Trylogie i krótkie serie

Ulubiony nom

O serii książek z Johnnym Maxwellem w roli głównej, Nomach i potencjalnych innych krótkich seriach.

Ulubiony nom

Postprzez Nobby Nobs » 24 sty 2011, o 17:43

Jako że nomy pochowały się gdzieś zapomniane na naszym forum, miło byłoby do nich powrócić i chociaż podrzucić im coś do jedzenia, bo pewnie bidule głodują gdzieś w zakurzonych kątach forum. Pochalcie się zatem, który z nich przypadł wam najbardziej do gustu.

Moim ulubieńcem jest Angalo. Bawi mnie jego podekscytowanie, a wręcz mania do szybkości i wszytskich maszyn z nią związanych. Nie ma to jak Angalo za kierownicą... :roll:
Dlaczego płaczesz kopciuszku?
Bo zgubiłam szklany pantofelek. A teraz roztrzaskam ten drugi, by nikt nigdy nie dowiedział się, że należał do mnie.
Ale dlaczego? Dlaczego niszczysz bajkę?
Bo w życiu jest miejsce dla królewny i miejsce dla kopciuszka.
Nobby Nobs żeńska
Kierownik studiów nieokreślonych

Reputacja: 1047

Reklama

Re: Ulubiony nom

Postprzez szpaq » 25 sty 2011, o 05:52

Nobby Nobs napisał(a):Nie ma to jak Angalo za kierownicą... :roll:

też bym na niego postawił, z tym że jako mistrzów kierownicy trzeba uznać całą ekipę od prowadzenia ciężarówki.
Nic tak nie denerwuje, jak ludzie którzy nie przestają mówić, kiedy ty się wtrącasz.

M. Twain
szpaq męska
M.A.S.H.

Reputacja: 1701

Postprzez Dicey Reilly » 10 lut 2011, o 00:12

No! Przeczytałam nomy i czuję się bogatsza:D Mogę się włączyć do dyskusji:
Ja mam mieszane uczucia co do Angalo - wszyscy maniacy mają w sobie coś tak rozbrajającego że nie da się ich nie lubić (chociażby sytuacja z "oooo!" na myśl o rakiecie), jednak chwilami naprawdę mnie irytował, właśnie przez swoją manię.

Co do mojego ulubionego noma:
Babka Morkie rulesss! Nie mogę tego inaczej wyrazić. Pokochałam ją od jej pierwszej kwiestii. Jest wredna, jest ironiczna, jest rzadko sympatyczna dla innych, pociesza dołującymi historyjkami = ma cechy, które u ludzi mnie odrzucają, jednak ona sama jest fenomenalna! W księdze kopania tak bardzo mi jej brakowało, mało jej było, co dopiero w księdze odlotu...

Obrazek
Czytaj "Dajsi" :P Bez "ś".
Skład: 75%Marchewy, 75%Bibliotekarza, 74%Niani Ogg, 64%Rincewinda, 63%Śmierci i 60%Vimesa.
Dicey Reilly żeńska
Kwestor

Reputacja: 2317

Postprzez Marek_Sobczak » 23 mar 2011, o 14:46

Dla mnie bez żadnych wątpliwości to jednak będzie Masklin. Urodzony przywódca, odważny, nie bojący się zmieniać swoich oglądów, udaje mu się dowodzić cała grupą i to z powodzeniem. No i jego dysputy z Babką nadają wiele uroku całej historii.
Obrazek
Marek_Sobczak męska
Dyżurny Klasowy

Postprzez jachu78-78 » 25 mar 2011, o 21:06

Właśnie jestem w trakcie czytania :-Oczywiście że wróci!-oburzył sie Dorcas.W końcu co niby mogłoby mu się przydarzyć?
-Mógł zostać zjedzony,przejechany,rozdeptany,wysadzony,złapany albo spadniety-wyliczyła jednym tchem ;) a z typków Angalo maniak i ooo.. powala iskierka obłędu to lubię
-Nigdy się nie gubimy!-oświadczył. -Zawsze wiemy gdzie jesteśmy!Zdarza się tylko czasem,że nie wiemy gdzie jest wszystko inne,ale to już nie nasza wina gdy gubi się wszystko inne!
jachu78-78
Student Magii

Reputacja: 12

Postprzez Ras Forumowicz » 8 kwi 2011, o 21:06

Dla mnie też zdecydowanie Angalo. Lubię takich małych świrów (prawie jak ja) :D
Za kilka dni ORF. Wcześniej jadę jeszcze na żagle, więc jak się przed festivalem utopię to będę na prawdę zły!
Ras Forumowicz męska
Student Magii

Reputacja: 25

Postprzez szpaq » 8 kwi 2011, o 21:26

Ras proszony udać się do forum powitalnego i się przedstawić.
Nic tak nie denerwuje, jak ludzie którzy nie przestają mówić, kiedy ty się wtrącasz.

M. Twain
szpaq męska
M.A.S.H.

Reputacja: 1701

Postprzez baktrianna » 25 kwi 2012, o 23:42

A ja czekam na książkę, która ma przyjść pocztą i jak już z całą trylogią się zapoznam, to się wypowiem w temacie konkretniej :D
Ty jesteś zbieżny. Bo ograniczony to za mało.
baktrianna żeńska
Student Magii

Reputacja: 33

Powrót do Trylogie i krótkie serie

- Jak testujemy takie rzeczy?
- Zwykle szukamy ochotników wśród studentów - odparł dziekan.
- A jeśli żaden się nie znajdzie?
- Podajemy im to i tak.

Wiedźmikołaj, dodał(a) grace