie przesada
Kasia M. żeńska
Ysabell

Reputacja: 61

Postprzez madziairm » 18 sie 2008, o 14:53

No i lało nam cały czas! Przestało jak w nd wieczorem musiałam wracać... Jak pech to pech. Ale i tak było super :) Wszystkie ciuchy mam mokre, buty chyba trzeba też wyprać... :p
A na sam koniec biliśmy rekord: 14 osób w toi-toiu :D A pierwszego dnia Ostróda Drifft - jazda śmietnikiem ;) Waarto było :D
madziairm żeńska
Mag II stopnia

Eventy kulturalne i koncerty

Postprzez Dżon » 11 sie 2011, o 09:40

Byliście na jakichś koncertach ostatnio? Zamierzacie być?
Podzielcie się wrażeniami. :)

Więc na każdym zebraniu jest taka sytuacja, że ktoś musi zacząć pierwszy...

Po festiwalu Ryśkowym stwierdzam, że Cree to kicha. Niby coś tam potrafią, ale zupełnie bez energii. Brakuje dzikiego ducha rock'n'rolla, mimo że jarają się nim w co drugiej piosence.

Za to TSA dało czadu jak zwykle. Piekarczyk tylko opierniczał raz po raz publikę za falę, że ktoś sobie coś może zrobić, ale muzycznie nic do zarzucenia.

Anka wyciągła mnie jeszcze dwa dni wcześniej na Pablopavo. Większego gówna nie słyszałem w życiu. Ni to elektronika, ni to hiphopolo, ni to raga, ni to nitoperz. Teksty silą się na ambitność, więc wychodzi pieprzenie koguta za pomocą dłuta - czyli o niczym i bez żadnej zawartości poezji.

Na brudstok wpadłem na chwilę (oczywiście był ch**wy tak jak mówiłem przed) i poszedłem sobie na Helloween. Bardziej dla sentymentu niż dla rzeczywistego jarania się tą kapelą, ale poszedłem. I pozytywnie się zaskoczyłem. Wprawdzie ten wokalista też ma głos jak rozgotowany budyń dyniowy (czyli dyniobudyń), ale na koncertach potrafi dać czadu, jak wszyscy generalnie. Fajny kontakt z publiką, fajnie w sumie zagrali, można było posłuchać tego, czym się człowiek za gówniarza jarał. Podobałosie.

Heaven Shall Burn też dało czadu Kawał dobrego, deathowego mięcha podany tak jak powinien - czyli na warczącej pile łańcuchowej, przeżynającej ci mózg na pół.

Za to ani Projekt Republika, ani ten nowy projekt Leszka (BRG) jakoś mi nie podszedł. Chyba tylko Ciechowski potrafił stworzyć taki klimat jaki Republika miała - coś specyficznego. Niech se chłopaki grają jak chcą, ale ja bym się nie podjął śpiewania tych piosenek, bo wyjdzie takie cuś. NIby zrobione fajnie, ale zupełnie nie ten klimat, za którym się tęskni.
Obrazek
Dżon męska
aka Nie znacie tego?

Reputacja: 3798

Re: Koncerty wszelakie

Postprzez nindza77 » 12 sie 2011, o 00:01

Na woodstocku oczywiście byłem na Moskwie i na Ga-Ga :) Dwa fajne koncerty, ale o ile na ten drugi chodzę co roku, to Moskwa jest prawdziwym świętem :D Pełno starych Pancurów, megadobra napie*****nka i wspaniała muzyka, czyli to co powinno być zawsze.

Kocham te stare zespoły, bo oni nadal chcą walczyć, dalej mają tyle samo energii. Teraz nie ma za wiele takiego pankroka...

Tak z tego roku to jeszcze Karcer z WC, Apatia i coś tam jeszcze. Do Gorzowa jadę 15go na Gig pankowy Crustival :) Wybiera się ktoś? Będzie jakiś hc z Włoch i Brazylii.

//Edit by Kinga
Na tym forum nie klniemy... Pierwsze, poważne chińskie ostrzeżenie, drugiego nie ma.
Widok jakże cudny, równy wiośnie,
Gdy marnotrawstwo i próżność pada na pysk.
Gdy martwe dotąd ściany ożywają, pulsują i tańczą!

Gdy ktoś głoduje, to nie z braku pokarmu, lecz sprawiedliwości...
nindza77 męska
Mag I stopnia

Reputacja: 76

Postprzez Dżon » 12 sie 2011, o 12:20

Moskwa była? :|

A ga-ga mnie wkurzyło i wyszedłem, jak czerwono-czarną flagą wymachiwali :P
Obrazek
Dżon męska
aka Nie znacie tego?

Reputacja: 3798

Postprzez nindza77 » 17 sie 2011, o 21:58

Czemu wkurzyło? Dobrze. To piękna idea, która może stać się czymś więcej jeśli będziemy w to wierzyć i dążyć w tym kierunku z głową ;) Nie rozumiem więc wkurzenia, bo wkurzać to może swastyka, albo konfederatka.

Żeby nie schodzić z tematu, to niedawno wróciłem z Gorzowa: Kontatto, Besthoven, Noia, Herida Profunda! Czyli niezły hc/punk z bardziej "egzotycznych" dla nas zakątków. Było tylko kilka osób, ale i tak wróciłem poobijany, i dobrze :)

nindza77 męska
Mag I stopnia

Postprzez tter282 » 18 sie 2011, o 08:33

Ech, w tym roku zaliczyłem tylko jeden koncert, za to jaki! Slayer w mieście Uć - pięknie było, oj pięknie. Natomiast na wrzesień mam w planach skok do Berlina na Einsturzende Neubauten (nareszcie). Coś tego roku posucha panocku w ukulturalnianiu się live :?
Dumaj dumaj, carom nie budiesz...
tter282 męska
Anghammarad

Reputacja: 311

Postprzez nindza77 » 23 sie 2011, o 20:52

Jaka znowu posucha? Koncertów jest tyle, że ja się głowie gdzie jechać a z czego zrezygnować, i to w Polsce. Ja naprawdę nie chcę mówić co się dzieje za granicą bo jakbym mógł to bym całe Niemcy na dodatek objechał :D

Teraz znowu jadę do Kopi w Berlinie na Besthoven 1 września. Impreza w takich miejscach ma dodatkowe plusy, takie jak dobre żarcie, świetne towarzystwo i kolektywno-anarchistyczna wspólnota. :)

PS. Wiem, że są, ale nie wiem czy znajdę, ale jak znajdę to zapodam foty z ostatniego Gigu w Gorzowie na którym miałem szczęście być :)

nindza77 męska
Mag I stopnia

Postprzez grace » 23 sie 2011, o 21:30

W niedzielę w Gliwicach Cała Góra Barwinków - na streecie, a w sobotę w nocy pewnie będzie koncert Dżona, choć na zamkniętym terenie festiwalowej noclegowni dla uczestników ;D
kliknij Tu>ObrazekA tu znajdziesz->Obrazek
Rejestr postaci i Naszą Encyklopedię, którą możesz pomóc tworzyć.
grace żeńska
Kelda

Postprzez Marek_Sobczak » 23 sie 2011, o 22:07

Nie wiem co, ale podkusiło mnie, alby wieść na stronę Starego Dobrego małżeństwa. Pewnie tęsknota i żal po Bieszczadzkich Aniołach (oj jak mnie ciągnie w Bieszczady). Siadam Ci ja zatem przed komputerem wklepuję http://www.sdm.art.pl i jestem.

Rozglądam się chwilę. Słucham natchnionej muzyki i jak ci mnie nie złapie skurcz w palec wskazujący. I już ją mnie ciągnąć na hiperłącze z linkiem do rozpiski koncertów. Patrzę ci ja na to co się wyświetla zapominając o (tu szukam słowa na określenie fatum ciągnącego mój paluch w stronę linku) fatalnym bólu i mym oczom ukazuje się znajoma nazwa - Strzyżów DK.

I jak euforia nie wlezie w me lędźwia (w tamtej chwili zajmujące się jedynie podtrzymywaniem brzucha, który z kolei jak to brzuch zajęty był trawieniem tego co dostarczyła mu góra [widzę analogię organizmu do idei państwa ale to historia na inną opowieść]) jak nie wykręcę hołubca. Aż sąsiadowi z dołu ponoć przyprawiłem rosół tynkiem z sufitu. Bo Zagra u nas SDM. Już szykuję się na anielskie doznania. Może ktoś ze mną?:) jeśli będziecie choć przejazdem w okolicach Strzyżowa 17 września to nie sposób obojętnie przejść obok.

Mi od samego zamysłu bycia na koncercie w duszy gra zapewnienie SDM że "Wszystko Jest Okej"
Obrazek
Marek_Sobczak męska
Dyżurny Klasowy

Postprzez nanny_ogg » 24 sie 2011, o 18:48

Strzyżów a nie Zawadka? :?:
Everything in life I share, except of course my teddy bear.
Obrazek
nanny_ogg żeńska
Plantopecha

Reputacja: 2983

Postprzez anelka__ » 25 sie 2011, o 21:07

A nie wiecie gdzie i po ile można kupić bilety?
anelka__
Gorzej niż Rincewind

Reputacja: 0

Następna strona

Powrót do Luźne dysputy

Kiedy się jest bogiem, kłopot polega na tym, że nie ma się do kogo modlić.

Pomniejsze Bóstwa, dodał(a) Marek_Sobczak